Bus New York Waszyngton, DC: Rozkład jazdy PKS

Autobus New York ↔ Waszyngton, DC: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 662 876 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z New York do Waszyngton, DC

Najtańsze połączenie23,70 zł
Najszybsze połączenie4h 0m
Najwcześniejszy przejazd08:45
Najpóźniejszy pojazd22:00
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans325,4 km
Firmy autobusoweEastern Bus, CoachRun, Greyhound US, megabus US, Go Buses, FlixBus, OurBus

Najtańsze połączenie z New York do Waszyngton, DC

Today
od 56,00 zł
Tomorrow
od 56,00 zł
11.07
od 56,00 zł
12.07
od 56,00 zł
13.07
od 56,00 zł
14.07
od 130,36 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Eastern Bus
    22:00
    New York, NY - Allen St & Delancey St
    Czas jazdy 5h 0m
    03:00
    Washington, DC - Chinatown H St NW & 6th St NW
    od23,70 zł
  • CoachRun
    14:00
    New York, NY - Chrystie St
    Czas jazdy 5h 20m
    19:20
    Waszyngton, DC - Florida Ave
    od31,60 zł
  • CoachRun
    08:45
    New York, NY - Chrystie St
    Czas jazdy 5h 40m
    14:25
    Waszyngton, DC - Florida Ave
    od31,60 zł
  • Greyhound US
    19:55
    New York, NY - 7 Av & W 37 St
    Czas jazdy 5h 40m
    01:35
    Washington, DC - Dupont Circle Station
    od55,30 zł
  • megabus US
    22:00
    New York, NY - W 34th megabus Stop
    Czas jazdy 4h 40m
    02:40
    Washington, DC - Shake Shack
    od59,22 zł
  • megabus US
    20:00
    New York, NY - W 34th megabus Stop
    Czas jazdy 4h 40m
    00:40
    Washington, DC - Shake Shack
    od63,17 zł
  • Go Buses
    10:00
    New York, NY - Manhattan W 30 St
    Czas jazdy 4h 15m
    14:15
    Waszyngton, DC - Eastern Market
    od71,11 zł
  • FlixBus
    09:00
    New York, NY - Allen St
    Czas jazdy 4h 45m
    13:45
    Washington, DC - Renaissance Washington DC Downtown
    od73,92 zł
  • Greyhound US
    19:15
    New York, NY - 7 Av & W 37 St
    Czas jazdy 4h 55m
    00:10
    Washington, DC - Dupont Circle Station
    od86,91 zł
  • OurBus
    17:30
    New York, NY - Port Authority Lower Level Gate 27
    Czas jazdy 4h 0m
    21:30
    Washington, DC - Union Station Slips 14 & 15
    od154,06 zł
  • OurBus
    10:00
    New York, NY - Port Authority Lower Level Gate 27
    Czas jazdy 4h 0m
    14:00
    Washington, DC - Union Station Slips 14 & 15
    od154,06 zł

