Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Northampton - Nottingham i z powrotem od 110 zł

Porównaj 1 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Northampton do miasta Nottingham.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Northampton do miasta Nottingham od różnych operatorów autobusowych, takich jak National Express na następne dni.
dzisiaj
od 137 zł
jutro
od 110 zł
piątek
od 125 zł
sobota
od 125 zł
niedziela
od 147 zł
poniedziałek
od 110 zł
wtorek

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    5h 30m
    11:25
    Northampton
    Town Centre
    16:55
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł
  • National Express
    4h 25m
    13:55
    Northampton
    Town Centre
    18:20
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł
  • National Express
    4h 10m
    15:35
    Northampton
    Town Centre
    19:45
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł
  • National Express
    4h 35m
    17:30
    Northampton
    Town Centre
    22:05
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł
  • National Express
    4h 15m
    19:55
    Northampton
    Town Centre
    00:10
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    3h 5m
    11:25
    Northampton
    Town Centre
    14:30
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    110 zł
  • National Express
    3h 20m
    06:55
    Northampton
    Town Centre
    10:15
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    125 zł
  • National Express
    3h 25m
    09:05
    Northampton
    Town Centre
    12:30
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł
  • National Express
    5h 30m
    11:25
    Northampton
    Town Centre
    16:55
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł
  • National Express
    4h 25m
    13:55
    Northampton
    Town Centre
    18:20
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    3h 20m
    06:55
    Northampton
    Town Centre
    10:15
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    125 zł
  • National Express
    3h 25m
    09:05
    Northampton
    Town Centre
    12:30
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł
  • National Express
    3h 30m
    11:25
    Northampton
    Town Centre
    14:55
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł
  • National Express
    4h 25m
    13:55
    Northampton
    Town Centre
    18:20
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł
  • National Express
    4h 10m
    15:35
    Northampton
    Town Centre
    19:45
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    2h 50m
    07:15
    Northampton
    Town Centre
    10:05
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    125 zł
  • National Express
    3h 15m
    11:25
    Northampton
    Town Centre
    14:40
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    125 zł
  • National Express
    3h 5m
    13:55
    Northampton
    Town Centre
    17:00
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    133 zł
  • National Express
    4h 5m
    09:15
    Northampton
    Town Centre
    13:20
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł
  • National Express
    5h 30m
    11:25
    Northampton
    Town Centre
    16:55
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    137 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    5h 30m
    11:25
    Northampton
    Town Centre
    16:55
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    147 zł
  • National Express
    4h 5m
    13:55
    Northampton
    Town Centre
    18:00
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    147 zł
  • National Express
    3h 45m
    15:35
    Northampton
    Town Centre
    19:20
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    147 zł
  • National Express
    4h 15m
    17:25
    Northampton
    Town Centre
    21:40
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    147 zł
  • National Express
    4h 15m
    19:55
    Northampton
    Town Centre
    00:10
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    147 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    3h 15m
    11:25
    Northampton
    Town Centre
    14:40
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    110 zł
  • National Express
    4h 10m
    17:30
    Northampton
    Town Centre
    21:40
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    110 zł
  • National Express
    3h 20m
    06:55
    Northampton
    Town Centre
    10:15
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    117 zł
  • National Express
    3h 5m
    13:55
    Northampton
    Town Centre
    17:00
    Nottingham
    Broadmarsh
    National Express
    Ekonomiczna
    117 zł
  • National Express
    5h 30m
    11:25
    Northampton
    Town Centre
    16:55
    Nottingham
    Uniwersytet
    National Express
    Ekonomiczna
    120 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Northampton i Nottingham.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Northampton i Nottingham w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 12 autobusami dziennie z miasta Northampton do miasta Nottingham. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 5 autobusów dziennie między miastami Northampton i Nottingham.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 30 autobusami z miasta Northampton do miasta Nottingham, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Northampton i Nottingham, z ofertami 10.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Northampton do miasta Nottingham

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak National Express, którzy podróżują 9 razy każdego dnia autobusem z miasta Northampton do miasta Nottingham jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Northampton do miasta Nottingham już od 110 zł!

