Autokary do Klink

Sprawdź wszystkie połączenia do Klink i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Klink - tanie bilety kolejowe z punktu
 • Deutsche Bahn
  14:46
  Klink
  Czas jazdy 0h 51m
  15:37
  Rostock
  od85,13 zł
134 Autobusowe
3 Przystanki autobusowe
1 Przewoźnik autobusowy
85,13 zł Najtańszy przejazd
Klink w skrócie
Niemcy
1 160
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Klink?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Klink oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Klink dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Klink – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Klink.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Klink, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Klink? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Klink.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Klink

Stacje
Hauptstraße 41, 17192 Klink (Niemcy)
Bundesstraße 192, 17192 Klink (Niemcy)
Bundesstraße 192, 17192 Klink (Niemcy)

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Klink


Miasta w pobliżu Klink: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe
Kilka miejscowości w pobliżu Klink znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Neubrandenburg, Neustrelitz albo Loewenberger Land, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Klink z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Malchow, Neustadt-Glewe, Fürstenberg/Havel i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.