Bus Lizbona Madryt: Rozkład jazdy PKS

Autobus Lizbona ↔ Madryt: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Lizbona do Madryt

Najtańsze połączenie66,94 zł
Najszybsze połączenie7h 45m
Najwcześniejszy przejazd08:00
Najpóźniejszy pojazd23:59
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans502,5 km
Firmy autobusoweFlixBus, Rede Expressos, Union Ivkoni, Eurolines Spain, ALSA, Eurolines Germany, Avanza Grupo

Najtańsze połączenie z Lizbona do Madryt

Today
Tomorrow
od 200,94 zł
07.07
od 200,94 zł
08.07
od 200,94 zł
09.07
od 66,94 zł
10.07
od 166,11 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    21:40
    Lizbona - Jardim Zoológico
    Czas jazdy 9h 15m
    06:55
    Madryt
    od66,94 zł
  • FlixBus
    13:30
    Lizbona - Jardim Zoológico
    Czas jazdy 9h 5m
    22:35
    Madryt
    od66,94 zł
  • Rede Expressos
    08:00
    Lizbona - Sete Rios
    Czas jazdy 8h 45m
    16:45
    Madryt
    od66,98 zł
  • Rede Expressos
    09:00
    Lizbona - Sete Rios
    Czas jazdy 7h 45m
    16:45
    Madryt
    od66,98 zł
  • Union Ivkoni
    23:59
    Lizbona
    Czas jazdy 10h 1m
    10:00
    Madryt
    od145,44 zł
  • Eurolines Spain
    21:15
    Lizbona - Dworzec Oriente
    Czas jazdy 9h 30m
    06:45
    Madryt
    od178,61 zł
  • ALSA
    21:30
    Lizbona - Dworzec Oriente
    Czas jazdy 10h 0m
    07:30
    Madryt - Intercambiador Avénida de América
    od183,08 zł
  • ALSA
    21:30
    Lizbona - Dworzec Oriente
    Czas jazdy 10h 30m
    08:00
    Madryt - Intercambiador Avénida de América
    od200,94 zł
  • Eurolines Germany
    21:30
    Lizbona - Dworzec Oriente
    Czas jazdy 10h 0m
    07:30
    Madryt
    od200,94 zł
  • Avanza Grupo
    12:15
    Lizbona - Dworzec Oriente
    Czas jazdy 9h 40m
    21:55
    Madryt
    od232,64 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Lizbona do Madryt

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Renfe
    21:34
    Lizbona
    Czas jazdy 11h 6m
    08:40
    Madryt
    od109,85 zł
  • OUI.sncf
    21:34
    Lizbona
    Czas jazdy 11h 6m
    08:40
    Madryt
    od270,15 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lizbona do Madryt

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    07:40
    Lizbona
    Czas jazdy 6h 30m
    14:10
    Madryt
    od111,63 zł
  • BlaBlaCar
    09:00
    Lizbona
    Czas jazdy 6h 20m
    15:20
    Madryt
    od116,10 zł
  • BlaBlaCar
    17:10
    Lizbona
    Czas jazdy 6h 30m
    23:40
    Madryt
    od125,03 zł
  • BlaBlaCar
    13:00
    Lizbona
    Czas jazdy 6h 40m
    19:40
    Madryt
    od129,49 zł

Najtańsze połączenie z Madryt do Lizbona

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    23:55
    Madryt
    Czas jazdy 7h 15m
    07:10
    Lizbona - Jardim Zoológico
    od66,94 zł
  • FlixBus
    15:00
    Madryt
    Czas jazdy 7h 10m
    22:10
    Lizbona - Jardim Zoológico
    od66,94 zł
  • Rede Expressos
    22:00
    Madryt
    Czas jazdy 9h 30m
    07:30
    Lizbona - Sete Rios
    od66,98 zł
  • Rede Expressos
    22:00
    Madryt
    Czas jazdy 9h 0m
    07:00
    Lizbona - Sete Rios
    od66,98 zł
  • Union Ivkoni
    08:00
    Madryt
    Czas jazdy 6h 30m
    14:30
    Lizbona
    od141,19 zł
  • ALSA
    22:30
    Madryt - Intercambiador Avénida de América
    Czas jazdy 8h 0m
    06:30
    Lizbona - Dworzec Oriente
    od183,08 zł
  • Busbud
    22:00
    Madryt
    Czas jazdy 8h 30m
    06:30
    Lizbona - Sete Rios
    od183,08 zł
  • Busbud
    22:00
    Madryt
    Czas jazdy 8h 0m
    06:00
    Lizbona - Sete Rios
    od183,08 zł
  • Eurolines Germany
    22:30
    Madryt
    Czas jazdy 7h 45m
    06:15
    Lizbona - Dworzec Oriente
    od200,94 zł
  • Avanza Grupo
    14:30
    Madryt
    Czas jazdy 7h 0m
    21:30
    Lizbona - Dworzec Oriente
    od221,70 zł
  • Avanza Grupo
    14:30
    Madryt
    Czas jazdy 7h 30m
    22:00
    Lizbona - Dworzec Oriente
    od232,64 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Madryt do Lizbona

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Renfe
    21:43
    Madryt
    Czas jazdy 9h 37m
    07:20
    Lizbona
    od109,85 zł
  • OUI.sncf
    21:50
    Madryt
    Czas jazdy 9h 30m
    07:20
    Lizbona
    od270,15 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Madryt do Lizbona

