Autobus Łódź - Międzyzdroje i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Bliskie połączenia z miast Łódź i Międzyzdroje

W tej chwili nie ma niestety żadnych bezpośrednich połączeń na trasie Łódź-Międzyzdroje. Znaleźliśmy jednak te połączenia w pobliżu obu miast. Sprawdź poniższe oferty!

Połączenia z międzylądowaniem z miast Łódź i Międzyzdroje

W tej chwili nie ma niestety żadnych bezpośrednich połączeń między miastami Łódź a Międzyzdroje. Znaleźliśmy jednak następujące połączenia z międzylądowaniem między tymi dwoma miastami. Sprawdź oferty poniżej!

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje

Każdego dnia, autobusy z firm autobusowych odjeżdżają z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
niedziela 21.04
poniedziałek 22.04
wtorek 23.04
środa 24.04
czwartek 25.04
piątek 26.04
sobota 27.04
127 zł
niedziela 28.04
poniedziałek 29.04
wtorek 30.04
środa 01.05
czwartek 02.05
piątek 03.05
sobota 04.05
niedziela 05.05
poniedziałek 06.05
wtorek 07.05
środa 08.05
czwartek 09.05
piątek 10.05
sobota 11.05
niedziela 12.05

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Łódź i Międzyzdroje.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Łódź i Międzyzdroje.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Łódź do miasta Międzyzdroje? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od i trwa do osiagnięcia celu w mieście Międzyzdroje. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: . Ceny biletów zawierają się w przedziale od  do . Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Międzyzdroje.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje wynosi: . Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje oferuje a podróż trwa . Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują . Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje?

Najwcześniejszy autobus do miasta Międzyzdroje odjeżdża z miasta Łódź o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje?

Ostatni autobus z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje wyrusza o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje?

Podróżując autobusem z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje, pasażerowie mogą wybrać . Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Łódź i Międzyzdroje?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Łódź i Międzyzdroje używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: .

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Alternatywne typy transportu z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Łódź do miasta Międzyzdroje na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Łódź do miasta Międzyzdroje

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Łódź do miasta Międzyzdroje na następne dni.
 • PKP Intercity
  14h 10m
  17:12
  Łódź
  07:22
  Międzyzdroje
  PKP Intercity
  Ekonomiczna
  od 74 zł
 • PolRegio
  7h 51m
  10:44
  Łódź
  18:35
  Międzyzdroje
  PolRegio
  Ekonomiczna
  od 95 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Łódź i miasta Międzyzdroje.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Łódź oraz z miasta Międzyzdroje. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.