Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Phuket - Koh Samui od 40 zł

Porównaj 4 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Phuket do miasta Koh Samui.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Phuket do miasta Koh Samui od różnych operatorów autobusowych, takich jak 465 Surat Thani Phuket Transport, Raja Ferry albo Phantip 1970 na następne dni.
dzisiaj
od 40 zł
jutro
od 73 zł
piątek
od 74 zł
sobota
od 73 zł
niedziela
od 73 zł
poniedziałek
od 73 zł
wtorek
od 72 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    6h 20m
    06:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    12:20
    Koh Samui
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    40 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    5h 30m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    13:00
    Koh Samui
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    40 zł
  • Raja Ferry
    8h 0m
    00:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    08:30
    Koh Samui
    Ferry Port
    Raja Ferry
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Raja Ferry
    9h 0m
    00:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    09:30
    Koh Samui
    Raja Ferry
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Phantip 1970
    7h 30m
    08:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    15:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    73 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Phantip 1970
    7h 30m
    08:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    15:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    73 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    10h 30m
    06:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    16:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    75 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    10h 0m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    17:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    75 zł
  • Phantip 1970
    8h 30m
    08:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    16:30
    Koh Samui
    Ko Samui - Dworzec Autobusowy
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    93 zł
  • Lomprayah
    6h 45m
    09:00
    Phuket
    Bus Terminal 1
    15:45
    Koh Samui
    Nathon Pier
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    142 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Phantip 1970
    7h 30m
    01:00
    Phuket
    08:30
    Koh Samui
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    74 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    10h 0m
    00:30
    Phuket
    10:30
    Koh Samui
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    80 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    11h 0m
    01:30
    Phuket
    12:30
    Koh Samui
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    80 zł
  • Phantip 1970
    8h 0m
    03:30
    Phuket
    11:30
    Koh Samui
    Phantip 1970
    Biznes
    92 zł
  • Lomprayah
    6h 45m
    02:00
    Phuket
    08:45
    Koh Samui
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    124 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Phantip 1970
    7h 30m
    08:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    15:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    73 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    10h 30m
    23:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    09:30
    Koh Samui
    Na Thon
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    81 zł
  • Phantip 1970
    8h 30m
    08:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    16:30
    Koh Samui
    Ko Samui - Dworzec Autobusowy
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    93 zł
  • Lomprayah
    6h 45m
    09:00
    Phuket
    Bus Terminal 1
    15:45
    Koh Samui
    Nathon Pier
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    141 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Raja Ferry
    9h 0m
    00:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    09:30
    Koh Samui
    Raja Ferry
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Raja Ferry
    8h 0m
    00:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    08:30
    Koh Samui
    Ferry Port
    Raja Ferry
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Phantip 1970
    7h 30m
    08:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    15:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    73 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    10h 30m
    06:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    16:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    74 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    10h 0m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    17:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    74 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Phantip 1970
    7h 30m
    08:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    15:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    73 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    10h 30m
    06:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    16:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    74 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    10h 0m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    17:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    74 zł
  • Phantip 1970
    8h 30m
    08:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    16:30
    Koh Samui
    Ko Samui - Dworzec Autobusowy
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    92 zł
  • Lomprayah
    6h 45m
    09:00
    Phuket
    Bus Terminal 1
    15:45
    Koh Samui
    Nathon Pier
    Lomprayah
    Ekonomiczna
    141 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Phantip 1970
    7h 30m
    08:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    15:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    Phantip 1970
    Ekonomiczna
    72 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    10h 30m
    06:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    16:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    74 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    10h 0m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    17:30
    Koh Samui
    Nathon Pier
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    74 zł
  • Raja Ferry
    9h 0m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    16:30
    Koh Samui
    Raja Ferry
    Ekonomiczna
    75 zł
  • Raja Ferry
    8h 0m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    15:30
    Koh Samui
    Ferry Port
    Raja Ferry
    Ekonomiczna
    75 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Phuket i Koh Samui.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Phuket i Koh Samui w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 24 autobusami dziennie z miasta Phuket do miasta Koh Samui. Natomiast ma sobota najmniej połączeń, z zaledwie 6 autobusów dziennie między miastami Phuket i Koh Samui.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 59 autobusami z miasta Phuket do miasta Koh Samui, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Phuket i Koh Samui, z ofertami 1.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Phuket do miasta Koh Samui

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak 465 Surat Thani Phuket Transport, Raja Ferry i Phantip 1970, którzy podróżują 12 razy każdego dnia autobusem z miasta Phuket do miasta Koh Samui jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Phuket do miasta Koh Samui już od 40 zł!