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    18:00
    Madryt
    Czas jazdy 6h 20m
    00:20
    Lizbona
    od98,24 zł
  • BlaBlaCar
    15:30
    Madryt
    Czas jazdy 6h 30m
    22:00
    Lizbona
    od111,63 zł
  • BlaBlaCar
    10:30
    Madryt
    Czas jazdy 6h 30m
    17:00
    Lizbona
    od125,03 zł
  • BlaBlaCar
    16:00
    Madryt
    Czas jazdy 6h 30m
    22:30
    Lizbona
    od133,96 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Pomimo tego, że ceny połączenia na trasie: Lizbona - Madryt zwykle zaczynają się od 66,94 zł, mogą one być również nieznacznie droższe w okresach dużego popytu lub w przypadku rezerwacji na ostatnią chwilę. Dlatego właśnie porównanie cen się opłaca! Wykorzystaj naszą witrynę internetową aby znaleźć najbardziej odpowiednie połączenia oferowane przez Eurolines Germany, FlixBus, BlaBlaBus, Eurolines Spain, Movelia, Avanza Grupo i Busbud. Najszybszy autobus pokonuje trasę Lizbona - Madryt w zaledwie 9h 30m. To proste: wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" i gotowe!
Przemieszczanie się autobusem jest jednym z najtańszych sposobów na dostanie się z punktu A do punktu B – nawet jeśli dotyczy to przejazdów na lotnisko. Najtańsze bilety na przejazd z Lizbona do Madryt kosztują obecnie 66,94 zł. Jeśli zarezerwujesz bilet w ostatnim momencie, możesz otrzymać zwrot pieniędzy o wysokości nawet 200,94 zł. Pozwól nam Ci doradzić: sprawdź autobusy z różnymi czasami odjazdu. Jeśli masz szczęście, uda Ci się oszczędzić pieniądze wybierając wcześniejszy przejazd.
Podróżowanie autobusem jest jedną z najtańszych opcji, które pozwolą Ci odwiedzić rodzinę albo wyjechać na zagraniczną wycieczkę. Na przejazd z Lizbona do Madryt można kupić bilety w cenie wynoszącej nawet 66,94 zł. Mała porada: dokonując zakupu na ostatnią chwilę musisz liczyć się z tym, że ceny nie będą już tak atrakcyjne. Porównaj oferty w zależności od godziny wyjazdu, szczególnie jeśli nie musisz rozpocząć podróży o konkretnej godzinie. Pozwoli Ci to dokonać oszczędności.

Przystanki autobusowe w Lizbona i Madryt

Stacje
28029 Madryt (Hiszpania)
A-2 , 28043 Madryt (Hiszpania)
Calle de Méndez Álvaro 83, 28045 Madryt (Hiszpania)
Paseo de la R. Cristina 2, 28014 Madryt (Hiszpania)
Av. de Concha Espina 3, 28036 Madryt (Hiszpania)
A2 , 28022 Madryt (Hiszpania)
Madryt (Hiszpania)
M-605 , 28048 Madryt (Hiszpania)
Carretera Monte del Pilar , 28023 Madryt (Hiszpania)
Ronda de Valencia 3, 28012 Madryt (Hiszpania)
A-2 , 28042 Madryt (Hiszpania)
Avd. de América  , 28002 Madryt (Hiszpania)
C/ Princesa 89, 28008 Madryt (Hiszpania)
28024 Madryt (Hiszpania)
Madryt (Hiszpania)
Plaza Fernandez Ladreda 3, 28026 Madryt (Hiszpania)
A-2 , 28022 Madryt (Hiszpania)
Paseo de la Florida 2, 28008 Madryt (Hiszpania)
Calle del Corazón de María 7 - 5, 28002 Madryt (Hiszpania)
Plaza de la Independencia 10, 28001 Madryt (Hiszpania)
Madryt (Hiszpania)
Facultades de Politicas y Sociologia Parada 4300, 28223 Madryt (Hiszpania)
Madryt (Hiszpania)
Calle de Marie Curie 4, 28049 Madryt (Hiszpania)
Av. Complutense 1, 28040 Madryt (Hiszpania)
Avda de Barajas 4, 28109 Madryt (Hiszpania)
Polideportivo Campus Sur , 28038 Madryt (Hiszpania)
Plaza Puerta del Sol 1-3, 28013 Madryt (Hiszpania)
Madryt (Hiszpania)

Porównaj Lizbona i Madryt

17,06 zł
17,86 zł
Lizbona
Madryt
Przejazd taksówką w lokalizacji: Lizbona jest 5% tańszy niż w lokalizacji: Madryt.
6,70 zł
6,70 zł
Lizbona
Madryt
Przejazd autobusem w lokalizacji: Lizbona jest 0% droższy niż w lokalizacji: Madryt.
6,70 zł
13,40 zł
Lizbona
Madryt
Duży kufel piwa w lokalizacji: Lizbona jest 50% tańszy niż w lokalizacji: Madryt.
2,44 zł
3,12 zł
Lizbona
Madryt
1 litr wody w lokalizacji: Lizbona jest 22% tańszy niż w lokalizacji: Madryt.
33,12 zł
45,55 zł
Lizbona
Madryt
Pełny posiłek w lokalizacji: Lizbona jest 28% tańszy niż w lokalizacji: Madryt.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.