Bus Düsseldorf Monachium: Rozkład jazdy PKS

Autobus Düsseldorf ↔ Monachium: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Düsseldorf do Monachium

Najtańsze połączenie4,42 zł
Najszybsze połączenie8h 0m
Najwcześniejszy przejazd07:20
Najpóźniejszy pojazd22:20
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans487,6 km
Firmy autobusoweBlaBlaBus, Eurolines Germany, FlixBus, Karat-S, Pinkbus

Najtańsze połączenie z Düsseldorf do Monachium

Today
Tomorrow
od 102,66 zł
07.07
od 89,26 zł
08.07
09.07
10.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • BlaBlaBus
    21:15
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 35m
    06:50
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od4,42 zł
  • BlaBlaBus
    15:15
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 13h 55m
    05:10
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od8,84 zł
  • Eurolines Germany
    11:15
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 11h 15m
    22:30
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od84,84 zł
  • FlixBus
    10:55
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 10m
    20:05
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od89,26 zł
  • Karat-S
    11:15
    Düsseldorf
    Czas jazdy 11h 15m
    22:30
    Monachium
    od89,31 zł
  • FlixBus
    12:20
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 30m
    21:50
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od102,66 zł
  • Pinkbus
    08:30
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 0m
    16:30
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od111,63 zł
  • FlixBus
    07:20
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 15m
    16:35
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od124,98 zł
  • FlixBus
    22:20
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 11h 0m
    09:20
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od142,80 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Düsseldorf do Monachium

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    17:27
    Düsseldorf
    Czas jazdy 6h 55m
    00:22
    Monachium
    od196,03 zł
  • Deutsche Bahn
    16:57
    Düsseldorf
    Czas jazdy 7h 25m
    00:22
    Monachium
    od222,82 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Düsseldorf do Monachium

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    13:30
    Düsseldorf
    Czas jazdy 7h 0m
    20:30
    Monachium
    od98,24 zł
  • BlaBlaCar
    07:20
    Düsseldorf
    Czas jazdy 6h 50m
    14:10
    Monachium
    od107,17 zł
  • Movacar
    16:00
    Düsseldorf
    Czas jazdy 6h 19m
    22:19
    Monachium
    od253,81 zł
  • Movacar
    11:00
    Düsseldorf
    Czas jazdy 6h 19m
    17:19
    Monachium
    od253,81 zł

Najtańsze połączenie z Monachium do Düsseldorf

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • BlaBlaBus
    18:00
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 9h 35m
    03:35
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    od4,42 zł
  • BlaBlaBus
    22:30
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 12h 0m
    10:30
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    od8,84 zł
  • BlaBlaBus
    07:50
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 11h 55m
    19:45
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    od8,84 zł
  • FlixBus
    08:45
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 8h 55m
    17:40
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    od89,26 zł
  • FlixBus
    13:30
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 9h 55m
    23:25
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    od102,66 zł
  • Pinkbus
    09:00
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 8h 0m
    17:00
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    od111,63 zł
  • FlixBus
    00:25
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 10h 55m
    11:20
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    od120,47 zł
  • FlixBus
    21:00
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 9h 20m
    06:20
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    od124,98 zł
  • Eurolines Germany
    01:30
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 10h 30m
    12:00
    Düsseldorf - Dworzec Główny Autobusowy
    od133,96 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Monachium do Düsseldorf

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    21:51
    Monachium
    Czas jazdy 8h 39m
    06:30
    Düsseldorf
    od178,17 zł
  • Deutsche Bahn
    13:51
    Monachium
    Czas jazdy 6h 16m
    20:07
    Düsseldorf
    od196,03 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Monachium do Düsseldorf

