Autokary do Phoenix, AZ

Sprawdź wszystkie połączenia do Phoenix, AZ i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Phoenix, AZ - tanie bilety autobusowe do punktu
  • FlixBus
    14:25
    Tucson, AZ - East Tucson
    Czas jazdy 2h 35m
    17:00
    Phoenix, AZ - Downtown
    od38,00 zł
  • Greyhound US
    01:15
    Glendale, AZ - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 25m
    01:40
    Phoenix, AZ - Greyhound Station
    od45,64 zł
  • FlixBus
    15:45
    Flagstaff, AZ - Downtown Connection Center
    Czas jazdy 2h 30m
    18:15
    Phoenix, AZ - Downtown
    od49,41 zł
  • FlixBus
    11:10
    Kingman, AZ - Travel Centers of America
    Czas jazdy 3h 20m
    14:30
    Phoenix, AZ - Downtown
    od57,02 zł
  • Greyhound US
    09:05
    Mexicali
    Czas jazdy 12h 40m
    21:45
    Phoenix, AZ
    od76,07 zł
  • Greyhound US
    17:00
    Laughlin, NV
    Czas jazdy 45h 45m
    14:45
    Phoenix, AZ
    od76,07 zł
  • Greyhound US
    18:55
    Bullhead City, AZ
    Czas jazdy 6h 20m
    01:15
    Phoenix, AZ
    od83,68 zł
  • FlixBus
    10:35
    Las Vegas, NV - Caesars Palace / Strip
    Czas jazdy 5h 55m
    16:30
    Phoenix, AZ - Downtown
    od95,05 zł
  • FlixBus
    09:30
    Henderson, NV - Eastgate Plaza
    Czas jazdy 5h 0m
    14:30
    Phoenix, AZ - Downtown
    od95,05 zł
  • FlixBus
    10:10
    Riverside, CA - UC Riverside
    Czas jazdy 6h 10m
    16:20
    Phoenix, AZ - Downtown
    od114,07 zł

Phoenix, AZ - tanie bilety kolejowe do punktu
  • Amtrak
    19:35
    Catalina, AZ
    Czas jazdy 2h 25m
    22:00
    Phoenix, AZ
    od245,97 zł
  • Amtrak
    19:35
    Tucson, AZ
    Czas jazdy 2h 40m
    22:15
    Phoenix, AZ
    od264,19 zł
189 Autobusowe
6 Przystanki autobusowe
4 Przewoźnicy
38,00 zł Najtańszy przejazd
Phoenix, AZ w skrócie
USA
1,56 miliona ludności
Dolar USA
Czy chcesz pojechać autobusem do Phoenix, AZ?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Phoenix, AZ oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Phoenix, AZ dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Phoenix, AZ – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Phoenix, AZ.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Phoenix, AZ, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Phoenix, AZ? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Phoenix, AZ.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Phoenix, AZ

Stacje
44th St/Washington , 85008 Phoenix, AZ (USA)
S 1st St 401S, 85003 Phoenix, AZ (USA)
E Buckeye Rd 2115, 85034 Phoenix, AZ (USA)
E High St 5355, 85054 Phoenix, AZ (USA)
E Monroe St 4413, 85034 Phoenix, AZ (USA)
N 27th Ave 1614, 85009 Phoenix, AZ (USA)

Odkryj inne kierunki

Informacja podróżna: odwiedź Phoenix, AZ

Transport publiczny
Phoenix, AZ - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę7,61 zł
Bilet miesięczny243,43 zł
Autobusem lub tramwajem2,94 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans17,02 zł
Taxi średni dystans28,24 zł
Taxi długi dystans67,51 zł
Paliwo2,12 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek57,05 zł
Menu trzydaniowe95,09 zł
Małe cappuccino15,97 zł
Duże piwo beczkowe11,41 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański12,21 zł
Dania mięsne15,68 zł
Butelka wody5,97 zł
Butelka wina (średnia półka)41,84 zł

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Phoenix, AZ

Miasta w pobliżu Phoenix, AZ: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Phoenix, AZ znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Mesa, AZ, Glendale, AZ albo Tempe, AZ, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.