Autokar z Rybnik do Wisła i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Rybnik do Wisła i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Czy chcesz pojechać autobusem z Rybnik do Wisła albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Rybnik a Wisła i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Rybnik do Wisła dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Rybnik i Wisła, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Rybnik, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Wisła, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Rybnik i Wisła.

Najtańsze połączenia carpooling z Rybnik do Wisła

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    09:40
    Rybnik
    Czas jazdy 0h 40m
    10:20
    Wisła
    od4,54 zł
  • BlaBlaCar
    03:50
    Rybnik
    Czas jazdy 1h 10m
    05:00
    Wisła
    od4,54 zł
  • BlaBlaCar
    12:10
    Rybnik
    Czas jazdy 0h 50m
    13:00
    Wisła
    od9,08 zł
  • BlaBlaCar
    06:10
    Rybnik
    Czas jazdy 2h 30m
    08:40
    Wisła
    od45,39 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Wisła do Rybnik

Autobus z Rybnik do Wisła: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Rybnik jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Wisła jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Wisła do Rybnik, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Wisła do Rybnik.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Rybnik - Wisła, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Rybnik do Wisła!

Przystanki w Rybnik i Wisła

Stacje
Wisła Dziechcinka , Wisła (Polska)

Porównaj Rybnik i Wisła

8,33 zł
7,50 zł
Rybnik
Wisła
Przejazd taksówką w lokalizacji: Rybnik jest 10% droższy niż w lokalizacji: Wisła.
3,40 zł
3,00 zł
Rybnik
Wisła
Przejazd autobusem w lokalizacji: Rybnik jest 12% droższy niż w lokalizacji: Wisła.
6,00 zł
6,00 zł
Rybnik
Wisła
Duży kufel piwa w lokalizacji: Rybnik jest 0% droższy niż w lokalizacji: Wisła.
1,00 zł
1,53 zł
Rybnik
Wisła
1 litr wody w lokalizacji: Rybnik jest 35% tańszy niż w lokalizacji: Wisła.
20,00 zł
17,00 zł
Rybnik
Wisła
Pełny posiłek w lokalizacji: Rybnik jest 15% droższy niż w lokalizacji: Wisła.

Kontynuuj swoją podróż da Rybnik i Wisła

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.