Autobus Dortmund

Sprawdź wszystkie połączenia do miasta Dortmund i znajdź najtańsze bilety autobusowe
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Wszystko o autobusach do Dortmundu

Szukasz taniego autobusu do Dortmundu? Porównaj wszystkich 13 przewoźników autobusowych do Dortmundu i dowiedz się o godzinach odjazdu i przyjazdu, wszystkich 12 dworcach autobusowych w Dortmundie, czasach podróży i oczywiście najlepszych cenach dla 259 autobusów dziennie do Dortmundu.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-dortmund", 1); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Czas lokalny
Kraj Niemcy
Waluta Euro
Autobusowe 259
Przystanki autobusowe 12
Przewoźnicy FlixBus, Sindbad, ECOLINES, Odri, East West Eurolines, Lux-reisen BIS, Union Ivkoni, Trans Turist, Eurolines Polska , Bus Trans i 3 innych.

Dortmund - tanie bilety autobusowe do punktu

  • FlixBus
    1h 10m
    07:40
    Leverkusen
    Dworzec Główny
    08:50
    Dortmund
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • Union Ivkoni
    5h 0m
    08:00
    Amsterdam
    Prins Hendrikkade Przystanek Autobusowy
    13:00
    Dortmund
    Dworzec Główny Autobusowy
    Union Ivkoni
    Ekonomiczna
    od 69 zł
  • Sindbad
    3h 45m
    15:45
    Bruksela
    Midi / South Station
    19:30
    Dortmund
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    od 134 zł
  • FlixBus
    5h 35m
    00:10
    Berlin
    Wannsee Dworzec Kolejowy
    05:45
    Dortmund
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 138 zł
  • East West Eurolines
    37h 10m
    22:45
    Odessa
    11:55
    Dortmund
    Dworzec Główny Autobusowy
    East West Eurolines
    Ekonomiczna
    od 297 zł
  • ECOLINES
    16h 50m
    23:50
    Warszawa
    Ochota
    16:40
    Dortmund
    Dworzec Główny
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    od 302 zł
  • Trans Turist
    27h 20m
    10:30
    Tuzla
    Dworzec Glówny Autobusowy
    13:50
    Dortmund
    Dworzec Główny Autobusowy
    Trans Turist
    Ekonomiczna
    od 431 zł
  • Winew
    42h 30m
    18:00
    Dnipro
    Przystanek autobusowy
    12:30
    Dortmund
    Dworzec Główny Autobusowy
    Winew
    Ekonomiczna
    od 448 zł
  • KLR Bus
    32h 35m
    08:10
    Kijów
    16:45
    Dortmund
    Dworzec Główny Autobusowy
    KLR Bus
    Ekonomiczna
    od 452 zł
  • Eurolines Polska
    29h 35m
    06:20
    Kijów
    Tsentralniy avtovokzal
    11:55
    Dortmund
    Dworzec Główny
    Eurolines Polska
    Ekonomiczna
    od 470 zł
  • Odri
    34h 15m
    09:15
    Kijów
    19:30
    Dortmund
    Dworzec Główny Autobusowy
    Odri
    Ekonomiczna
    od 473 zł
  • Euroclub
    28h 25m
    07:50
    Kijów
    Yevrovoyazh Vokzal
    12:15
    Dortmund
    Dworzec Główny Autobusowy
    Euroclub
    Ekonomiczna
    od 496 zł
  • Bus Trans
    40h 0m
    22:00
    Odessa
    Avtovokzal
    14:00
    Dortmund
    Dworzec Główny
    Bus Trans
    Ekonomiczna
    od 518 zł
  • Lux-reisen BIS
    40h 50m
    12:30
    Kijów
    Tsentralniy avtovokzal
    05:20
    Dortmund
    Dworzec Główny
    Lux-reisen BIS
    Ekonomiczna
    od 540 zł

Dortmund - tanie bilety kolejowe do punktu

  • FlixTrain
    0h 25m
    09:04
    Essen
    Dworzec Główny
    09:29
    Dortmund
    Dworzec Główny
    FlixTrain
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • Deutsche Bahn
    0h 12m
    00:19
    Bochum
    Dworzec Główny
    00:31
    Dortmund
    Dworzec Główny
    Deutsche Bahn
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • Deutsche Bahn
    2h 5m
    00:09
    Lotnisko Kolonia/Bonn
    Lotnisko Kolonia/Bonn Dworzec Kolejowy
    02:14
    Dortmund
    Dworzec Główny
    Deutsche Bahn
    Ekonomiczna
    od 139 zł
  • Thalys
    3h 16m
    19:25
    Bruksela
    Midi / South Station
    22:41
    Dortmund
    Dworzec Główny Autobusowy
    Thalys
    Ekonomiczna
    od 242 zł

