Autobus Liverpool - Manchester i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Liverpool do miasta Manchester i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Liverpool do miasta Manchester

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak National Express, megabus i FlixBus, którzy podróżują 106 razy każdego dnia autobusem z miasta Liverpool do miasta Manchester jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Liverpool do miasta Manchester już od 14,97 zł!

Najtańsze połączenie 14,97 zł
Najszybsze połączenie 0h 45m
Najwcześniejszy odjazd 02:45
Najpóźniejszy odjazd 21:40
Codzienne połączenia 106 Ø
Dystans 50,2 km
Firmy autobusowe National Express, megabus i FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Liverpool do miasta Manchester

Każdego dnia, 106 autobusy z 3 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Liverpool do miasta Manchester: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2023-11-30 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 27.11
15 zł
wtorek 28.11
16 zł
środa 29.11
25 zł
czwartek 30.11
16 zł
piątek 01.12
20 zł
sobota 02.12
25 zł
niedziela 03.12
32 zł
poniedziałek 04.12
21 zł
wtorek 05.12
20 zł
środa 06.12
20 zł
czwartek 07.12
21 zł
piątek 08.12
21 zł
sobota 09.12
16 zł
niedziela 10.12
16 zł
poniedziałek 11.12
20 zł
wtorek 12.12
15 zł
środa 13.12
15 zł
czwartek 14.12
15 zł
piątek 15.12
21 zł
sobota 16.12
28 zł
niedziela 17.12
28 zł
poniedziałek 18.12
21 zł
wtorek 19.12
21 zł
środa 20.12
36 zł
czwartek 21.12
21 zł
piątek 22.12
21 zł
sobota 23.12
28 zł
niedziela 24.12

Najtańszy czas podróży z miasta Liverpool do miasta Manchester.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Liverpool do miasta Manchester, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 16,00 zł, sobota jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Liverpool do miasta Manchester. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 27,00 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Liverpool do miasta Manchester jest rano, z 16,00 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 17,00 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Liverpool do miasta Manchester?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Liverpool do miasta Manchester z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Liverpool do miasta Manchester, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Liverpool do miasta Manchester są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Liverpool do miasta Manchester.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Liverpool do miasta Manchester od różnych operatorów autobusowych, takich jak National Express, megabus albo FlixBus na następne dni.
  • National Express
    1h 5m
    11:25
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    12:30
    Manchester
    Dworzec Autobusowy
    National Express
    Ekonomiczna
    od 14,97 zł
  • National Express
    1h 50m
    06:25
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    08:15
    Manchester
    Dworzec Autobusowy
    National Express
    Ekonomiczna
    od 15,47 zł
  • National Express
    1h 35m
    12:10
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    13:45
    Manchester
    Dworzec Autobusowy
    National Express
    Ekonomiczna
    od 17,97 zł
  • National Express
    1h 30m
    02:45
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    04:15
    Manchester
    Dworzec Autobusowy
    National Express
    Ekonomiczna
    od 18,97 zł
  • megabus
    1h 15m
    03:05
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    04:20
    Manchester
    Shudehill Interchange
    megabus
    Ekonomiczna
    od 19,92 zł
  • FlixBus
    1h 5m
    05:45
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    06:50
    Manchester
    Shudehill Interchange
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 19,92 zł
  • megabus
    1h 15m
    03:05
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    04:20
    Manchester
    Shudehill Interchange (Stand G) Przystanek Autobusowy
    megabus
    Ekonomiczna
    od 20,47 zł
  • FlixBus
    1h 5m
    05:45
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    06:50
    Manchester
    Shudehill Interchange
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 24,91 zł
  • megabus
    1h 15m
    03:05
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    04:20
    Manchester
    Shudehill Interchange (Stand G) Przystanek Autobusowy
    megabus
    Ekonomiczna
    od 27,91 zł
  • FlixBus
    1h 5m
    05:45
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    06:50
    Manchester
    Shudehill Interchange (Stand G) Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 33,21 zł
  • megabus
    1h 15m
    03:05
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    04:20
    Manchester
    Shudehill Interchange (Stand G) Przystanek Autobusowy
    megabus
    Ekonomiczna
    od 38,70 zł
  • National Express
    1h 35m
    09:25
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    11:00
    Manchester
    Dworzec Autobusowy
    National Express
    Ekonomiczna
    od 44,43 zł
  • megabus
    1h 15m
    03:05
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    04:20
    Manchester
    Shudehill Interchange
    megabus
    Ekonomiczna
    od 54,87 zł
  • FlixBus
    1h 5m
    05:45
    Liverpool
    Dworzec Główny Autobusowy
    06:50
    Manchester
    Shudehill Interchange
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 59,86 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Liverpool i Manchester.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Liverpool i Manchester w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek , z ponad 146 autobusami dziennie z miasta Liverpool do miasta Manchester. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 71 autobusów dziennie między miastami Liverpool i Manchester.
.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 237 autobusami z miasta Liverpool do miasta Manchester, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Liverpool i Manchester, z ofertami 128.
.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Liverpool do miasta Manchester

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Liverpool a Manchester.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Liverpool i Manchester.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Liverpool i Manchester.

