Autobus Łódź - Piotrków Trybunalski i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus i FlixBus, którzy podróżują 1 razy każdego dnia autobusem z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski już od 17 zł!

Najtańsze połączenie 17 zł
Najszybsze połączenie 0h 45m
Najwcześniejszy odjazd 22:30
Najpóźniejszy odjazd 22:30
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 41,6 km
Firmy autobusowe Neobus i FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski

Każdego dnia, 1 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
18 zł
wtorek 27.02
18 zł
środa 28.02
21 zł
czwartek 29.02
piątek 01.03
18 zł
sobota 02.03
18 zł
niedziela 03.03
18 zł
poniedziałek 04.03
wtorek 05.03
18 zł
środa 06.03
czwartek 07.03
piątek 08.03
sobota 09.03
niedziela 10.03
poniedziałek 11.03
wtorek 12.03
środa 13.03
czwartek 14.03
piątek 15.03
sobota 16.03
niedziela 17.03
poniedziałek 18.03
wtorek 19.03
środa 20.03
czwartek 21.03
piątek 22.03
sobota 23.03
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 17 zł, piątek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski. Zamiast tego środa jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 20 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski jest popołudnie, z 17 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 18 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus albo FlixBus na następne dni.
  • FlixBus
    0h 58m
    13:02
    Łódź
    Fabryczna
    14:00
    Piotrków Trybunalski
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • Neobus
    0h 45m
    22:30
    Łódź
    Fabryczna
    23:15
    Piotrków Trybunalski
    Dworzec Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 18 zł
  • FlixBus
    0h 58m
    13:02
    Łódź
    Fabryczna
    14:00
    Piotrków Trybunalski
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 20 zł
  • Neobus
    0h 45m
    22:30
    Łódź
    Kaliska Dworzec Autobusowy
    23:15
    Piotrków Trybunalski
    Dworzec Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 21 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Łódź - Piotrków Trybunalski

Rozkłady jazdy autobusów ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • Lider Bus
    0h 50m
    01:30
    Łódź
    Kaliska Dworzec Autobusowy
    02:20
    Piotrków Trybunalski
    Dworzec Autobusowy
    Lider Bus
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-07-16
    Ekonomiczna
    od 56 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Łódź i Piotrków Trybunalski.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Łódź i Piotrków Trybunalski w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest niedziela, z ponad 3 autobusami dziennie z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 1 autobusów dziennie między miastami Łódź i Piotrków Trybunalski.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest wieczór, z 7 autobusami z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Łódź i Piotrków Trybunalski, z ofertami 2.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Łódź a Piotrków Trybunalski.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Łódź i Piotrków Trybunalski.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Łódź i Piotrków Trybunalski.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 17 zł i trwa 0h 58m do osiagnięcia celu w mieście Piotrków Trybunalski. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 17 zł do 21 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Piotrków Trybunalski.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski wynosi: 1. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski oferuje Neobus a podróż trwa 0h 45m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 18 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski?

Najwcześniejszy autobus do miasta Piotrków Trybunalski odjeżdża z miasta Łódź o 22:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski?

Ostatni autobus z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski wyrusza o 22:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski?

Podróżując autobusem z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski, pasażerowie mogą wybrać Neobus i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Łódź i Piotrków Trybunalski?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Łódź i Piotrków Trybunalski używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Neobus i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Łódź - Piotrków Trybunalski

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Łódź do miasta Piotrków Trybunalski na następne dni.
  • PKP Intercity
    0h 35m
    05:37
    Łódź
    06:12
    Piotrków Trybunalski
    Przystanek autobusowy
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • PKP Intercity
    0h 36m
    12:19
    Łódź
    12:55
    Piotrków Trybunalski
    Przystanek autobusowy
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 17 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Łódź i miasta Piotrków Trybunalski.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Łódź oraz z miasta Piotrków Trybunalski. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.