Autokar z Porto do Vigo i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Porto do Vigo i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Porto do Vigo – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie26,34 zł
Najszybsze połączenie2h 50m
Najwcześniejszy przejazd07:05
Najpóźniejszy pojazd16:55
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans119,4 km
Firmy autobusoweFlixBus, Autna, ALSA, Eurolines Germany
Czy chcesz pojechać autobusem z Porto do Vigo albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Porto a Vigo i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Porto do Vigo dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Porto i Vigo, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Porto, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Vigo, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Porto i Vigo.

Najtańsze połączenie z Porto do Vigo

Dzisiaj
od 52,73 zł
Jutro
od 52,73 zł
17.08
od 52,73 zł
18.08
od 52,73 zł
19.08
od 52,73 zł
20.08
od 52,73 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    16:50
    Porto - Garagem Atlântico
    Czas jazdy 3h 40m
    20:30
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    od26,34 zł
  • FlixBus
    14:35
    Porto - Garagem Atlântico
    Czas jazdy 3h 40m
    18:15
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    od52,73 zł
  • Autna
    10:55
    Porto
    Czas jazdy 2h 50m
    13:45
    Vigo
    od52,77 zł
  • Autna
    08:45
    Porto
    Czas jazdy 2h 50m
    11:35
    Vigo
    od52,77 zł
  • Autna
    13:55
    Porto
    Czas jazdy 2h 50m
    16:45
    Vigo
    od52,77 zł
  • FlixBus
    07:05
    Porto - Garagem Atlântico
    Czas jazdy 3h 20m
    10:25
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    od61,52 zł
  • ALSA
    13:00
    Porto - Casa da Musica
    Czas jazdy 3h 45m
    16:45
    Vigo - Arenal
    od74,76 zł
  • ALSA
    16:00
    Porto - Casa da Musica
    Czas jazdy 4h 15m
    20:15
    Vigo - Arenal
    od74,76 zł
  • ALSA
    16:30
    Porto - Casa da Musica
    Czas jazdy 3h 45m
    20:15
    Vigo - Arenal
    od74,76 zł
  • ALSA
    16:55
    Porto - Casa da Musica
    Czas jazdy 3h 20m
    20:15
    Vigo - Arenal
    od74,76 zł
  • Eurolines Germany
    13:00
    Porto - Casa da Musica
    Czas jazdy 3h 45m
    16:45
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    od74,76 zł
  • Eurolines Germany
    16:00
    Porto - Casa da Musica
    Czas jazdy 4h 15m
    20:15
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    od74,76 zł
  • Eurolines Germany
    16:30
    Porto - Casa da Musica
    Czas jazdy 3h 45m
    20:15
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    od74,76 zł
  • Eurolines Germany
    16:55
    Porto - Casa da Musica
    Czas jazdy 3h 20m
    20:15
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    od74,76 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Porto do Vigo

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    17:30
    Porto
    Czas jazdy 1h 40m
    19:10
    Vigo
    od39,58 zł
  • BlaBlaCar
    20:40
    Porto
    Czas jazdy 1h 30m
    22:10
    Vigo
    od39,58 zł
  • BlaBlaCar
    20:30
    Porto
    Czas jazdy 1h 40m
    22:10
    Vigo
    od39,58 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Vigo do Porto

Autobus z Porto do Vigo: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Porto jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Vigo jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Vigo do Porto, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Vigo do Porto.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Porto - Vigo, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Porto do Vigo!

Przystanki w Porto i Vigo

Stacje
Rúa do Areal 48, 36201 Vigo (Hiszpania)
Av. de Ramón Nieto 251, Vigo (Hiszpania)
Avenida de Madrid 57, 36214 Vigo (Hiszpania)
Praza de América , 36210 Vigo (Hiszpania)
Praza de España 480, 36203 Vigo (Hiszpania)
Praza Estación , 36201 Vigo (Hiszpania)
Rúa do Conde de Torrecedeira , 36208 Vigo (Hiszpania)

Porównaj Porto i Vigo

17,02 zł
19,57 zł
Porto
Vigo
Przejazd taksówką w lokalizacji: Porto jest 14% tańszy niż w lokalizacji: Vigo.
5,72 zł
5,81 zł
Porto
Vigo
Przejazd autobusem w lokalizacji: Porto jest 2% tańszy niż w lokalizacji: Vigo.
6,60 zł
8,80 zł
Porto
Vigo
Duży kufel piwa w lokalizacji: Porto jest 25% tańszy niż w lokalizacji: Vigo.
1,70 zł
1,98 zł
Porto
Vigo
1 litr wody w lokalizacji: Porto jest 15% tańszy niż w lokalizacji: Vigo.
29,00 zł
36,65 zł
Porto
Vigo
Pełny posiłek w lokalizacji: Porto jest 21% tańszy niż w lokalizacji: Vigo.

Kontynuuj swoją podróż da Porto i Vigo

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.