Autokary do Pitomača

Sprawdź wszystkie połączenia do Pitomača i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Obecnie nie znajdujemy połączeń z i do Pitomača. Poniżej znajdziesz listę tanich opcji przejazdów autokarowych w okolicy oraz alternatywne środki transportu.
 • ÖBB
  05:18
  Nagykanizsa
  Czas jazdy 6h 3m
  11:21
  Wiedeń
  od104,50 zł
 • ÖBB
  17:18
  Nagykanizsa
  Czas jazdy 12h 23m
  05:41
  Monachium
  od390,17 zł
205 Autobusowe
2 Przystanki autobusowe
2 Przewoźnicy
104,50 zł Najtańszy przejazd
Pitomača w skrócie
Chorwacja
5 740
Kuna
Czy chcesz pojechać autobusem do Pitomača?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Pitomača oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Pitomača dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Pitomača – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Pitomača.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Pitomača, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Pitomača? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Pitomača.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Pitomača

Stacje
Pitomača (Chorwacja)
Ulica Ljudevita Gaja 28, Pitomača (Chorwacja)

Informacja podróżna: odwiedź Pitomača

Transport publiczny
Pitomača - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę7,22 zł
Bilet miesięczny180,52 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans16,24 zł
Taxi średni dystans24,66 zł
Taxi długi dystans54,13 zł
Paliwo5,72 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek24,07 zł
Menu trzydaniowe55,66 zł
Małe cappuccino4,96 zł
Duże piwo beczkowe7,22 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański7,04 zł
Dania mięsne10,11 zł
Butelka wody3,81 zł
Butelka wina (średnia półka)18,05 zł

Miasta w pobliżu Pitomača: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Pitomača znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Nagykanizsa, Varaždin albo Bjelovar, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Pitomača z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Koprivnica, Požega, Čakovec i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.