Tanie przejazdy do Dortmund

  • BlaBlaCar
    0h 40m
    19:00
    Bochum
    19:40
    Dortmund
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    12:00
    Kolonia
    13:10
    Dortmund
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 27 zł
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    13:00
    Kassel
    14:50
    Dortmund
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 64 zł
  • BlaBlaCar
    11h 40m
    07:00
    Warszawa
    18:40
    Dortmund
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 254 zł
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Dortmund dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w mieście Dortmund – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do miasta Dortmund.

Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do miasta Dortmund, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.

Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z miasta Dortmund? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.

Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.

Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z miasta Dortmund.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w mieście Dortmund

Najczęściej zadawane pytania dotyczące trasy autobusu do Dortmund

Czy istnieje bezpośredni autobus do Dortmund?

To, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Dortmund, zależy od miasta, z którego podróżujesz. Dlatego po prostu wprowadź swoje miasto początkowe w naszym wyszukiwaniu, aby dowiedzieć się, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Dortmund. W tym kontekście pamiętaj, że w zależności od daty podróży bezpośrednich połączeń może być mniej.

Co mogę zabrać ze sobą w podróż autobusem do Dortmund?

W zależności od tego, z którym przewoźnikiem podróżujesz do Dortmund, to, co możesz ze sobą zabrać, może się różnić. Aby dowiedzieć się, czy możesz zabrać ze sobą na przykład rower, deskę snowboardową lub narty, po prostu skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć autobus, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w planowanej dacie podróży.

Jakie wyposażenie i udogodnienia posiada autobus do Dortmund?

Wyposażenie autobusu różni się w zależności od przewoźnika. Większość autobusów ma obecnie klimatyzację, gniazdka i WiFi na pokładzie. Usługi, takie jak Bagaż podręczny i Bezpłatny bagaż, są często bezpłatne. Niektórzy przewoźnicy oferują również dodatkowe usługi za dodatkową opłatą, w tym Napoje i Bagaż wielkogabarytowy. Najlepiej jest skorzystać z naszej wyszukiwarki, aby uzyskać dokładne informacje na temat wyposażenia i usług dostępnych w autobusie do Dortmund w planowanej dacie podróży.

Jakie przystanki autobusowe znajdują się w Dortmund?

W mieście Dortmund znajduje się łącznie 12 przystanków autobusowych. Większość autobusów zatrzymuje się na Dworzec Główny Autobusowy. Sprawdź naszą mapę Dortmund, aby znaleźć przystanek autobusowy, który najbardziej Ci odpowiada.

Które linie autobusowe kursują do Dortmund?

Istnieją 13 przewoźnicy autobusowi kursujący do Dortmund: FlixBus, Sindbad, ECOLINES, Odri, East West Eurolines, Lux-reisen BIS, Union Ivkoni, Trans Turist, Eurolines Polska, Bus Trans, Euroclub, Winew i KLR Bus

Jak mogę znaleźć najlepsze oferty biletów autobusowych do Dortmund?

Znajdź najlepsze oferty biletów do Dortmund łatwo z CheckMyBus. Po prostu wpisz miasto początkowe i datę podróży w naszej wyszukiwarce i rozpocznij wyszukiwanie. Następnie możesz filtrować wyniki według swoich potrzeb lub sortować je według ceny lub czasu podróży.

Ile mogę zaoszczędzić porównując autobusy do Dortmund?

To, ile możesz zaoszczędzić, zależy od miasta, z którego podróżujesz do Dortmund. Zazwyczaj możesz zaoszczędzić więcej, rezerwując bilet z dużym wyprzedzeniem. Aby znaleźć najtańszą ofertę do Dortmund, przejdź do naszej wyszukiwarki, wprowadź miasto początkowe i datę podróży, a następnie rozpocznij wyszukiwanie, aby znaleźć wszystkie możliwe opcje.

Odkryj inne kierunki

Najpopularniejsze trasy autobusowe z Dortmund

Oto przegląd najczęściej wybieranych połączeń z Dortmund. Wystarczy kliknąć na wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Najczęściej wyszukiwane połączenia autobusowe w Polsce

Miasta w pobliżu miasta Dortmund: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu miasta Dortmund znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Düsseldorf, Essen albo Duisburg, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Dortmund z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Bochum, Wuppertal, Wuppertal-Oberbarmen i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Dusseldorf, Lotnisko Dortmund. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.