Najtańsze połączenie z Waszyngton, DC do New York

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • megabus US
    23:00
    Washington, DC - Shake Shack
    Czas jazdy 5h 0m
    04:00
    New York, NY - W 34th megabus Stop
    od3,95 zł
  • Eastern Bus
    23:45
    Washington, DC - Chinatown H St NW & 6th St NW
    Czas jazdy 4h 15m
    04:00
    New York, NY - Allen St & Delancey St
    od23,70 zł
  • CoachRun
    17:30
    Waszyngton, DC - Florida Ave
    Czas jazdy 5h 0m
    22:30
    New York, NY - Chrystie St
    od31,60 zł
  • FlixBus
    08:30
    Washington, DC - Renaissance Washington DC Downtown
    Czas jazdy 4h 50m
    13:20
    New York, NY - Allen St
    od56,00 zł
  • FlixBus
    16:00
    Washington, DC - Renaissance Washington DC Downtown
    Czas jazdy 4h 15m
    20:15
    New York, NY - Allen St
    od56,00 zł
  • megabus US
    22:00
    Washington, DC - Shake Shack
    Czas jazdy 4h 40m
    02:40
    New York, NY - W 34th megabus Stop
    od59,22 zł
  • Greyhound US
    16:00
    Washington, DC - Union Station
    Czas jazdy 5h 50m
    21:50
    New York, NY - 7 Av & W 37 St
    od102,71 zł
  • Greyhound US
    11:50
    Washington, DC - Union Station
    Czas jazdy 4h 50m
    16:40
    New York, NY - 7 Av & W 37 St
    od110,61 zł
  • BestBus
    17:45
    Washington, DC - Union Station
    Czas jazdy 4h 0m
    21:45
    New York, NY - 7 Av & W 37 St
    od134,27 zł
  • OurBus
    07:45
    Washington, DC - Union Station Slips 14 & 15
    Czas jazdy 4h 0m
    11:45
    New York, NY - Port Authority Lower Level Gate 25
    od154,06 zł
  • OurBus
    12:30
    Washington, DC - Union Station Slips 14 & 15
    Czas jazdy 4h 0m
    16:30
    New York, NY - Port Authority Lower Level Gate 25
    od154,06 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Szukasz autobusu na trasie: New York - Waszyngton, DC lub spowrotem? W takim razie masz okazję wybrać spośród ofert takich przewoźników autokarowych jak: FlixBus, Go Buses, iLIKEBUS, OurBus, CoachRun, GotoBus, Busbud albo . przewoźnicy autobusowi tej klasy stawiają sobie za cel zapewnienie połączeń, które są wygodne i okazyjne dla podróżnych. Za zaledwie 73,92 zł dotrzesz do celu w 4h 50m. Pamiętaj jednak, że w czasie wysokiego popytu taryfy mogą być trochę wyższe - dlatego właśnie porównanie cen się opłaca!
Wybór autobusu, jako środka transportu wakacyjnej podróży staje się coraz bardziej popularny. Autokary są nie tylko niedrogie , ale też przyjazne środowisku naturalnemu. Podróżowania autobusem stało się również tak wygodne, jak w przypadku samolotu lub pociągu. W ostatnich latach przewoźnicy zaczęli zwracać większą wagę na benefity dla podróżnych, takie jak gniazdka i Internet. Sprawdzając wyniki wyszukiwania na naszej stronie można od razu zobaczyć, jakie benefity oferuje przewoźnik. Dla przykładu, kontakty znajdują się na pokładach autokarów firm: FlixBus. Liberalne podejście do przewożonego bagażu to również domena nowoczesnych przewoźników. Twoja podróż z Waszyngton, DC do New York może okazać się zdecydowanie łatwiejsza, jeśli sprawdzisz wszystkie szczegóły przed wyjazdem. Zwróć uwagę, gdzie znajdują się punkty odjazdu autokarów w obu miastach, zanotuj czas odjazdu i zarezerwuj najlepszą opcję. Możesz skorzystać ze strony CheckMyBus aby zapoznać się ze zniżkami na przejazdy New York – Waszyngton, DC.
Bilety na przejazd z New York do Waszyngton, DC zaczynają się obecnie od 73,92 zł. Nie ociągaj się z zakupem, bo przed samym wyjazdem ich cena może wzrosnąć do 73,92 zł. Dlatego zachęcamy do porównania ze sobą wszystkich ofert z uwzględnieniem różnych czasów wyjazdu. Czasami wcześniejsza podróż wiąże się z niższymi kosztami. Miej również na uwadze czas podróży: zawiezie Cię do celu w 4h 15m. W przypadku innych operatorów autobusowych będzie on prawdopodobnie dłuższy.

Przystanki autobusowe w New York i Waszyngton, DC

Stacje
H St NW 715, 20001 Waszyngton, DC (USA)
H St NW 513, 20001 Waszyngton, DC (USA)
20th St. NW 1525, 20036 Waszyngton, DC (USA)
New York Ave NE 2230 , 20002 Waszyngton, DC (USA)
C Street SW DC 400 C Street SW, Washington, DC 400 , 20024 Waszyngton, DC (USA)
9th St NW 999, 20001 Waszyngton, DC (USA)
F St NW 800 , 20004 Waszyngton, DC (USA)
H St NE 102, 20002 Waszyngton, DC (USA)
H Street NE 99, 20002 Waszyngton, DC (USA)
H Street NE 99, 20002 Waszyngton, DC (USA)
Pennsylvania Ave SE 801, 20003 Waszyngton, DC (USA)
Florida Ave 1 , 20002 Waszyngton, DC (USA)

Porównaj New York i Waszyngton, DC

16,63 zł
19,72 zł
New York
Waszyngton, DC
Przejazd taksówką w lokalizacji: New York jest 16% tańszy niż w lokalizacji: Waszyngton, DC.
10,86 zł
10,86 zł
New York
Waszyngton, DC
Przejazd autobusem w lokalizacji: New York jest 0% droższy niż w lokalizacji: Waszyngton, DC.
23,70 zł
23,70 zł
New York
Waszyngton, DC
Duży kufel piwa w lokalizacji: New York jest 0% droższy niż w lokalizacji: Waszyngton, DC.
8,51 zł
9,03 zł
New York
Waszyngton, DC
1 litr wody w lokalizacji: New York jest 6% tańszy niż w lokalizacji: Waszyngton, DC.
48,95 zł
55,36 zł
New York
Waszyngton, DC
Pełny posiłek w lokalizacji: New York jest 12% tańszy niż w lokalizacji: Waszyngton, DC.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.