✈ Autobus Lotnisko Bergamo (BGY) - Mediolan

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan od różnych operatorów autobusowych, takich jak Autostradale, GoOpti albo Flibco na następne dni.
dzisiaj
od 30 zł
jutro
od 30 zł
niedziela
od 30 zł
poniedziałek
od 26 zł
wtorek
od 26 zł
środa
od 26 zł
czwartek
od 26 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 55m
    09:25
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    10:20
    Mediolan
    Lampugnano
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Flibco
    0h 50m
    08:45
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    09:35
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Flibco
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Terravision
    0h 50m
    08:40
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    09:30
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Terravision
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Autostradale
    1h 0m
    08:50
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    09:50
    Mediolan
    Dworzec Główny - Piazza Luigi di Savoia
    Autostradale
    Ekonomiczna
    45 zł
  • GoOpti
    0h 55m
    03:30
    Lotnisko Bergamo
    04:25
    Mediolan
    GoOpti
    Ekonomiczna
    166 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 55m
    09:55
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    10:50
    Mediolan
    Lampugnano
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Flibco
    0h 50m
    00:15
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:05
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Flibco
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Terravision
    0h 50m
    00:10
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:00
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Terravision
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Autostradale
    1h 0m
    00:20
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:20
    Mediolan
    Dworzec Główny - Piazza Luigi di Savoia
    Autostradale
    Ekonomiczna
    45 zł
  • GoOpti
    2h 30m
    02:00
    Lotnisko Bergamo
    04:30
    Mediolan
    GoOpti
    Ekonomiczna
    184 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 55m
    09:25
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    10:20
    Mediolan
    Lampugnano
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Flibco
    0h 50m
    00:15
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:05
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Flibco
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Terravision
    0h 50m
    00:10
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:00
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Terravision
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Autostradale
    1h 0m
    00:20
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:20
    Mediolan
    Dworzec Główny - Piazza Luigi di Savoia
    Autostradale
    Ekonomiczna
    46 zł
  • GoOpti
    1h 30m
    02:00
    Lotnisko Bergamo
    03:30
    Mediolan
    GoOpti
    Ekonomiczna
    136 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 55m
    09:25
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    10:20
    Mediolan
    Lampugnano
    FlixBus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Flibco
    0h 50m
    00:15
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:05
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Flibco
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Terravision
    0h 50m
    00:10
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:00
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Terravision
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Autostradale
    1h 0m
    00:20
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:20
    Mediolan
    Dworzec Główny - Piazza Luigi di Savoia
    Autostradale
    Ekonomiczna
    45 zł
  • GoOpti
    2h 0m
    00:45
    Lotnisko Bergamo
    02:45
    Mediolan
    GoOpti
    Ekonomiczna
    162 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 55m
    09:25
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    10:20
    Mediolan
    Lampugnano
    FlixBus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Terravision
    0h 50m
    00:10
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:00
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Terravision
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Flibco
    0h 50m
    00:15
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:05
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Flibco
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Autostradale
    1h 0m
    00:20
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:20
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Autostradale
    Ekonomiczna
    47 zł
  • GoOpti
    2h 45m
    08:45
    Lotnisko Bergamo
    11:30
    Mediolan
    GoOpti
    Ekonomiczna
    196 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 55m
    10:15
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    11:10
    Mediolan
    Lampugnano
    FlixBus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Flibco
    0h 50m
    00:15
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:05
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Flibco
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Terravision
    0h 50m
    00:10
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:00
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Terravision
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Autostradale
    1h 0m
    00:20
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:20
    Mediolan
    Dworzec Główny - Piazza Luigi di Savoia
    Autostradale
    Ekonomiczna
    45 zł
  • GoOpti
    1h 30m
    10:55
    Lotnisko Bergamo
    12:25
    Mediolan
    GoOpti
    Ekonomiczna
    137 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    0h 55m
    09:25
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    10:20
    Mediolan
    Lampugnano
    FlixBus
    Ekonomiczna
    26 zł
  • Terravision
    0h 50m
    00:10
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:00
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Terravision
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Flibco
    0h 50m
    00:15
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:05
    Mediolan
    Dworzec Główny
    Flibco
    Ekonomiczna
    43 zł
  • Autostradale
    1h 0m
    00:20
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    01:20
    Mediolan
    Dworzec Główny - Piazza Luigi di Savoia
    Autostradale
    Ekonomiczna
    46 zł
  • GoOpti
    2h 30m
    00:30
    Lotnisko Bergamo
    03:00
    Mediolan
    GoOpti
    Ekonomiczna
    102 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Lotnisko Bergamo i lotniskiem Mediolan

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Lotnisko Bergamo i lotniskiem Mediolan w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest czwartek, z ponad 542 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Lotnisko Bergamo na lotnisko Mediolan. Natomiast ma wtorek najmniej połączeń, z zaledwie 228 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Lotnisko Bergamo i lotniskiem Mediolan.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 641 autobusami wahadłowymi z miasta Lotnisko Bergamo na lotnisko Mediolan, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastem Lotnisko Bergamo i lotniskiem Mediolan, z ofertami 306.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Bergamo (BGY) do miasta Mediolan

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Autostradale, GoOpti i Flibco, którzy podróżują 309 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Bergamo miasta Mediolan już od 26 zł!