Najtańsze połączenie 110 zł
Najszybsze połączenie 2h 50m
Najwcześniejszy odjazd 11:25
Najpóźniejszy odjazd 19:55
Codzienne połączenia 9 Ø
Dystans 81,3 km
Firmy autobusowe National Express

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Northampton do miasta Nottingham

Każdego dnia, 9 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Northampton do miasta Nottingham: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
137 zł
czwartek 25.07
110 zł
piątek 26.07
125 zł
sobota 27.07
125 zł
niedziela 28.07
147 zł
poniedziałek 29.07
110 zł
wtorek 30.07
środa 31.07
110 zł
czwartek 01.08
piątek 02.08
117 zł
sobota 03.08
117 zł
niedziela 04.08
117 zł
poniedziałek 05.08
117 zł
wtorek 06.08
środa 07.08
czwartek 08.08
piątek 09.08
sobota 10.08
117 zł
niedziela 11.08
117 zł
poniedziałek 12.08
110 zł
wtorek 13.08
110 zł
środa 14.08
czwartek 15.08
piątek 16.08
sobota 17.08
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Northampton do miasta Nottingham.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Northampton do miasta Nottingham, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 110 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Northampton do miasta Nottingham. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 146 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Northampton do miasta Nottingham jest rano, z 110 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 120 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Northampton do miasta Nottingham?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Northampton do miasta Nottingham z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Northampton do miasta Nottingham, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Northampton do miasta Nottingham są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Northampton i Nottingham.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Northampton i Nottingham.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Northampton do miasta Nottingham

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Northampton do miasta Nottingham? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Northampton do miasta Nottingham? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Northampton do miasta Nottingham

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Northampton do miasta Nottingham?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 110 zł i trwa 3h 5m do osiagnięcia celu w mieście Nottingham. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Northampton do miasta Nottingham?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 110 zł do 147 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Nottingham.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Northampton do miasta Nottingham?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Northampton do miasta Nottingham wynosi: 9. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Northampton do miasta Nottingham?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Northampton do miasta Nottingham oferuje National Express a podróż trwa 2h 50m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 125 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Northampton do miasta Nottingham?

Najwcześniejszy autobus do miasta Nottingham odjeżdża z miasta Northampton o 11:25. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Northampton do miasta Nottingham?

Ostatni autobus z miasta Northampton do miasta Nottingham wyrusza o 19:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Northampton do miasta Nottingham?

Podróżując autobusem z miasta Northampton do miasta Nottingham, pasażerowie mogą wybrać National Express. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Northampton i Nottingham?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Northampton i Nottingham używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: National Express.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Northampton do miasta Nottingham?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Northampton do miasta Nottingham możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Northampton do miasta Nottingham?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Northampton do miasta Nottingham w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Northampton - Nottingham

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Northampton do miasta Nottingham

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Northampton do miasta Nottingham na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Northampton do miasta Nottingham

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Northampton do miasta Nottingham na następne dni.
  • West Midlands Trains
    1h 53m
    05:20
    Northampton
    Dworzec Główny
    07:13
    Nottingham
    West Midlands Trains
    Ekonomiczna
    od 264 zł
  • West Midlands Trains
    1h 53m
    05:20
    Northampton
    Dworzec Główny
    07:13
    Nottingham
    West Midlands Trains
    Pierwsza Klasa
    od 537 zł
  • West Midlands Trains
    2h 18m
    05:14
    Northampton
    Dworzec Główny
    07:32
    Nottingham
    West Midlands Trains
    Pierwsza Klasa
    od 538 zł

Tani carpooling z miasta Northampton do miasta Nottingham

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Northampton do miasta Nottingham na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    1h 40m
    14:40
    Northampton
    16:20
    Nottingham
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 91 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Northampton i miasta Nottingham.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Northampton oraz z miasta Nottingham. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.