Stacje
Aigburth Vale
Aintree Station
Belle Vale
Blackwood Avenue
Botanic Park
Edge Lane 271,
Bowring Park Road
Chilcott Road
Dworzec Główny Autobusowy
Canning Pl ,
Edge Lane Drive
Edge Lane Dr ,
FC
Fleming Road
Great Crosshall Street
Hunts Cross Station
John Moores University
Byrom St 3,
Kempston Street
Kingsley Road
Lisburn Road
Lowbridge Court
Norton St
Old Roan
Copy Lane ,
Old Swan
Edge Lane 431,
Orrell Park Dworzec
Penny Lane
Plattsville Road
Przystanek autobusowy
Quays Terminal
Tower Rd ,
Queen Square Bus Station
Hood St ,
Sefton Park
Smithdown Road
South Parkway
University of
Brownlow Hill ,
Walton Hall Avenue
West Derby Street
West Derby St ,
Stacje
Abberton Road
Arena
New Bridge St ,
Audenshaw
Castlefield
Liverpool Rd 43,
Central Park
Chorlton
Clayton Hall
Cornbrook
Crumpsall
Deansgate
Great Bridgewater St 56,
Dworzec Autobusowy
Chorlton St 14,
Edge Lane
Etihad Stadium
Alan Turing Way 2002,
Firswood
Holt Town
Miles Platting
Old Trafford Cricket Ground
Talbot Rd ,
Old Trafford Stadium
United Road ,
Park Road Bus Stop
Princess Road
Princess Road ,
Przystanek autobusowy
Ridgewood Avenue
Sackville Street
Portland St 55,
Shudehill Interchange
Shudehill ,
Shudehill Interchange (Stand G) Przystanek Autobusowy
Corporation St ,
Swinton Station
Three Arrows
Trafford Centre
Regent Rd 157,
Victoria Station
Wythenshawe Interchange

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Liverpool do miasta Manchester

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Liverpool do miasta Manchester? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Liverpool do miasta Manchester? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Liverpool do miasta Manchester

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Liverpool do miasta Manchester?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 14,97 zł i trwa 1h 5m do osiagnięcia celu w mieście Manchester. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Liverpool do miasta Manchester?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 14,97 zł do 59,86 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Manchester.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Liverpool do miasta Manchester?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Liverpool do miasta Manchester wynosi: 106. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Liverpool do miasta Manchester?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Liverpool do miasta Manchester oferuje National Express a podróż trwa 0h 45m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 14,97 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Liverpool do miasta Manchester?

Najwcześniejszy autobus do miasta Manchester odjeżdża z miasta Liverpool o 02:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Liverpool do miasta Manchester?

Ostatni autobus z miasta Liverpool do miasta Manchester wyrusza o 21:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Liverpool do miasta Manchester?

Podróżując autobusem z miasta Liverpool do miasta Manchester, pasażerowie mogą wybrać National Express, megabus i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Liverpool i Manchester?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Liverpool i Manchester używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: National Express, megabus i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Liverpool do miasta Manchester?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Liverpool do miasta Manchester możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Liverpool do miasta Manchester?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Liverpool do miasta Manchester w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Liverpool - Manchester

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Liverpool do miasta Manchester

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Liverpool do miasta Manchester na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Liverpool do miasta Manchester

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Liverpool do miasta Manchester na następne dni.
  • Northern
    1h 6m
    06:17
    Liverpool
    Lime Street Dworzec
    07:23
    Manchester
    Park Road Bus Stop
    Northern
    Ekonomiczna
    od 14,47 zł
  • East Midlands Railway
    0h 49m
    06:49
    Liverpool
    Lime Street Dworzec
    07:38
    Manchester
    Oxford Road Główny
    East Midlands Railway
    Ekonomiczna
    od 24,96 zł
  • Merseyrail
    1h 34m
    07:04
    Liverpool
    Old Roan
    08:38
    Manchester
    Oxford Road Główny
    Merseyrail
    Ekonomiczna
    od 29,45 zł
  • TransPennine Express
    0h 37m
    05:20
    Liverpool
    Lime Street Dworzec
    05:57
    Manchester
    Victoria Station
    TransPennine Express
    Pierwsza Klasa
    od 83,88 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Liverpool i miasta Manchester.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Liverpool oraz z miasta Manchester. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.