Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Phuket - Krabi od 26 zł

Porównaj 1 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Phuket do miasta Krabi.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Phuket do miasta Krabi od różnych operatorów autobusowych, takich jak Minibus 1996 na następne dni.
dzisiaj
od 26 zł
jutro
od 26 zł
sobota
od 35 zł
niedziela
od 26 zł
poniedziałek
od 35 zł
wtorek
od 35 zł
środa
od 35 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Minibus 1996
    3h 0m
    03:40
    Phuket
    06:40
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    04:30
    Phuket
    07:30
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    05:20
    Phuket
    08:20
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    06:15
    Phuket
    09:15
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    07:15
    Phuket
    10:15
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Minibus 1996
    3h 0m
    01:20
    Phuket
    04:20
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    03:40
    Phuket
    06:40
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    04:30
    Phuket
    07:30
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    05:20
    Phuket
    08:20
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    06:15
    Phuket
    09:15
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Minibus 1996
    3h 0m
    06:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    09:30
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    08:20
    Phuket
    Bus Terminal 2
    11:20
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    11:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    14:30
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    12:20
    Phuket
    Bus Terminal 2
    15:20
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    13:15
    Phuket
    Bus Terminal 2
    16:15
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Minibus 1996
    3h 0m
    01:20
    Phuket
    04:20
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    01:20
    Phuket
    04:20
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    01:20
    Phuket
    04:20
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    01:20
    Phuket
    04:20
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    03:40
    Phuket
    06:40
    Krabi
    Minibus 1996
    Biznes
    26 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Minibus 1996
    3h 0m
    06:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    09:30
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    08:20
    Phuket
    Bus Terminal 2
    11:20
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    10:40
    Phuket
    Bus Terminal 2
    13:40
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    11:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    14:30
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    12:20
    Phuket
    Bus Terminal 2
    15:20
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Minibus 1996
    3h 0m
    06:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    09:30
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    08:20
    Phuket
    Bus Terminal 2
    11:20
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    10:40
    Phuket
    Bus Terminal 2
    13:40
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    11:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    14:30
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    12:20
    Phuket
    Bus Terminal 2
    15:20
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Minibus 1996
    3h 0m
    06:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    09:30
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    08:20
    Phuket
    Bus Terminal 2
    11:20
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    10:40
    Phuket
    Bus Terminal 2
    13:40
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    11:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    14:30
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł
  • Minibus 1996
    3h 0m
    12:20
    Phuket
    Bus Terminal 2
    15:20
    Krabi
    Bus Terminal
    Minibus 1996
    Biznes
    35 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Phuket i Krabi.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Phuket i Krabi w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest niedziela, z ponad 75 autobusami dziennie z miasta Phuket do miasta Krabi. Natomiast ma wtorek najmniej połączeń, z zaledwie 14 autobusów dziennie między miastami Phuket i Krabi.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 91 autobusami z miasta Phuket do miasta Krabi, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Phuket i Krabi, z ofertami 39.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Phuket do miasta Krabi

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Minibus 1996, którzy podróżują 25 razy każdego dnia autobusem z miasta Phuket do miasta Krabi jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Phuket do miasta Krabi już od 26 zł!

Najtańsze połączenie 26 zł
Najszybsze połączenie 3h 0m
Najwcześniejszy odjazd 03:40
Najpóźniejszy odjazd 16:50
Codzienne połączenia 25 Ø
Dystans 61,3 km
Firmy autobusowe Minibus 1996

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Phuket do miasta Krabi

Każdego dnia, 25 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Phuket do miasta Krabi: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
26 zł
piątek 21.06
26 zł
sobota 22.06
26 zł
niedziela 23.06
35 zł
poniedziałek 24.06
35 zł
wtorek 25.06
26 zł
środa 26.06
26 zł
czwartek 27.06
26 zł
piątek 28.06
26 zł
sobota 29.06
26 zł
niedziela 30.06
26 zł
poniedziałek 01.07
35 zł
wtorek 02.07
60 zł
środa 03.07
26 zł
czwartek 04.07
26 zł
piątek 05.07
35 zł
sobota 06.07
26 zł
niedziela 07.07
26 zł
poniedziałek 08.07
26 zł
wtorek 09.07
26 zł
środa 10.07
26 zł
czwartek 11.07
26 zł
piątek 12.07
26 zł
sobota 13.07
53 zł
niedziela 14.07

Najtańszy czas podróży z miasta Phuket do miasta Krabi.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Phuket do miasta Krabi, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 26 zł, piątek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Phuket do miasta Krabi. Zamiast tego sobota jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 35 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Phuket do miasta Krabi jest rano, z 26 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 35 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Phuket do miasta Krabi?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Phuket do miasta Krabi z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Phuket do miasta Krabi, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Phuket do miasta Krabi są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Phuket do miasta Krabi

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Phuket a Krabi.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Phuket i Krabi.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Phuket i Krabi.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Phuket do miasta Krabi

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Phuket do miasta Krabi? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Phuket do miasta Krabi? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Phuket do miasta Krabi

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Phuket do miasta Krabi?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 26 zł i trwa 3h 0m do osiagnięcia celu w mieście Krabi. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Phuket do miasta Krabi?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 26 zł do 61 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Krabi.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Phuket do miasta Krabi?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Phuket do miasta Krabi wynosi: 25. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Phuket do miasta Krabi?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Phuket do miasta Krabi oferuje Minibus 1996 a podróż trwa 3h 0m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 26 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Phuket do miasta Krabi?

Najwcześniejszy autobus do miasta Krabi odjeżdża z miasta Phuket o 03:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Phuket do miasta Krabi?

Ostatni autobus z miasta Phuket do miasta Krabi wyrusza o 16:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Phuket do miasta Krabi?

Podróżując autobusem z miasta Phuket do miasta Krabi, pasażerowie mogą wybrać Minibus 1996. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Phuket i Krabi?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Phuket i Krabi używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Minibus 1996.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Phuket do miasta Krabi?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Phuket do miasta Krabi możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Phuket do miasta Krabi?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Phuket do miasta Krabi w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Phuket - Krabi

.
Biznes
Business

Wygodne miejsca siedzące, serwis z jedzeniem i napojami, zazwyczaj towarzyszy temu elastyczność biletu.

Alternatywne typy transportu z miasta Phuket do miasta Krabi

Tani carpooling z miasta Phuket do miasta Krabi

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Phuket do miasta Krabi na najbliższe dni.
  • 438 Phuket Krabi Transport
    2h 30m
    06:40
    Phuket
    Bus Terminal 2
    09:10
    Krabi
    438 Phuket Krabi Transport
    Ekonomiczna Premium
    od 33 zł
  • Van Shuttle
    4h 0m
    15:00
    Phuket
    Any Hotel
    19:00
    Krabi
    Any Hotel Town
    Van Shuttle
    Ekonomiczna
    od 111 zł
  • Phi Phi Cruiser
    9h 30m
    07:15
    Phuket
    16:45
    Krabi
    Phi Phi Cruiser
    Ekonomiczna
    od 145 zł
  • Bangkok Taxi 24
    2h 30m
    19:30
    Phuket
    Wichitsongkram School
    22:00
    Krabi
    Ao Nam Mao Pier
    Bangkok Taxi 24
    Ekonomiczna Premium
    od 373 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Phuket i miasta Krabi.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Phuket oraz z miasta Krabi. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.