Autokary do Rio Novo

Sprawdź wszystkie połączenia do Rio Novo i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
14 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
5 Przewoźnicy
Rio Novo w skrócie
Brazylia
6 255
Real brazylijski
Czy chcesz pojechać autobusem do Rio Novo?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Rio Novo oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Rio Novo dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Rio Novo – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Rio Novo.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Rio Novo, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Rio Novo? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Rio Novo.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Rio Novo

Stacje
Rio Novo, MG
R. Galdino Pinto 454, 36150-000 Rio Novo (Brazylia)

Informacja podróżna: odwiedź Rio Novo

Transport publiczny
Rio Novo - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę2,00 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans5,81 zł
Taxi średni dystans8,71 zł
Taxi długi dystans18,86 zł
Paliwo2,69 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek8,71 zł
Menu trzydaniowe23,60 zł
Małe cappuccino4,36 zł
Duże piwo beczkowe5,81 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański2,28 zł
Dania mięsne3,23 zł
Butelka wody1,51 zł
Butelka wina (średnia półka)21,78 zł

Miasta w pobliżu Rio Novo: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Rio Novo znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Juiz de Fora, Ubá, MG albo Cataguases, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Rio Novo z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Leopoldina, Santos Dumont, Além Paraíba i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.