Autokary do Juiz de Fora

Sprawdź wszystkie połączenia do Juiz de Fora i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Juiz de Fora w skrócie
Czas Lokalny
Kraj Brazylia
Ludność 470 193
Waluta Real brazylijski
Autobusowe 421
Przystanki Autobusowe 4
Przewoźnicy 5
Najtańszy Przejazd 2,71 zł
Czy chcesz pojechać autobusem do Juiz de Fora?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Juiz de Fora oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Juiz de Fora dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Juiz de Fora – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Juiz de Fora.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Juiz de Fora, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Juiz de Fora? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Juiz de Fora.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Juiz de Fora

Stacje
Juiz de Fora, MG - Dworzec Autobusowy Miguel Mansur
Av. Brasil 9501, 36080-060  Juiz de Fora  (Brazylia)
Juiz de Fora, MG - Igrejinha
Juiz de Fora  (Brazylia)
Juiz de Fora, MG - Independência Shopping
Av. Presidente Itamar Franco , 36016-320  Juiz de Fora  (Brazylia)
Juiz de Fora, MG - Posto Ipiranga
R. Ibitiguaia 1189, 36031-000  Juiz de Fora  (Brazylia)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Juiz de Fora

Miasta w pobliżu Juiz de Fora: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Juiz de Fora znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Cataguases, Valença, RJ albo Leopoldina, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Juiz de Fora z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Santos Dumont, Paraíba do Sul, Além Paraíba i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Tanie i wygodne połączenia autobusowe do innych miast

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.