Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

✈ Autobus Phuket - Lotnisko Phuket (HKT)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket od różnych operatorów autobusowych, takich jak Phuket Smart Bus albo Airport Bus Phuket na następne dni.
dzisiaj
od 18 zł
jutro
sobota
od 26 zł
niedziela
od 25 zł
poniedziałek
od 26 zł
wtorek
od 22 zł
środa

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Airport Bus Phuket
    1h 30m
    06:00
    Phuket
    Bus Terminal 1
    07:30
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Airport Bus Phuket
    Ekonomiczna
    18 zł
  • Airport Bus Phuket
    1h 30m
    07:00
    Phuket
    Bus Terminal 1
    08:30
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Airport Bus Phuket
    Ekonomiczna
    18 zł
  • Airport Bus Phuket
    1h 30m
    08:00
    Phuket
    Bus Terminal 1
    09:30
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Airport Bus Phuket
    Ekonomiczna
    18 zł
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    Thalang Przystanek autobusowy
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    22 zł
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    Baan Khian
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    22 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    Thalang Przystanek autobusowy
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    26 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    Thalang Przystanek autobusowy
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    25 zł
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    Kamala Beach
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    25 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    Thalang Przystanek autobusowy
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    Kamala Beach
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    26 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    Surin Beach
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    22 zł
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    Thalang Przystanek autobusowy
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    25 zł
  • Phuket Smart Bus
    1h 0m
    09:00
    Phuket
    Kamala Beach
    10:00
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Smart Bus
    Ekonomiczna
    25 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Phuket i lotniskiem Lotnisko Phuket

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Phuket i lotniskiem Lotnisko Phuket w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest czwartek, z ponad 16 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 2 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Phuket i lotniskiem Lotnisko Phuket.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 23 autobusami wahadłowymi z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastem Phuket i lotniskiem Lotnisko Phuket, z ofertami 1.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket (HKT)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Phuket Smart Bus i Airport Bus Phuket, którzy podróżują 6 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket już od 18 zł!

Najtańsze połączenie 18 zł
Najszybsze połączenie 1h 0m
Najwcześniejszy odjazd 06:00
Najpóźniejszy odjazd 09:00
Codzienne połączenia 6 Ø
Dystans 27,2 km
Firmy autobusowe Phuket Smart Bus i Airport Bus Phuket

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket

Każdego dnia, 6 autobusy wahadłowe z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
18 zł
piątek 21.06
18 zł
sobota 22.06
18 zł
niedziela 23.06
25 zł
poniedziałek 24.06
18 zł
wtorek 25.06
25 zł
środa 26.06
25 zł
czwartek 27.06
18 zł
piątek 28.06
26 zł
sobota 29.06
25 zł
niedziela 30.06
25 zł
poniedziałek 01.07
18 zł
wtorek 02.07
środa 03.07
26 zł
czwartek 04.07
18 zł
piątek 05.07
26 zł
sobota 06.07
26 zł
niedziela 07.07
18 zł
poniedziałek 08.07
26 zł
wtorek 09.07
28 zł
środa 10.07
18 zł
czwartek 11.07
18 zł
piątek 12.07
25 zł
sobota 13.07
18 zł
niedziela 14.07

Najtańszy czas podróży z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 18 zł, czwartek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 25 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket jest popołudnie, z 17 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 18 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Phuket a lotniskiem Lotnisko Phuket.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Phuket i na lotnisku Lotnisko Phuket.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Phuket i na lotnisku Lotnisko Phuket.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 18 zł i trwa 1h 30m do osiagnięcia celu na lotnisku Lotnisko Phuket. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 18 zł do 26 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Lotnisko Phuket.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket wynosi: 6. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket oferuje Phuket Smart Bus a podróż trwa 1h 0m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 25 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Lotnisko Phuket odjeżdża z miasta Phuket o 06:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket wyrusza o 09:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket, pasażerowie mogą wybrać Phuket Smart Bus i Airport Bus Phuket. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Phuket i lotniskiem Lotnisko Phuket?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Phuket i lotniskiem Lotnisko Phuket używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Phuket Smart Bus i Airport Bus Phuket.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Phuket - Lotnisko Phuket

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Phuket na lotnisko Lotnisko Phuket

Tani carpooling z miasta Phuket do miasta Lotnisko Phuket

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Phuket do miasta Lotnisko Phuket na najbliższe dni.
  • Call Me Taxi Thailand
    2h 30m
    07:00
    Phuket
    09:30
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Call Me Taxi Thailand
    Ekonomiczna Premium
    od 27 zł
  • Sino Thai Railway Co. Ltd.
    1h 30m
    09:00
    Phuket
    Wichitsongkram School
    10:30
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Sino Thai Railway Co. Ltd.
    Ekonomiczna Premium
    od 45 zł
  • Vecay Phuket
    0h 50m
    02:30
    Phuket
    Kamala Beach
    03:20
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Vecay Phuket
    Ekonomiczna Premium
    od 91 zł
  • Phuket Transfer Travel Andaman
    1h 0m
    02:30
    Phuket
    Rassada Pier
    03:30
    Lotnisko Phuket
    Lotnisko Phuket
    Phuket Transfer Travel Andaman
    Ekonomiczna Premium
    od 120 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Phuket i lotniska Lotnisko Phuket.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Phuket oraz z lotniska Lotnisko Phuket. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.