Autokar z Rio de Janeiro do São Paulo i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Rio de Janeiro do São Paulo i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Rio de Janeiro do São Paulo – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie31,94 zł
Najszybsze połączenie5h 45m
Najwcześniejszy przejazd06:00
Najpóźniejszy pojazd22:15
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans354,6 km
Firmy autobusowe1001, Expresso do Sul, Águia Branca, Auto Viação Catarinense, Viação Kaissara, Guichê Virtual
Czy chcesz pojechać autobusem z Rio de Janeiro do São Paulo albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Rio de Janeiro a São Paulo i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Rio de Janeiro do São Paulo dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Rio de Janeiro i São Paulo, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Rio de Janeiro, alternatywne kierunki dla wyjazdu z São Paulo, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Rio de Janeiro i São Paulo.

Najtańsze połączenie z Rio de Janeiro do São Paulo

Dzisiaj
od 31,95 zł
Jutro
od 31,94 zł
06.12
od 31,95 zł
07.12
od 31,95 zł
08.12
od 31,95 zł
09.12
od 31,95 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • 1001
    07:30
    Rio de Janeiro
    Czas jazdy 6h 30m
    14:00
    São Paulo
    od31,94 zł
  • 1001
    20:45
    Rio de Janeiro
    Czas jazdy 6h 30m
    03:15
    São Paulo
    od31,94 zł
  • Expresso do Sul
    18:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Czas jazdy 6h 30m
    00:30
    São Paulo, SP - Tietê
    od31,94 zł
  • Expresso do Sul
    10:30
    Rio de Janeiro
    Czas jazdy 6h 30m
    17:00
    São Paulo
    od31,94 zł
  • Águia Branca
    08:01
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Czas jazdy 6h 30m
    14:31
    São Paulo, SP - Tietê
    od31,95 zł
  • Águia Branca
    06:00
    Rio de Janeiro
    Czas jazdy 6h 30m
    12:30
    São Paulo
    od31,95 zł
  • Auto Viação Catarinense
    13:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Czas jazdy 8h 15m
    21:15
    São Paulo, SP - Terminal Rodoviário Barra Funda
    od49,69 zł
  • Auto Viação Catarinense
    13:01
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Czas jazdy 5h 45m
    18:46
    São Paulo, SP - Terminal Rodoviário Barra Funda
    od49,69 zł
  • Viação Kaissara
    11:00
    Rio de Janeiro
    Czas jazdy 6h 0m
    17:00
    São Paulo
    od60,34 zł
  • Viação Kaissara
    22:15
    Rio de Janeiro
    Czas jazdy 6h 0m
    04:15
    São Paulo
    od60,34 zł
  • Guichê Virtual
    12:30
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Czas jazdy 12h 55m
    01:25
    São Paulo, SP - Tietê
    od66,82 zł
  • Guichê Virtual
    10:55
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Czas jazdy 9h 20m
    20:15
    São Paulo, SP - Tietê
    od91,04 zł
  • Guichê Virtual
    16:30
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Czas jazdy 17h 10m
    09:40
    São Paulo, SP - Terminal Rodoviário Barra Funda
    od118,17 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Rio de Janeiro do São Paulo

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    20:40
    Rio de Janeiro
    Czas jazdy 6h 0m
    02:40
    São Paulo
    od40,40 zł
  • BlaBlaCar
    18:00
    Rio de Janeiro
    Czas jazdy 6h 0m
    00:00
    São Paulo
    od44,89 zł
  • BlaBlaCar
    13:30
    Rio de Janeiro
    Czas jazdy 6h 0m
    19:30
    São Paulo
    od49,38 zł
  • BlaBlaCar
    08:00
    Rio de Janeiro
    Czas jazdy 5h 50m
    13:50
    São Paulo
    od49,38 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z São Paulo do Rio de Janeiro

Autobus z Rio de Janeiro do São Paulo: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Rio de Janeiro jako Twoje miejsce wyjazdu oraz São Paulo jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z São Paulo do Rio de Janeiro, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z São Paulo do Rio de Janeiro.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Rio de Janeiro - São Paulo, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Rio de Janeiro do São Paulo!

Przystanki w Rio de Janeiro i São Paulo

Stacje
R. Agostinho Fabre 2-46 - Conj. Promorar Sao Luis, 05846-020 São Paulo (Brazylia)
Av. das Nações Unidas , 15627 São Paulo (Brazylia)
Cidade Antonio Estevão de Carvalho , 08220-000 São Paulo (Brazylia)
Av. Santos Dumont, Bom Retiro 843, 01101-000 São Paulo (Brazylia)
R. Alfredo Ricci 1-83, 08253-010 São Paulo (Brazylia)
R. Brg. Galvão 772, 01151-000 São Paulo (Brazylia)
Praça do Patriarca 78, 01002-000 São Paulo (Brazylia)
R. Jaciara 103-5, 02879-200 São Paulo (Brazylia)
Rua dos Jequitibás 279, São Paulo (Brazylia)
Av. Auro Soares de Moura Andrade 644, 01156-001 São Paulo (Brazylia)
Av. Adélia Chohfi 100, 08320-390 São Paulo (Brazylia)
R. Eudoro Lemos - Santana 259, 02030-000 São Paulo (Brazylia)

Porównaj Rio de Janeiro i São Paulo

5,46 zł
5,14 zł
Rio de Janeiro
São Paulo
Przejazd taksówką w lokalizacji: Rio de Janeiro jest 6% droższy niż w lokalizacji: São Paulo.
2,70 zł
2,70 zł
Rio de Janeiro
São Paulo
Przejazd autobusem w lokalizacji: Rio de Janeiro jest 0% droższy niż w lokalizacji: São Paulo.
4,97 zł
4,26 zł
Rio de Janeiro
São Paulo
Duży kufel piwa w lokalizacji: Rio de Janeiro jest 15% droższy niż w lokalizacji: São Paulo.
1,95 zł
1,97 zł
Rio de Janeiro
São Paulo
1 litr wody w lokalizacji: Rio de Janeiro jest 2% tańszy niż w lokalizacji: São Paulo.
21,46 zł
19,55 zł
Rio de Janeiro
São Paulo
Pełny posiłek w lokalizacji: Rio de Janeiro jest 9% droższy niż w lokalizacji: São Paulo.

Kontynuuj swoją podróż da Rio de Janeiro i São Paulo

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.