Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Phuket - Surat Thani i z powrotem od 38 zł

Porównaj 2 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Phuket do miasta Surat Thani.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Phuket do miasta Surat Thani od różnych operatorów autobusowych, takich jak 465 Surat Thani Phuket Transport albo Phantip 1970 na następne dni.
dzisiaj
od 39 zł
jutro
od 38 zł
sobota
od 39 zł
niedziela
od 39 zł
poniedziałek
od 39 zł
wtorek
od 41 zł
środa
od 38 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 0m
    01:30
    Phuket
    07:30
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    39 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 0m
    01:30
    Phuket
    07:30
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    39 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    7h 0m
    02:30
    Phuket
    09:30
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    39 zł
  • Phantip 1970
    5h 0m
    06:30
    Phuket
    11:30
    Surat Thani
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    40 zł
  • Phantip 1970
    4h 15m
    06:30
    Phuket
    10:45
    Surat Thani
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    40 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    5h 30m
    00:30
    Phuket
    06:00
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    38 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    5h 30m
    00:30
    Phuket
    06:00
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    38 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 0m
    01:30
    Phuket
    07:30
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    38 zł
  • Phantip 1970
    5h 0m
    06:30
    Phuket
    11:30
    Surat Thani
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    40 zł
  • Phantip 1970
    4h 15m
    06:30
    Phuket
    10:45
    Surat Thani
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    40 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    5h 30m
    00:30
    Phuket
    06:00
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    39 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    5h 30m
    00:30
    Phuket
    06:00
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    39 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 20m
    01:20
    Phuket
    07:40
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    39 zł
  • Phantip 1970
    5h 0m
    06:30
    Phuket
    11:30
    Surat Thani
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    40 zł
  • Phantip 1970
    4h 15m
    06:30
    Phuket
    10:45
    Surat Thani
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    40 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 0m
    00:30
    Phuket
    06:30
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    39 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 0m
    01:30
    Phuket
    07:30
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    39 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 0m
    02:30
    Phuket
    08:30
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    39 zł
  • Phantip 1970
    4h 15m
    06:30
    Phuket
    10:45
    Surat Thani
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    40 zł
  • Phantip 1970
    5h 0m
    06:30
    Phuket
    11:30
    Surat Thani
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    40 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 0m
    00:30
    Phuket
    06:30
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    39 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 0m
    01:30
    Phuket
    07:30
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    39 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 0m
    02:30
    Phuket
    08:30
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    39 zł
  • Phantip 1970
    4h 30m
    03:30
    Phuket
    08:00
    Surat Thani
    Phantip 1970
    Biznes
    40 zł
  • Phantip 1970
    4h 30m
    10:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    15:00
    Surat Thani
    Night boat pier
    Phantip 1970
    Biznes
    50 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 20m
    06:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    12:20
    Surat Thani
    Dworzec PKP
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    41 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    5h 30m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    13:00
    Surat Thani
    Dworzec PKP
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    41 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 0m
    08:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    14:30
    Surat Thani
    Dworzec PKP
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    41 zł
  • Phantip 1970
    4h 15m
    13:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    17:45
    Surat Thani
    Dworzec PKP
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    41 zł
  • Phantip 1970
    5h 0m
    13:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    18:30
    Surat Thani
    Night boat pier
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    41 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 20m
    23:00
    Phuket
    05:20
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    38 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 20m
    23:00
    Phuket
    05:20
    Surat Thani
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    38 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 20m
    06:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    12:20
    Surat Thani
    Dworzec PKP
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    41 zł
  • Phantip 1970
    4h 15m
    13:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    17:45
    Surat Thani
    Dworzec PKP
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    41 zł
  • Phantip 1970
    5h 0m
    13:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    18:30
    Surat Thani
    Night boat pier
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    41 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Phuket i Surat Thani.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Phuket i Surat Thani w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest piątek, z ponad 26 autobusami dziennie z miasta Phuket do miasta Surat Thani. Natomiast ma wtorek najmniej połączeń, z zaledwie 8 autobusów dziennie między miastami Phuket i Surat Thani.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 60 autobusami z miasta Phuket do miasta Surat Thani, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Phuket i Surat Thani, z ofertami 2.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Phuket do miasta Surat Thani

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak 465 Surat Thani Phuket Transport i Phantip 1970, którzy podróżują 17 razy każdego dnia autobusem z miasta Phuket do miasta Surat Thani jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Phuket do miasta Surat Thani już od 38 zł!

