Autokar z Madryt do Walencja i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Madryt do Walencja i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Madryt do Walencja – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie124,94 zł
Najszybsze połączenie4h 15m
Najwcześniejszy przejazd08:30
Najpóźniejszy pojazd19:00
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans302,5 km
Firmy autobusoweAvanza Grupo
Czy chcesz pojechać autobusem z Madryt do Walencja albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Madryt a Walencja i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Madryt do Walencja dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Madryt i Walencja, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Madryt, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Walencja, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Madryt i Walencja.

Najtańsze połączenie z Madryt do Walencja

Dzisiaj
od 124,94 zł
Jutro
od 124,94 zł
17.08
od 124,94 zł
18.08
od 124,94 zł
19.08
od 124,94 zł
20.08
od 124,94 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Avanza Grupo
    12:00
    Madryt
    Czas jazdy 4h 25m
    16:25
    Walencja Dworzec Autobusowy
    od124,94 zł
  • Avanza Grupo
    08:30
    Madryt
    Czas jazdy 4h 15m
    12:45
    Walencja Dworzec Autobusowy
    od162,06 zł
  • Avanza Grupo
    16:00
    Madryt
    Czas jazdy 4h 15m
    20:15
    Walencja Dworzec Autobusowy
    od162,06 zł
  • Avanza Grupo
    19:00
    Madryt
    Czas jazdy 4h 15m
    23:15
    Walencja Dworzec Autobusowy
    od162,06 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Madryt do Walencja

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    10:30
    Madryt
    Czas jazdy 3h 50m
    14:20
    Walencja
    od57,17 zł
  • BlaBlaCar
    10:00
    Madryt
    Czas jazdy 3h 50m
    13:50
    Walencja
    od57,17 zł
  • BlaBlaCar
    12:30
    Madryt
    Czas jazdy 4h 0m
    16:30
    Walencja
    od57,17 zł
  • BlaBlaCar
    13:30
    Madryt
    Czas jazdy 4h 0m
    17:30
    Walencja
    od61,57 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Walencja do Madryt

Autobus z Madryt do Walencja: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Madryt jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Walencja jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Walencja do Madryt, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Walencja do Madryt.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Madryt - Walencja, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Madryt do Walencja!

Przystanki w Madryt i Walencja

Stacje
Campos Crespo - Arquitecte Segura de Lago , 46014 Valencia, España Walencja (Hiszpania)
Av. de França 161, 46024 Walencja (Hiszpania)
Carrer de Sant Vicent Màrtir 167, 46007 Walencja (Hiszpania)
46024 Walencja (Hiszpania)
Av. de Suècia 6, 46010 Walencja (Hiszpania)
Carrer de Ricardo Micó , 46009 Walencja (Hiszpania)
Moll de Ponent , 46024 Walencja (Hiszpania)
Avinguda Menéndez Pidal 13, 46009 Walencja (Hiszpania)

Porównaj Madryt i Walencja

17,59 zł
22,43 zł
Madryt
Walencja
Przejazd taksówką w lokalizacji: Madryt jest 22% tańszy niż w lokalizacji: Walencja.
6,60 zł
6,60 zł
Madryt
Walencja
Przejazd autobusem w lokalizacji: Madryt jest 0% droższy niż w lokalizacji: Walencja.
13,19 zł
8,80 zł
Madryt
Walencja
Duży kufel piwa w lokalizacji: Madryt jest 34% droższy niż w lokalizacji: Walencja.
3,07 zł
2,35 zł
Madryt
Walencja
1 litr wody w lokalizacji: Madryt jest 24% droższy niż w lokalizacji: Walencja.
44,86 zł
40,90 zł
Madryt
Walencja
Pełny posiłek w lokalizacji: Madryt jest 9% droższy niż w lokalizacji: Walencja.

Kontynuuj swoją podróż da Madryt i Walencja

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.