Autokary do Losone

Sprawdź wszystkie połączenia do Losone i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie najtańsze bilety autobusowe z Losone znajdujesz najczęściej?
 • door2gate by Flibco
  00:00
  Losone
  Czas jazdy 1h 0m
  01:00
  Lotnisko Mediolan Malpensa
  od159,97 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-07-19
0 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
0 Przewoźnicy
159,97 zł Najtańszy przejazd
Losone w skrócie
Szwajcaria
6 070
Frank Szwajcarski
Czy chcesz pojechać autobusem do Losone?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Losone oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Losone dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Losone – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Losone.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Losone, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Losone? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Losone.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Losone

Stacje
Losone - Via Mezzana
Via Mezzana , 6616 Losone (Szwajcaria)

Informacja podróżna: odwiedź Losone

Transport publiczny
Losone - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę9,28 zł
Bilet miesięczny253,08 zł
Autobusem lub tramwajem20 %
Pociągiem lub metrem20 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans59,05 zł
Taxi średni dystans92,79 zł
Taxi długi dystans210,88 zł
Paliwo5,89 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek84,36 zł
Menu trzydaniowe253,08 zł
Małe cappuccino14,09 zł
Duże piwo beczkowe25,31 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański12,53 zł
Dania mięsne22,24 zł
Butelka wody6,09 zł
Butelka wina (średnia półka)50,62 zł

Miasta w pobliżu Losone: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Losone znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Como, Busto Arsizio albo Varese, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Losone z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Gallarate, Lugano, Lainate i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Mediolan Malpensa. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.