Bus Lotnisko Porto (OPO) Vigo : Rozkład jazdy PKS

✈ Autobus Lotnisko Porto ↔ Vigo: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 662 944 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Lotnisko Porto do Vigo

Najtańsze połączenie18,53 zł
Najszybsze połączenie0h 25m
Najwcześniejszy przejazd12:30
Najpóźniejszy pojazd18:45
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans110,1 km
Firmy autobusoweGet Bus, Rede Expressos, FlixBus, Autna, Eurolines Suisse, ALSA

Najtańsze połączenie z Lotnisko Porto do Vigo

Today
od 53,76 zł
Tomorrow
od 53,71 zł
11.07
od 62,67 zł
12.07
od 53,71 zł
13.07
od 53,76 zł
14.07
od 53,76 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Get Bus
    14:30
    Lotnisko Porto
    Czas jazdy 0h 25m
    14:55
    Vigo
    od18,53 zł
  • Get Bus
    12:30
    Lotnisko Porto
    Czas jazdy 0h 25m
    12:55
    Vigo
    od18,53 zł
  • Rede Expressos
    16:00
    Porto - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 15m
    19:15
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    od49,28 zł
  • FlixBus
    17:20
    Porto - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 10m
    20:30
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    od53,71 zł
  • Autna
    18:45
    Porto - Lotnisko
    Czas jazdy 2h 50m
    21:35
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    od53,76 zł
  • Eurolines Suisse
    13:25
    Porto - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 35m
    17:00
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    od67,20 zł
  • Eurolines Suisse
    16:55
    Porto - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 35m
    20:30
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    od67,20 zł
  • ALSA
    13:25
    Porto - Lotnisko
    Czas jazdy 3h 20m
    16:45
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    od76,15 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lotnisko Porto do Vigo

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    18:00
    Lotnisko Porto
    Czas jazdy 1h 40m
    19:40
    Vigo
    od40,32 zł
  • BlaBlaCar
    18:30
    Lotnisko Porto
    Czas jazdy 1h 30m
    20:00
    Vigo
    od40,32 zł
  • BlaBlaCar
    22:30
    Lotnisko Porto
    Czas jazdy 1h 40m
    00:10
    Vigo
    od40,32 zł
  • BlaBlaCar
    23:50
    Lotnisko Porto
    Czas jazdy 2h 10m
    02:00
    Vigo
    od62,72 zł

Najtańsze połączenie z Vigo do Lotnisko Porto

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Rede Expressos
    19:00
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 2h 20m
    21:20
    Porto - Lotnisko
    od49,28 zł
  • FlixBus
    10:50
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 10m
    12:00
    Porto - Lotnisko
    od53,71 zł
  • Autna
    09:00
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 45m
    09:45
    Porto - Lotnisko
    od53,76 zł
  • Autna
    09:00
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 55m
    09:55
    Porto - Lotnisko
    od53,76 zł
  • FlixBus
    13:40
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 10m
    14:50
    Porto - Lotnisko
    od62,67 zł
  • Eurolines Suisse
    13:30
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 20m
    14:50
    Porto - Lotnisko
    od67,20 zł
  • ALSA
    13:30
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 20m
    14:50
    Porto - Lotnisko
    od76,15 zł
  • ALSA
    11:30
    Vigo - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 20m
    12:50
    Porto - Lotnisko
    od76,15 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Vigo do Lotnisko Porto

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    15:30
    Vigo
    Czas jazdy 1h 30m
    17:00
    Lotnisko Porto
    od40,32 zł
  • BlaBlaCar
    08:00
    Vigo
    Czas jazdy 1h 40m
    09:40
    Lotnisko Porto
    od40,32 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

W przypadku połączenia Lotnisko Porto - Vigo długość przejazdu wynosi zaledwie 3h 20m. Nie tylko dotrzesz na miejsce odpowiednio wcześnie na swój lot, ale również natrafisz na konkurencyjne ceny - obecnie rozpoczynające się od 76,15 zł w przypadku firmy: . Jednocześnie możesz uniknąć wysokich opłat parkingowych czy kosztownego kursu taksówką! Połączenie Vigo ↔ Lotnisko Porto znajduje się w rozkładach jazdy firm FlixBus, Movelia, Busbud i . Przyjrzyjmy się jednak dokładniej: w okresach zwiększonego ruchu ceny transferu na lotnisko mogą być nieco wyższe. Oto zadanie dla CheckMyBus: ponieważ warto zainwestować chwilę w porównanie ofert!
Znalezienie przejazdu z Lotnisko Porto do Vigo może okazać się wyzwaniem, jeśli nie wiesz, gdzie szukać. Z myślą o Tobie powstało CheckMyBus. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz najtańsze połączenie autobusowe, jeśli chcesz zaoszczędzić, najszybsze, jeśli się spieszysz ablo najwygodniejsze, jeśli cenisz sobie komfort i dodatkowe udogodnienia. Dodatkowe miejsce na nogi, możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego czy też działająca w autokarze klimatyzacja, to już standardy. Niektórzy przewoźnicy autobusowi idą jednak o krok dalej i oferują darmowe Wi-Fi albo dostęp do gniazdek elektrycznych lub portów USB. Podaj nam swoje miejsce docelowe oraz miejsce i czasy wyjazdu, a my zajmiemy się resztą. Dla przykładu, podróżując z Vigo do Lotnisko Porto z zalet internetu bezprzewodowego można się cieszyć na pokładach autobusów FlixBus.
Na CheckMyBus znajdziesz połączenia autobusowe z miasta: Lotnisko Porto do miasta lub lotniska: Vigo i z powrotem od 4 firm, jak np FlixBus, Movelia, Busbud i , od 76,15 zł.

Przystanki autobusowe w Lotnisko Porto i Vigo

Stacje
Rúa do Areal 48, 36201 Vigo (Hiszpania)
Av. de Ramón Nieto 251, Vigo (Hiszpania)
Avenida de Madrid 57, 36214 Vigo (Hiszpania)
Praza de América , 36210 Vigo (Hiszpania)
Praza de España 480, 36203 Vigo (Hiszpania)
Praza Estación , 36201 Vigo (Hiszpania)
Rúa do Conde de Torrecedeira , 36208 Vigo (Hiszpania)

Porównaj Lotnisko Porto i Vigo

17,34 zł
19,93 zł
Lotnisko Porto
Vigo
Przejazd taksówką w lokalizacji: Lotnisko Porto jest 13% tańszy niż w lokalizacji: Vigo.
5,82 zł
5,91 zł
Lotnisko Porto
Vigo
Przejazd autobusem w lokalizacji: Lotnisko Porto jest 2% tańszy niż w lokalizacji: Vigo.
6,72 zł
8,96 zł
Lotnisko Porto
Vigo
Duży kufel piwa w lokalizacji: Lotnisko Porto jest 26% tańszy niż w lokalizacji: Vigo.
1,74 zł
2,02 zł
Lotnisko Porto
Vigo
1 litr wody w lokalizacji: Lotnisko Porto jest 14% tańszy niż w lokalizacji: Vigo.
29,54 zł
37,33 zł
Lotnisko Porto
Vigo
Pełny posiłek w lokalizacji: Lotnisko Porto jest 21% tańszy niż w lokalizacji: Vigo.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.