Autokary do Natters

Sprawdź wszystkie połączenia do Natters i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Obecnie nie znajdujemy połączeń z i do Natters. Poniżej znajdziesz najtańsze przejazdy autokarowe w okolicy oraz alternatywne środki transportu.
 • ÖBB
  06:25
  Innsbruck
  Czas jazdy 0h 46m
  07:11
  Mutters
  od11,88 zł
 • ÖBB
  00:05
  Innsbruck
  Czas jazdy 0h 38m
  00:43
  Hatting
  od24,22 zł
 • ÖBB
  05:21
  Matrei am Brenner
  Czas jazdy 0h 28m
  05:49
  Innsbruck
  od30,17 zł
 • ÖBB
  10:55
  Innsbruck
  Czas jazdy 0h 36m
  11:31
  Matrei am Brenner
  od30,17 zł
 • ÖBB
  10:19
  Innsbruck
  Czas jazdy 0h 7m
  10:26
  Arbon
  od11,88 zł
Obecnie nie znajdujemy połączeń z i do Natters. Na poniższej liście zobaczysz najczęściej znajdowane tanie przejazdy autokarowe w okolicy Natters.
 • FlixBus
  19:45
  Innsbruck - Südbahnstraße
  Czas jazdy 2h 17m
  22:02
  Marling Cantina Vinicola
  od45,66 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-07-05
0 Autobusowe
0 Przystanki autobusowe
0 Przewoźnicy
11,88 zł Najtańszy przejazd
Natters w skrócie
Austria
1 987
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Natters?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Natters oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Natters dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Natters – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Natters.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Natters, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Natters? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Natters.

Informacja podróżna: odwiedź Natters

Transport publiczny
Natters - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę12,34 zł
Bilet miesięczny228,53 zł
Autobusem lub tramwajem66,67 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans37,48 zł
Taxi średni dystans55,76 zł
Taxi długi dystans119,74 zł
Paliwo5,55 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek47,99 zł
Menu trzydaniowe125,69 zł
Małe cappuccino12,11 zł
Duże piwo beczkowe16,00 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański10,81 zł
Dania mięsne18,16 zł
Butelka wody3,18 zł
Butelka wina (średnia półka)27,42 zł

Miasta w pobliżu Natters: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Natters znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Innsbruck, Merano albo Garmisch-Partenkirchen, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Natters z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Brixen, Bad Tölz, Füssen i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Innsbruck. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.