Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Phuket - Khao Sok od 28 zł

Porównaj 1 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Phuket do miasta Khao Sok.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Phuket do miasta Khao Sok od różnych operatorów autobusowych, takich jak 465 Surat Thani Phuket Transport na następne dni.
dzisiaj
od 28 zł
jutro
od 28 zł
sobota
od 41 zł
niedziela
poniedziałek
wtorek
od 29 zł
środa
od 46 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    2h 0m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    09:30
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    28 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    2h 20m
    08:20
    Phuket
    Bus Terminal 2
    10:40
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    28 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    2h 0m
    08:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    10:30
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    28 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    3h 0m
    09:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    12:30
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    28 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    2h 0m
    11:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    13:00
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    28 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    2h 20m
    06:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    08:20
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    28 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    2h 0m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    09:30
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    28 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    2h 0m
    08:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    10:30
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    28 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    3h 0m
    09:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    12:30
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    28 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    2h 0m
    11:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    13:00
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    28 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    4h 0m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    11:30
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    41 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    4h 0m
    08:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    12:30
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    41 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    4h 0m
    09:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    13:30
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    41 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    4h 0m
    11:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    15:00
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    41 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    4h 0m
    13:40
    Phuket
    Bus Terminal 2
    17:40
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    41 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    2h 20m
    06:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    08:20
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    29 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    2h 0m
    07:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    09:30
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    29 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    2h 0m
    08:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    10:30
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    29 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    3h 0m
    09:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    12:30
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    29 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    2h 0m
    11:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    13:00
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    29 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    4h 20m
    06:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    10:20
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    46 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    3h 50m
    08:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    12:20
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    46 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    4h 50m
    09:30
    Phuket
    Bus Terminal 2
    14:20
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    46 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    3h 40m
    11:00
    Phuket
    Bus Terminal 2
    14:40
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    46 zł
  • 465 Surat Thani Phuket Transport
    3h 40m
    13:40
    Phuket
    Bus Terminal 2
    17:20
    Khao Sok
    465 Surat Thani Phuket Transport
    Ekonomiczna
    46 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Phuket i Khao Sok.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Phuket i Khao Sok w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest piątek, z ponad 12 autobusami dziennie z miasta Phuket do miasta Khao Sok. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 5 autobusów dziennie między miastami Phuket i Khao Sok.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 28 autobusami z miasta Phuket do miasta Khao Sok, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Phuket i Khao Sok, z ofertami 7.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Phuket do miasta Khao Sok

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak 465 Surat Thani Phuket Transport, którzy podróżują 7 razy każdego dnia autobusem z miasta Phuket do miasta Khao Sok jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Phuket do miasta Khao Sok już od 28 zł!

Najtańsze połączenie 28 zł
Najszybsze połączenie 2h 0m
Najwcześniejszy odjazd 07:30
Najpóźniejszy odjazd 13:40
Codzienne połączenia 7 Ø
Dystans 114,9 km
Firmy autobusowe 465 Surat Thani Phuket Transport

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Phuket do miasta Khao Sok

Każdego dnia, 7 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Phuket do miasta Khao Sok: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
27 zł
piątek 21.06
27 zł
sobota 22.06
41 zł
niedziela 23.06
27 zł
poniedziałek 24.06
wtorek 25.06
27 zł
środa 26.06
46 zł
czwartek 27.06
piątek 28.06
40 zł
sobota 29.06
41 zł
niedziela 30.06
41 zł
poniedziałek 01.07
wtorek 02.07
środa 03.07
czwartek 04.07
piątek 05.07
sobota 06.07
28 zł
niedziela 07.07
poniedziałek 08.07
wtorek 09.07
27 zł
środa 10.07
czwartek 11.07
27 zł
piątek 12.07
sobota 13.07
niedziela 14.07

Najtańszy czas podróży z miasta Phuket do miasta Khao Sok.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Phuket do miasta Khao Sok, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 28 zł, czwartek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Phuket do miasta Khao Sok. Zamiast tego środa jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 45 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Phuket do miasta Khao Sok jest rano, z 28 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 28 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Phuket do miasta Khao Sok?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Phuket do miasta Khao Sok z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Phuket do miasta Khao Sok, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Phuket do miasta Khao Sok są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Phuket do miasta Khao Sok

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Phuket a Khao Sok.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Phuket i Khao Sok.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Phuket i Khao Sok.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Phuket do miasta Khao Sok

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Phuket do miasta Khao Sok? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Phuket do miasta Khao Sok? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Phuket do miasta Khao Sok

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Phuket do miasta Khao Sok?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 28 zł i trwa 2h 20m do osiagnięcia celu w mieście Khao Sok. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Phuket do miasta Khao Sok?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 28 zł do 46 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Khao Sok.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Phuket do miasta Khao Sok?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Phuket do miasta Khao Sok wynosi: 7. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Phuket do miasta Khao Sok?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Phuket do miasta Khao Sok oferuje 465 Surat Thani Phuket Transport a podróż trwa 2h 0m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 28 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Phuket do miasta Khao Sok?

Najwcześniejszy autobus do miasta Khao Sok odjeżdża z miasta Phuket o 07:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Phuket do miasta Khao Sok?

Ostatni autobus z miasta Phuket do miasta Khao Sok wyrusza o 13:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Phuket do miasta Khao Sok?

Podróżując autobusem z miasta Phuket do miasta Khao Sok, pasażerowie mogą wybrać 465 Surat Thani Phuket Transport. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Phuket i Khao Sok?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Phuket i Khao Sok używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: 465 Surat Thani Phuket Transport.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Phuket do miasta Khao Sok?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Phuket do miasta Khao Sok możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Phuket do miasta Khao Sok?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Phuket do miasta Khao Sok w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Phuket - Khao Sok

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Phuket do miasta Khao Sok

Tani carpooling z miasta Phuket do miasta Khao Sok

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Phuket do miasta Khao Sok na najbliższe dni.
  • Call Me Taxi Thailand
    5h 0m
    07:00
    Phuket
    12:00
    Khao Sok
    Any Hotel
    Call Me Taxi Thailand
    Ekonomiczna Premium
    od 120 zł
  • Call Me Taxi Thailand
    5h 0m
    07:00
    Phuket
    12:00
    Khao Sok
    Any Hotel
    Call Me Taxi Thailand
    Ekonomiczna Premium
    od 122 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Phuket i miasta Khao Sok.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Phuket oraz z miasta Khao Sok. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.