Bus Osorno Santiago, RM: Rozkład jazdy PKS

Autobus Osorno ↔ Santiago, RM: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 679 001 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Osorno do Santiago, RM

Najtańsze połączenie77,90 zł
Najszybsze połączenie9h 45m
Najwcześniejszy przejazd09:45
Najpóźniejszy pojazd23:45
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans822,0 km
Firmy autobusoweBus Norte, Pullman Bus, Buses Jet Sur, Buses Via-Tur, Andesmar Chile, Turbus

Najtańsze połączenie z Osorno do Santiago, RM

Today
od 83,89 zł
Tomorrow
od 83,89 zł
14.07
od 78,90 zł
15.07
od 77,90 zł
16.07
od 83,89 zł
17.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Bus Norte
    21:30
    Osorno, LL
    Czas jazdy 10h 30m
    08:00
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od77,90 zł
  • Bus Norte
    09:45
    Osorno
    Czas jazdy 12h 5m
    21:50
    Santiago, RM
    od78,90 zł
  • Pullman Bus
    22:55
    Osorno, LL
    Czas jazdy 9h 45m
    08:40
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od78,90 zł
  • Pullman Bus
    21:55
    Osorno, LL
    Czas jazdy 9h 45m
    07:40
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od83,89 zł
  • Buses Jet Sur
    19:30
    Osorno, LL
    Czas jazdy 12h 0m
    07:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od98,84 zł
  • Buses Via-Tur
    18:30
    Osorno, LL
    Czas jazdy 12h 0m
    06:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od110,70 zł
  • Buses Via-Tur
    19:45
    Osorno, LL
    Czas jazdy 12h 0m
    07:45
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od110,70 zł
  • Andesmar Chile
    20:00
    Osorno, LL
    Czas jazdy 13h 10m
    09:10
    Santiago, RM - Jotabeche
    od111,53 zł
  • Turbus
    23:45
    Osorno, LL
    Czas jazdy 11h 20m
    11:05
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od455,75 zł
  • Turbus
    09:45
    Osorno, LL
    Czas jazdy 11h 40m
    21:25
    Santiago, RM - Terminal Sur
    od455,75 zł

Najtańsze połączenie z Santiago, RM do Osorno

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Pullman Bus
    19:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Czas jazdy 11h 0m
    06:30
    Osorno, LL
    od68,41 zł
  • Buses Tepual
    19:10
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Czas jazdy 11h 40m
    06:50
    Osorno, LL
    od69,91 zł
  • Bus Norte
    07:00
    Santiago, RM
    Czas jazdy 13h 5m
    20:05
    Osorno
    od78,90 zł
  • Bus Norte
    07:30
    Santiago, RM
    Czas jazdy 12h 35m
    20:05
    Osorno
    od78,90 zł
  • Andesmar Chile
    20:45
    Santiago, RM - Baquedano
    Czas jazdy 13h 15m
    10:00
    Osorno, LL
    od111,53 zł
  • Buses Jet Sur
    19:15
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Czas jazdy 12h 0m
    07:15
    Osorno, LL
    od134,42 zł
  • Buses Via-Tur
    22:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Czas jazdy 12h 0m
    10:30
    Osorno, LL
    od154,18 zł
  • Buses Via-Tur
    07:30
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Czas jazdy 12h 0m
    19:30
    Osorno, LL
    od173,95 zł
  • Turbus
    21:05
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Czas jazdy 10h 15m
    07:20
    Osorno, LL
    od455,75 zł
  • Turbus
    06:10
    Santiago, RM - Terminal Sur
    Czas jazdy 12h 40m
    18:50
    Osorno, LL
    od455,75 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Poszukujesz autobusu na trasie: Osorno - Santiago, RM? Wykorzystaj naszą stronę internetową żeby znaleźć najbardziej dogodne opcje podróży. Jeśli chcesz sprawnie dotrzeć na miejsce wybierz najszybszy autokar, czyli taki oferowany przez , docierający do celu w 9h 45m. Znajdziesz zapewne połączenia pokonujące trasę w niewiele dłuższym czasie, lecz mimo pozornego niedopasowania do Twoich potrzeb - to właśnie te połączenia mogą okazać się niedrogie. Dlatego warto porównywać oferty! Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze podróżując na trasie: Osorno - Santiago, RM, zdecyduj się na niedrogie w cenie od 104,37 zł. Uwaga: Jeśli będziesz zastanawiać się zbyt długo lub trafisz na okres dużego popytu, bilety mogą być niewiele droższe. Zdecyduj: po prostu kliknij "Znajdź połączenie" aby zobaczyć oferty konkretnego przewoźnika!
Przemieszczanie się autobusem jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na dostanie się z punktu A do punktu B – nawet jeśli dotyczy to przejazdów na lotnisko. Najtańsze bilety na przejazd z Osorno do Santiago, RM kosztują obecnie 104,37 zł. Jeśli zarezerwujesz bilet w ostatnim momencie, możesz otrzymać zwrot pieniędzy o wysokości nawet 120,84 zł. Mamy dla Ciebie wskazówkę: sprawdź autobusy z różnymi czasami odjazdu. Jeśli sprzyja Ci szczęście, uda Ci się zaoszczędzić wybierając wcześniejszy przejazd.
Są dwie rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę wybierając najlepsze połączenia autokarowe. Po pierwsze porównaj ceny. W przypadku przejazdu z Osorno do Santiago, RM ceny wahają się od 104,37 zł do 120,84 zł. Kwoty te zmieniają się w czasie i zazwyczaj są wyższe zaraz przed wyjazdem. Druga kwestia to czas trwania podróży. Ten może znacząco różnić w zależności od przewoźnika autobusowego. Podczas gdy dowiezie Cię na miejsce w 9h 45m, innym przewoźnikom może to zająć 13h 35m.

Przystanki autobusowe w Osorno i Santiago, RM

Stacje
Plaza Baquedano , Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Armijo , Región Metropolitana, Chile Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Longavi , Santiago, RM (Chile)
Pedro Aguirre Cerda 6843, 9200000 Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Luis Matte Larraín , 298-240 Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Rengo , Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Santiago, RM (Chile)
Av Libertador Bernardo O'Higgins 3750 , 3750 Santiago, RM (Chile)
Gral de La Lastra 1031, 8320000 Santiago, RM (Chile)
Tucapel Jiménez 22, 8320000 Santiago, RM (Chile)
San Francisco de Borja 198-180, Santiago, RM (Chile)
Terminal Pajaritos , 8480031 Santiago, RM (Chile)
Av Libertador Bernardo O'Higgins 3850, 8320000 Santiago, RM (Chile)

Porównaj Osorno i Santiago, RM

2,00 zł
5,00 zł
Osorno
Santiago, RM
Przejazd taksówką w lokalizacji: Osorno jest 60% tańszy niż w lokalizacji: Santiago, RM.
2,75 zł
3,50 zł
Osorno
Santiago, RM
Przejazd autobusem w lokalizacji: Osorno jest 22% tańszy niż w lokalizacji: Santiago, RM.
5,99 zł
7,49 zł
Osorno
Santiago, RM
Duży kufel piwa w lokalizacji: Osorno jest 21% tańszy niż w lokalizacji: Santiago, RM.
3,50 zł
4,26 zł
Osorno
Santiago, RM
1 litr wody w lokalizacji: Osorno jest 18% tańszy niż w lokalizacji: Santiago, RM.
35,45 zł
28,77 zł
Osorno
Santiago, RM
Pełny posiłek w lokalizacji: Osorno jest 19% droższy niż w lokalizacji: Santiago, RM.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.