Najtańsze połączenie 26 zł
Najszybsze połączenie 0h 50m
Najwcześniejszy odjazd 00:00
Najpóźniejszy odjazd 23:50
Codzienne połączenia 309 Ø
Dystans 46,3 km
Firmy autobusowe Autostradale, GoOpti, Flibco, Terravision i FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan

Każdego dnia, 309 autobusy wahadłowe z 5 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
30 zł
sobota 25.05
30 zł
niedziela 26.05
43 zł
poniedziałek 27.05
26 zł
wtorek 28.05
43 zł
środa 29.05
26 zł
czwartek 30.05
26 zł
piątek 31.05
26 zł
sobota 01.06
26 zł
niedziela 02.06
43 zł
poniedziałek 03.06
26 zł
wtorek 04.06
43 zł
środa 05.06
43 zł
czwartek 06.06
43 zł
piątek 07.06
26 zł
sobota 08.06
26 zł
niedziela 09.06
43 zł
poniedziałek 10.06
43 zł
wtorek 11.06
34 zł
środa 12.06
34 zł
czwartek 13.06
43 zł
piątek 14.06
34 zł
sobota 15.06
34 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 26 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 30 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan jest rano, z 26 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 43 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Bergamo a miastem Mediolan.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Lotnisko Bergamo i w mieście Mediolan.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Lotnisko Bergamo i w mieściena Mediolan.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 26 zł i trwa 0h 55m do osiagnięcia celu do miasta Mediolan. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 5. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 26 zł do 636 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Mediolan.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan wynosi: 309. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan oferuje Flibco a podróż trwa 0h 50m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 43 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Mediolan odjeżdża z lotniska Lotnisko Bergamo o 00:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan wyrusza o 23:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan, pasażerowie mogą wybrać Autostradale, GoOpti i Flibco. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Lotnisko Bergamo i miastem Mediolan?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Bergamo i miastem Mediolan używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Autostradale, GoOpti i Flibco.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Lotnisko Bergamo - Mediolan

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z lotniska Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan na następne dni.
  • Trenitalia
    1h 0m
    05:39
    Lotnisko Bergamo
    06:39
    Mediolan
    Lambrate Dworzec Kolejowy
    Trenitalia
    Ekonomiczna
    od 28 zł

Tani carpooling z miasta Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Lotnisko Bergamo do miasta Mediolan na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    0h 20m
    17:30
    Lotnisko Bergamo
    17:50
    Mediolan
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 4 zł
  • AleTransfer
    0h 50m
    11:00
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    11:50
    Mediolan
    Dworzec Główny - Piazza Luigi di Savoia
    AleTransfer
    Ekonomiczna Premium
    od 494 zł
  • Easy Transfer
    0h 55m
    19:30
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    20:25
    Mediolan
    Dworzec Główny - Piazza Luigi di Savoia
    Easy Transfer
    Ekonomiczna Premium
    od 778 zł
  • Decus
    1h 0m
    08:30
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    09:30
    Mediolan
    Dworzec Główny - Piazza Luigi di Savoia
    Decus
    Ekonomiczna Premium
    od 828 zł
  • BlaBlaCar
    0h 20m
    17:30
    Lotnisko Bergamo
    17:50
    Mediolan
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 4 zł
  • AleTransfer
    0h 50m
    11:00
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    11:50
    Mediolan
    Dworzec Główny - Piazza Luigi di Savoia
    AleTransfer
    Ekonomiczna Premium
    od 494 zł
  • Easy Transfer
    0h 55m
    19:30
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    20:25
    Mediolan
    Dworzec Główny - Piazza Luigi di Savoia
    Easy Transfer
    Ekonomiczna Premium
    od 778 zł
  • Decus
    1h 0m
    08:30
    Lotnisko Bergamo
    Lotnisko Bergamo
    09:30
    Mediolan
    Dworzec Główny - Piazza Luigi di Savoia
    Decus
    Ekonomiczna Premium
    od 828 zł

Więcej tras autobusowych z lotniska Lotnisko Bergamo i miasta Mediolan.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Lotnisko Bergamo oraz z miasta Mediolan. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.