Autokary do Perpignan

Sprawdź wszystkie połączenia do Perpignan i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Perpignan - tanie bilety autobusowe do punktu
 • BlaBlaCar Bus
  08:15
  Barcelona - Norte
  Czas jazdy 2h 45m
  11:00
  Perpignan - Dworzec Główny
  od41,09 zł

Perpignan - tanie bilety kolejowe do punktu
 • SNCF
  07:35
  Narbonne
  Czas jazdy 0h 42m
  08:17
  Perpignan
  od4,57 zł
 • SNCF
  07:18
  Tuluza
  Czas jazdy 2h 32m
  09:50
  Perpignan
  od4,57 zł
1121 Autobusowe
3 Przystanki autobusowe
6 Przewoźnicy
4,57 zł Najtańszy przejazd
Perpignan w skrócie
Francja
110 706
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Perpignan?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Perpignan oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Perpignan dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Perpignan – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Perpignan.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Perpignan, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Perpignan? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Perpignan.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Perpignan

Stacje
Perpignan
Boulevard Saint Assiscle 12, 66000 Perpignan (Francja)
Perpignan - Dworzec Główny
Boulevard Saint-Assiscle 11-15, 66000  Perpignan (Francja)
Perpignan - E15
Perpignan (Francja)

Odkryj inne kierunki

Informacja podróżna: odwiedź Perpignan

Transport publiczny
Perpignan - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę5,48 zł
Jedzenie i Napoje
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański1,64 zł
Dania mięsne1,64 zł

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Perpignan

Miasta w pobliżu Perpignan: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Perpignan znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Béziers, Narbonne albo Carcassonne, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Perpignan z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Figueras, Roses, Mata i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Carcassonne. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.