✈ Autobus Birmingham - Lotnisko Londyn Stansted (STN)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted od różnych operatorów autobusowych, takich jak National Express na następne dni.
dzisiaj
od 156 zł
jutro
od 130 zł
niedziela
od 130 zł
poniedziałek
od 105 zł
wtorek
od 110 zł
środa
od 105 zł
czwartek
od 110 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    5h 15m
    08:30
    Birmingham
    Bearwood
    13:45
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    156 zł
  • National Express
    5h 55m
    16:35
    Birmingham
    Bearwood
    22:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    156 zł
  • National Express
    5h 25m
    02:40
    Birmingham
    Bearwood
    08:05
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    157 zł
  • National Express
    6h 15m
    05:30
    Birmingham
    Bearwood
    11:45
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    157 zł
  • National Express
    4h 20m
    23:55
    Birmingham
    Bearwood
    04:15
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    189 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    5h 30m
    06:00
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    11:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    130 zł
  • National Express
    5h 35m
    08:15
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    13:50
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    130 zł
  • National Express
    4h 15m
    11:45
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    16:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    130 zł
  • National Express
    4h 30m
    16:00
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    20:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    130 zł
  • National Express
    4h 40m
    16:50
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    21:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    130 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    5h 30m
    06:00
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    11:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    130 zł
  • National Express
    5h 35m
    08:15
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    13:50
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    130 zł
  • National Express
    4h 15m
    11:45
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    16:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    130 zł
  • National Express
    4h 30m
    16:00
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    20:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    130 zł
  • National Express
    4h 15m
    20:00
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    00:15
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    130 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    5h 30m
    06:00
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    11:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    105 zł
  • National Express
    5h 35m
    08:15
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    13:50
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    105 zł
  • National Express
    4h 15m
    11:45
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    16:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    105 zł
  • National Express
    4h 30m
    16:00
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    20:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    105 zł
  • National Express
    4h 15m
    20:00
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    00:15
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    105 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    5h 50m
    07:40
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    13:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    110 zł
  • National Express
    4h 25m
    11:45
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    16:10
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    110 zł
  • National Express
    5h 30m
    15:15
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    20:45
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    110 zł
  • National Express
    4h 50m
    16:00
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    20:50
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    110 zł
  • National Express
    5h 20m
    18:15
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    23:35
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    110 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    4h 45m
    06:15
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    11:00
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    105 zł
  • National Express
    5h 50m
    07:40
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    13:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    105 zł
  • National Express
    4h 25m
    11:45
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    16:10
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    105 zł
  • National Express
    5h 30m
    15:15
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    20:45
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    105 zł
  • National Express
    4h 50m
    16:00
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    20:50
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    105 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • National Express
    5h 50m
    07:40
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    13:30
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    110 zł
  • National Express
    4h 25m
    11:45
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    16:10
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    110 zł
  • National Express
    5h 30m
    15:15
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    20:45
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    110 zł
  • National Express
    4h 50m
    16:00
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    20:50
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    110 zł
  • National Express
    4h 50m
    16:50
    Birmingham
    Dworzec Autobusowy
    21:40
    Lotnisko Londyn Stansted
    Londyn Stansted Lotnisko
    National Express
    Ekonomiczna
    110 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Birmingham i lotniskiem Lotnisko Londyn Stansted

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Birmingham i lotniskiem Lotnisko Londyn Stansted w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 30 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted. Natomiast ma piątek najmniej połączeń, z zaledwie 6 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Birmingham i lotniskiem Lotnisko Londyn Stansted.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 52 autobusami wahadłowymi z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastem Birmingham i lotniskiem Lotnisko Londyn Stansted, z ofertami 37.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted (STN)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak National Express, którzy podróżują 24 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted już od 105 zł!

Najtańsze połączenie 105 zł
Najszybsze połączenie 3h 15m
Najwcześniejszy odjazd 02:40
Najpóźniejszy odjazd 23:45
Codzienne połączenia 24 Ø
Dystans 159,8 km
Firmy autobusowe National Express

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted

Każdego dnia, 24 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
156 zł
sobota 25.05
130 zł
niedziela 26.05
130 zł
poniedziałek 27.05
105 zł
wtorek 28.05
110 zł
środa 29.05
105 zł
czwartek 30.05
110 zł
piątek 31.05
115 zł
sobota 01.06
120 zł
niedziela 02.06
115 zł
poniedziałek 03.06
85 zł
wtorek 04.06
95 zł
środa 05.06
95 zł
czwartek 06.06
95 zł
piątek 07.06
95 zł
sobota 08.06
95 zł
niedziela 09.06
95 zł
poniedziałek 10.06
146 zł
wtorek 11.06
146 zł
środa 12.06
95 zł
czwartek 13.06
95 zł
piątek 14.06
146 zł
sobota 15.06
95 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 105 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 156 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted jest rano, z 105 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 142 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Birmingham a lotniskiem Lotnisko Londyn Stansted.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Birmingham i na lotnisku Lotnisko Londyn Stansted.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Birmingham i na lotnisku Lotnisko Londyn Stansted.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 105 zł i trwa 5h 30m do osiagnięcia celu na lotnisku Lotnisko Londyn Stansted. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 105 zł do 329 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted wynosi: 24. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted oferuje National Express a podróż trwa 3h 15m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 158 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted odjeżdża z miasta Birmingham o 02:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted wyrusza o 23:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted, pasażerowie mogą wybrać National Express. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Birmingham i lotniskiem Lotnisko Londyn Stansted?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Birmingham i lotniskiem Lotnisko Londyn Stansted używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: National Express.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Birmingham na lotnisko Lotnisko Londyn Stansted w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Birmingham - Lotnisko Londyn Stansted

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Birmingham i lotniska Lotnisko Londyn Stansted.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Birmingham oraz z lotniska Lotnisko Londyn Stansted. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.