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    07:10
    Monachium
    Czas jazdy 7h 0m
    14:10
    Düsseldorf
    od111,63 zł
  • BlaBlaCar
    16:00
    Monachium
    Czas jazdy 6h 50m
    22:50
    Düsseldorf
    od133,96 zł
  • Movacar
    16:00
    Monachium
    Czas jazdy 6h 19m
    22:19
    Düsseldorf
    od253,81 zł
  • Movacar
    11:00
    Monachium
    Czas jazdy 6h 19m
    17:19
    Düsseldorf
    od253,81 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Ceny na połączenia autobusowe na trasie Düsseldorf - Monachium zwykle zaczynają się od 4,42 zł, ale w okresie wysokiego popytu kwota ta może się zwiększyć. Pamiętaj więc: warto poświęcić chwilę na porównanie ofert! Wykorzystaj naszą witrynę internetową aby znaleźć połączenie idealnie pasujące do Ciebie oraz zapoznaj się z ofertami firm Eurolines Germany, FlixBus, BlaBlaBus, Movelia, Busbud, Pinkbus i . Najszybszy autobus pokonuje trasę Düsseldorf - Monachium w zaledwie 10h 50m. Wszystko w Twoich rękach: kliknij "Znajdź połączenie" aby zobaczyć oferty konkretnej firmy!
Jeżdżenie autobusem jest jednym z najbardziej budżetowych sposobów na dostanie się z punktu A do punktu B – nawet jeśli dotyczy to przejazdów na lotnisko. Najtańsze bilety na przejazd z Düsseldorf do Monachium kosztują obecnie 4,42 zł. Jeśli zarezerwujesz bilet w ostatnim momencie, możesz otrzymać zwrot pieniędzy o wysokości nawet 142,80 zł. Pozwól nam Ci doradzić: sprawdź autobusy z różnymi czasami odjazdu. Jeśli masz szczęście, uda Ci się oszczędzić sobie wydatków wybierając wcześniejszy przejazd.
Jeśli szukasz połączenia autobusowego, to koniecznie zwróć uwagę na dwie rzeczy. Pierwsza to ceny biletu autobusowego przejazdu z Düsseldorf do Monachium. Są one zazwyczaj tańsze, jeśli kupisz je z wyprzedzeniem. Zwlekając musisz liczyć się z ryzykiem, że podrożeją. Druga kwestia to czas podróży, który może różnić się w zależności od wybranej oferty. Wybierz najszybszy autokar, jeśli nie chcesz spędzać zbyt wielu godzin w transporcie.

Przystanki autobusowe w Düsseldorf i Monachium

Stacje
Hansastr. 19, 80686 Monachium (Niemcy)
Lerchenauer Straße 57, 80809 Monachium (Niemcy)
Arnulfstraße 21, 80335 Monachium (Niemcy)
Arnulfstr. 3, 80335 Monachium (Niemcy)
Werner-Heisenberg-Allee 21, 80939 Monachium (Niemcy)
Heimeranplatz , Monachium (Niemcy)
80639 Monachium (Niemcy)
Ungererstr 214, 80805 Monachium (Niemcy)
Monachium (Niemcy)
Ungererstraße 128, 80805 Monachium (Niemcy)
Bayerstraße 12, Monachium (Niemcy)
Willy-Brandt-Allee 11, 81829 Monachium (Niemcy)
81667 Monachium (Niemcy)

Porównaj Düsseldorf i Monachium

32,15 zł
24,56 zł
Düsseldorf
Monachium
Przejazd taksówką w lokalizacji: Düsseldorf jest 24% droższy niż w lokalizacji: Monachium.
11,61 zł
12,06 zł
Düsseldorf
Monachium
Przejazd autobusem w lokalizacji: Düsseldorf jest 4% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.
15,85 zł
16,08 zł
Düsseldorf
Monachium
Duży kufel piwa w lokalizacji: Düsseldorf jest 2% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.
2,64 zł
3,01 zł
Düsseldorf
Monachium
1 litr wody w lokalizacji: Düsseldorf jest 13% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.
25,80 zł
40,75 zł
Düsseldorf
Monachium
Pełny posiłek w lokalizacji: Düsseldorf jest 37% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.