Autokary do Odeceixe

Sprawdź wszystkie połączenia do Odeceixe i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Odeceixe - tanie bilety autobusowe z punktu
 • Rede Expressos
  09:15
  Odeceixe
  Czas jazdy 0h 35m
  09:50
  Porto Covo
  od36,41 zł
0 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
0 Przewoźnicy
36,41 zł Najtańszy przejazd
Odeceixe w skrócie
Portugalia
961
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Odeceixe?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Odeceixe oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Odeceixe dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Odeceixe – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Odeceixe.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Odeceixe, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Odeceixe? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Odeceixe.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Odeceixe

Stacje
N120 , Odeceixe (Portugalia)

Odkryj inne kierunki

Informacja podróżna: odwiedź Odeceixe

Transport publiczny
Odeceixe - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę5,46 zł
Bilet miesięczny113,79 zł
Taksówką lub samochodem
Paliwo6,83 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek50,07 zł
Menu trzydaniowe85,35 zł
Małe cappuccino6,14 zł
Duże piwo beczkowe9,10 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański5,05 zł
Dania mięsne3,00 zł
Butelka wina (średnia półka)14,79 zł

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Odeceixe

Miasta w pobliżu Odeceixe: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Odeceixe znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Portimão, Albufeira albo Lagoa, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Odeceixe z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Aljustrel, Ferreiras, Vila Nova de Milfontes i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.