Autokar z Killarney do Tralee i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Killarney do Tralee i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Killarney do Tralee Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Killarney Tralee. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Killarney do Tralee – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie50,11 zł
Najszybsze połączenie0h 40m
Najwcześniejszy przejazd08:00
Najpóźniejszy pojazd22:05
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans27,3 km
Firmy autobusoweBus Éireann
Czy chcesz pojechać autobusem z Killarney do Tralee albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Killarney a Tralee i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Killarney do Tralee dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Killarney i Tralee, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Killarney, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Tralee, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Killarney i Tralee.

Najtańsze połączenie z Killarney do Tralee

Dzisiaj
od 50,11 zł
Jutro
od 50,11 zł
12.05
od 50,11 zł
13.05
od 50,11 zł
14.05
od 50,11 zł
15.05
od 50,11 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Bus Éireann
    10:05
    Killarney Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 40m
    10:45
    Tralee Dworzec Główny Autobusowy
    od50,11 zł
  • Bus Éireann
    11:35
    Killarney Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 40m
    12:15
    Tralee Dworzec Główny Autobusowy
    od50,11 zł
  • Bus Éireann
    13:05
    Killarney Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 40m
    13:45
    Tralee Dworzec Główny Autobusowy
    od50,11 zł
  • Bus Éireann
    14:05
    Killarney Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 40m
    14:45
    Tralee Dworzec Główny Autobusowy
    od50,11 zł
  • Bus Éireann
    15:05
    Killarney Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 40m
    15:45
    Tralee Dworzec Główny Autobusowy
    od50,11 zł
  • Bus Éireann
    16:05
    Killarney Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 40m
    16:45
    Tralee Dworzec Główny Autobusowy
    od50,11 zł
  • Bus Éireann
    17:05
    Killarney Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 40m
    17:45
    Tralee Dworzec Główny Autobusowy
    od50,11 zł
  • Bus Éireann
    18:05
    Killarney Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 40m
    18:45
    Tralee Dworzec Główny Autobusowy
    od50,11 zł
  • Bus Éireann
    19:05
    Killarney Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 40m
    19:45
    Tralee Dworzec Główny Autobusowy
    od50,11 zł
  • Bus Éireann
    20:35
    Killarney Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 40m
    21:15
    Tralee Dworzec Główny Autobusowy
    od50,11 zł
  • Bus Éireann
    22:05
    Killarney Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 40m
    22:45
    Tralee Dworzec Główny Autobusowy
    od50,11 zł
  • Bus Éireann
    08:00
    Killarney Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 45m
    08:45
    Tralee Dworzec Główny Autobusowy
    od50,11 zł
  • Bus Éireann
    12:05
    Killarney Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 40m
    12:45
    Tralee Dworzec Główny Autobusowy
    od50,11 zł

Autobus z Killarney do Tralee: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Killarney jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Tralee jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Tralee do Killarney, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Tralee do Killarney.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Killarney - Tralee, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Killarney do Tralee!

Przystanki w Killarney i Tralee

Stacje
Tralee (Irlandia)
Tralee (Irlandia)
Prince's St , Tralee (Irlandia)
John Joe Sheehy Rd , Tralee (Irlandia)

Porównaj Killarney i Tralee

Kontynuuj swoją podróż da Killarney i Tralee

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.