Autokary do Lostallo

Sprawdź wszystkie połączenia do Lostallo i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Lostallo - tanie bilety autobusowe do punktu
 • Calanda Viaggi
  05:55
  Turate
  Czas jazdy 1h 50m
  07:45
  Lostallo
  od365,64 zł
11 Autobusowe
2 Przystanki autobusowe
1 Przewoźnik autobusowy
365,64 zł Najtańszy przejazd
Lostallo w skrócie
Szwajcaria
760
Frank Szwajcarski
Czy chcesz pojechać autobusem do Lostallo?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Lostallo oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Lostallo dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Lostallo – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Lostallo.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Lostallo, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lostallo? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Lostallo.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Lostallo

Stacje
Lostallo - Cabbiolo, Sud
Lostallo (Szwajcaria)
Lostallo - Posta
Ca d'Magrin , 6558 Lostallo (Szwajcaria)

Informacja podróżna: odwiedź Lostallo

Transport publiczny
Lostallo - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę9,28 zł
Bilet miesięczny253,08 zł
Autobusem lub tramwajem20 %
Pociągiem lub metrem20 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans59,05 zł
Taxi średni dystans92,79 zł
Taxi długi dystans210,88 zł
Paliwo5,89 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek84,36 zł
Menu trzydaniowe253,08 zł
Małe cappuccino14,09 zł
Duże piwo beczkowe25,31 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański12,53 zł
Dania mięsne22,24 zł
Butelka wody6,09 zł
Butelka wina (średnia półka)50,62 zł

Miasta w pobliżu Lostallo: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Lostallo znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Bergamo, Como albo Varese, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Lostallo z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Gallarate, Chur, Lugano i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.