Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

✈ Autobus Lotnisko Londyn Stansted (STN) - Oxford

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford od różnych operatorów autobusowych, takich jak National Express na następne dni.
dzisiaj
od 154 zł
jutro
od 154 zł
sobota
od 138 zł
niedziela
od 113 zł
poniedziałek
od 113 zł
wtorek
od 113 zł
środa
od 113 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    3h 57m
    00:01
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    03:58
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    154 zł
  • National Express
    3h 57m
    02:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    05:57
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    154 zł
  • National Express
    4h 37m
    02:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    07:07
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    154 zł
  • National Express
    4h 42m
    04:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    09:12
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    154 zł
  • National Express
    4h 32m
    05:20
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    09:52
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    154 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    3h 57m
    00:01
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    03:58
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    154 zł
  • National Express
    3h 57m
    02:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    05:57
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    154 zł
  • National Express
    4h 34m
    02:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    07:04
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    154 zł
  • National Express
    4h 37m
    04:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    09:07
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    154 zł
  • National Express
    4h 28m
    05:20
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    09:48
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    154 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    4h 17m
    06:20
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    10:37
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    138 zł
  • National Express
    4h 26m
    07:20
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    11:46
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    138 zł
  • National Express
    4h 46m
    07:50
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    12:36
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    138 zł
  • National Express
    4h 41m
    10:15
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    14:56
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    138 zł
  • National Express
    4h 59m
    11:45
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    16:44
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    138 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    3h 40m
    01:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    04:40
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    3h 50m
    07:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    10:50
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    3h 50m
    09:15
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    13:05
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    3h 50m
    11:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    15:20
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    4h 24m
    06:20
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    10:44
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    128 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    3h 40m
    01:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    04:40
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    3h 55m
    07:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    10:55
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    3h 50m
    09:15
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    13:05
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    3h 50m
    11:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    15:20
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    4h 5m
    14:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    18:05
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    3h 40m
    01:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    04:40
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    3h 55m
    07:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    10:55
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    3h 50m
    09:15
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    13:05
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    3h 50m
    11:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    15:20
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    4h 5m
    14:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    18:05
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    3h 40m
    01:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    04:40
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    3h 55m
    07:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    10:55
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    3h 50m
    09:15
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    13:05
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    4h 5m
    14:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    18:05
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł
  • National Express
    4h 5m
    17:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    21:05
    Oxford
    Gloucester Green Bus Station
    National Express
    Ekonomiczna
    113 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Lotnisko Londyn Stansted i lotniskiem Oxford

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Lotnisko Londyn Stansted i lotniskiem Oxford w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 24 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Lotnisko Londyn Stansted na lotnisko Oxford. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 24 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Lotnisko Londyn Stansted i lotniskiem Oxford.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 63 autobusami wahadłowymi z miasta Lotnisko Londyn Stansted na lotnisko Oxford, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastem Lotnisko Londyn Stansted i lotniskiem Oxford, z ofertami 48.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Lotnisko Londyn Stansted (STN) do miasta Oxford

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak National Express, którzy podróżują 24 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Londyn Stansted miasta Oxford już od 113 zł!

Najtańsze połączenie 113 zł
Najszybsze połączenie 3h 40m
Najwcześniejszy odjazd 00:01
Najpóźniejszy odjazd 17:00
Codzienne połączenia 24 Ø
Dystans 103,9 km
Firmy autobusowe National Express

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford

Każdego dnia, 24 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
154 zł
piątek 21.06
154 zł
sobota 22.06
138 zł
niedziela 23.06
113 zł
poniedziałek 24.06
113 zł
wtorek 25.06
113 zł
środa 26.06
113 zł
czwartek 27.06
113 zł
piątek 28.06
113 zł
sobota 29.06
113 zł
niedziela 30.06
113 zł
poniedziałek 01.07
80 zł
wtorek 02.07
80 zł
środa 03.07
113 zł
czwartek 04.07
113 zł
piątek 05.07
113 zł
sobota 06.07
113 zł
niedziela 07.07
113 zł
poniedziałek 08.07
113 zł
wtorek 09.07
113 zł
środa 10.07
80 zł
czwartek 11.07
80 zł
piątek 12.07
97 zł
sobota 13.07
97 zł
niedziela 14.07

Najtańszy czas podróży z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 113 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford. Zamiast tego czwartek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 154 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford jest rano, z 113 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 113 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Londyn Stansted a miastem Oxford.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Lotnisko Londyn Stansted i w mieście Oxford.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Lotnisko Londyn Stansted i w mieściena Oxford.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 113 zł i trwa 3h 40m do osiagnięcia celu do miasta Oxford. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 113 zł do 171 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Oxford.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford wynosi: 24. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford oferuje National Express a podróż trwa 3h 40m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 171 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Oxford odjeżdża z lotniska Lotnisko Londyn Stansted o 00:01. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford wyrusza o 17:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford, pasażerowie mogą wybrać National Express. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Lotnisko Londyn Stansted i miastem Oxford?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Lotnisko Londyn Stansted i miastem Oxford używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: National Express.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Lotnisko Londyn Stansted do miasta Oxford w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Lotnisko Londyn Stansted - Oxford

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z lotniska Lotnisko Londyn Stansted i miasta Oxford.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Lotnisko Londyn Stansted oraz z miasta Oxford. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.