Najtańsze połączenie 38 zł
Najszybsze połączenie 4h 15m
Najwcześniejszy odjazd 01:30
Najpóźniejszy odjazd 23:00
Codzienne połączenia 17 Ø
Dystans 173,9 km
Firmy autobusowe 465 Surat Thani Phuket Transport i Phantip 1970

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Phuket do miasta Surat Thani

Każdego dnia, 17 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Phuket do miasta Surat Thani: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
39 zł
piątek 21.06
36 zł
sobota 22.06
41 zł
niedziela 23.06
41 zł
poniedziałek 24.06
36 zł
wtorek 25.06
41 zł
środa 26.06
38 zł
czwartek 27.06
38 zł
piątek 28.06
41 zł
sobota 29.06
41 zł
niedziela 30.06
41 zł
poniedziałek 01.07
41 zł
wtorek 02.07
41 zł
środa 03.07
41 zł
czwartek 04.07
40 zł
piątek 05.07
41 zł
sobota 06.07
41 zł
niedziela 07.07
41 zł
poniedziałek 08.07
41 zł
wtorek 09.07
36 zł
środa 10.07
38 zł
czwartek 11.07
41 zł
piątek 12.07
41 zł
sobota 13.07
39 zł
niedziela 14.07

Najtańszy czas podróży z miasta Phuket do miasta Surat Thani.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Phuket do miasta Surat Thani, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 38 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Phuket do miasta Surat Thani. Zamiast tego wtorek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 40 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Phuket do miasta Surat Thani jest wieczór, z 38 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 40 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Phuket do miasta Surat Thani?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Phuket do miasta Surat Thani z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Phuket do miasta Surat Thani, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Phuket do miasta Surat Thani są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Phuket do miasta Surat Thani

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Phuket a Surat Thani.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Phuket i Surat Thani.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Phuket i Surat Thani.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Phuket do miasta Surat Thani

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Phuket do miasta Surat Thani? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Phuket do miasta Surat Thani? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Phuket do miasta Surat Thani

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Phuket do miasta Surat Thani?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 38 zł i trwa 5h 30m do osiagnięcia celu w mieście Surat Thani. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Phuket do miasta Surat Thani?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 38 zł do 50 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Surat Thani.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Phuket do miasta Surat Thani?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Phuket do miasta Surat Thani wynosi: 17. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Phuket do miasta Surat Thani?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Phuket do miasta Surat Thani oferuje Phantip 1970 a podróż trwa 4h 15m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 40 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Phuket do miasta Surat Thani?

Najwcześniejszy autobus do miasta Surat Thani odjeżdża z miasta Phuket o 01:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Phuket do miasta Surat Thani?

Ostatni autobus z miasta Phuket do miasta Surat Thani wyrusza o 23:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Phuket do miasta Surat Thani?

Podróżując autobusem z miasta Phuket do miasta Surat Thani, pasażerowie mogą wybrać 465 Surat Thani Phuket Transport i Phantip 1970. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Phuket i Surat Thani?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Phuket i Surat Thani używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: 465 Surat Thani Phuket Transport i Phantip 1970.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Phuket do miasta Surat Thani?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Phuket do miasta Surat Thani możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Phuket do miasta Surat Thani?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Phuket do miasta Surat Thani w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Phuket - Surat Thani

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Biznes
Business

Wygodne miejsca siedzące, serwis z jedzeniem i napojami, zazwyczaj towarzyszy temu elastyczność biletu.

Alternatywne typy transportu z miasta Phuket do miasta Surat Thani

Tani carpooling z miasta Phuket do miasta Surat Thani

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Phuket do miasta Surat Thani na najbliższe dni.
  • Phantip 1970
    4h 30m
    00:00
    Phuket
    04:30
    Surat Thani
    Phantip 1970
    Ekonomiczna Premium
    od 36 zł
  • Phantip 1970
    4h 30m
    00:00
    Phuket
    04:30
    Surat Thani
    Phantip 1970
    Ekonomiczna Premium
    od 37 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Phuket i miasta Surat Thani.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Phuket oraz z miasta Surat Thani. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.