Najtańsze połączenie 40 zł
Najszybsze połączenie 5h 30m
Najwcześniejszy odjazd 00:30
Najpóźniejszy odjazd 09:30
Codzienne połączenia 12 Ø
Dystans 254,2 km
Firmy autobusowe 465 Surat Thani Phuket Transport, Raja Ferry, Phantip 1970 i Lomprayah

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Phuket do miasta Koh Samui

Każdego dnia, 12 autobusy z 4 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Phuket do miasta Koh Samui: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
70 zł
czwartek 25.07
70 zł
piątek 26.07
74 zł
sobota 27.07
81 zł
niedziela 28.07
40 zł
poniedziałek 29.07
74 zł
wtorek 30.07
74 zł
środa 31.07
70 zł
czwartek 01.08
70 zł
piątek 02.08
70 zł
sobota 03.08
70 zł
niedziela 04.08
70 zł
poniedziałek 05.08
74 zł
wtorek 06.08
70 zł
środa 07.08
70 zł
czwartek 08.08
74 zł
piątek 09.08
70 zł
sobota 10.08
81 zł
niedziela 11.08
68 zł
poniedziałek 12.08
74 zł
wtorek 13.08
70 zł
środa 14.08
74 zł
czwartek 15.08
70 zł
piątek 16.08
40 zł
sobota 17.08
74 zł
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Phuket do miasta Koh Samui.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Phuket do miasta Koh Samui, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 40 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Phuket do miasta Koh Samui. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 74 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Phuket do miasta Koh Samui jest popołudnie, z 40 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 80 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Phuket do miasta Koh Samui?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Phuket do miasta Koh Samui z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Phuket do miasta Koh Samui, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Phuket do miasta Koh Samui są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Phuket do miasta Koh Samui

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Phuket a Koh Samui.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Phuket i Koh Samui.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Phuket i Koh Samui.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Phuket do miasta Koh Samui

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Phuket do miasta Koh Samui? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Phuket do miasta Koh Samui? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Phuket do miasta Koh Samui

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Phuket do miasta Koh Samui?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 40 zł i trwa 6h 20m do osiagnięcia celu w mieście Koh Samui. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Phuket do miasta Koh Samui?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 4. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 40 zł do 142 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Koh Samui.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Phuket do miasta Koh Samui?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Phuket do miasta Koh Samui wynosi: 12. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Phuket do miasta Koh Samui?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Phuket do miasta Koh Samui oferuje 465 Surat Thani Phuket Transport a podróż trwa 5h 30m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 40 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Phuket do miasta Koh Samui?

Najwcześniejszy autobus do miasta Koh Samui odjeżdża z miasta Phuket o 00:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Phuket do miasta Koh Samui?

Ostatni autobus z miasta Phuket do miasta Koh Samui wyrusza o 09:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Phuket do miasta Koh Samui?

Podróżując autobusem z miasta Phuket do miasta Koh Samui, pasażerowie mogą wybrać 465 Surat Thani Phuket Transport, Raja Ferry i Phantip 1970. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Phuket i Koh Samui?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Phuket i Koh Samui używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: 465 Surat Thani Phuket Transport, Raja Ferry i Phantip 1970.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Phuket do miasta Koh Samui?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Phuket do miasta Koh Samui możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Phuket do miasta Koh Samui?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Phuket do miasta Koh Samui w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Phuket - Koh Samui

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Biznes
Business

Wygodne miejsca siedzące, serwis z jedzeniem i napojami, zazwyczaj towarzyszy temu elastyczność biletu.

Alternatywne typy transportu z miasta Phuket do miasta Koh Samui

Tani carpooling z miasta Phuket do miasta Koh Samui

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Phuket do miasta Koh Samui na najbliższe dni.
  • Call Me Taxi Thailand
    8h 45m
    07:00
    Phuket
    15:45
    Koh Samui
    Na Thon
    Call Me Taxi Thailand
    Ekonomiczna
    od 91 zł
  • Call Me Taxi Thailand
    9h 15m
    06:30
    Phuket
    15:45
    Koh Samui
    Na Thon
    Call Me Taxi Thailand
    Ekonomiczna
    od 92 zł
  • Phantip 1970
    8h 30m
    08:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    16:30
    Koh Samui
    Przystanek autobusowy
    Phantip 1970
    Ekonomiczna Premium
    od 97 zł
  • Call Me Taxi Thailand
    6h 35m
    09:10
    Phuket
    Bang Rong Pier
    15:45
    Koh Samui
    Na Thon
    Call Me Taxi Thailand
    Ekonomiczna
    od 147 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Phuket i miasta Koh Samui.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Phuket oraz z miasta Koh Samui. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.