Autokary do Crato

Sprawdź wszystkie połączenia do Crato i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Crato znajdujesz najczęściej?
 • Rede Expressos
  07:00
  Portalegre
  Czas jazdy 0h 20m
  07:20
  Crato
  od27,57 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-10-14
0 Autobusowe
3 Przystanki autobusowe
0 Przewoźnicy
71,22 zł Najtańszy przejazd
Crato w skrócie
Portugalia
3 708
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Crato?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Crato oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Crato dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Crato – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Crato.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Crato, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Crato? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Crato.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Crato

Stacje
Crato
N119 , 7430 Crato (Portugalia)
Crato - Rua Dom Nuno Alvares Pereira
Rua Dom Nuno Alvares Pereira 10, 7430 Crato (Portugalia)
Crato Dworzec Główny
Crato (Portugalia)

Miasta w pobliżu Crato: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Crato znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Badajoz, Castelo Branco albo Abrantes, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Crato z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Ponte de Sor, Fronteira, Campo Maior (PT) i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.