Bus Ingolstadt Monachium: Rozkład jazdy PKS

Autobus Ingolstadt ↔ Monachium: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 800 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Ingolstadt do Monachium

Najtańsze połączenie22,26 zł
Najszybsze połączenie1h 0m
Najwcześniejszy przejazd15:25
Najpóźniejszy pojazd17:15
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans71,1 km
Firmy autobusoweFlixBus, SemiTimeS, Eurolines Germany, Ingolstadt Village Shopping Express

Najtańsze połączenie z Ingolstadt do Monachium

Today
Tomorrow
09.07
10.07
11.07
12.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    15:25
    Ingolstadt Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 25m
    16:50
    Monachium - Fröttmaning P+R
    od22,26 zł
  • SemiTimeS
    17:00
    Ingolstadt Dworzec Głóny Autobusowy
    Czas jazdy 1h 0m
    18:00
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od62,46 zł
  • Eurolines Germany
    17:15
    Ingolstadt Dworzec Głóny Autobusowy
    Czas jazdy 1h 15m
    18:30
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od66,93 zł
  • Ingolstadt Village Shopping Express
    15:30
    Ingolstadt Village
    Czas jazdy 1h 15m
    16:45
    Monachium - Sofitel Bayerpost Dworzec
    od89,23 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Ingolstadt do Monachium

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    06:26
    Ingolstadt
    Czas jazdy 0h 38m
    07:04
    Monachium
    od78,08 zł
  • Deutsche Bahn
    08:02
    Ingolstadt
    Czas jazdy 0h 38m
    08:40
    Monachium
    od78,08 zł
  • Deutsche Bahn
    09:01
    Ingolstadt
    Czas jazdy 0h 37m
    09:38
    Monachium
    od78,08 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Ingolstadt do Monachium

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    17:00
    Ingolstadt
    Czas jazdy 1h 10m
    18:10
    Monachium
    od17,85 zł
  • BlaBlaCar
    19:40
    Ingolstadt
    Czas jazdy 1h 0m
    20:40
    Monachium
    od17,85 zł
  • Movacar
    16:00
    Ingolstadt
    Czas jazdy 0h 54m
    16:54
    Monachium
    od253,61 zł

Najtańsze połączenie z Monachium do Ingolstadt

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • SemiTimeS
    23:55
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 1h 0m
    00:55
    Ingolstadt Dworzec Głóny Autobusowy
    od62,46 zł
  • FlixBus
    20:40
    Monachium - Fröttmaning P+R
    Czas jazdy 4h 45m
    01:25
    Ingolstadt Dworzec Główny
    od84,73 zł
  • Ingolstadt Village Shopping Express
    09:30
    Monachium - Sofitel Bayerpost Dworzec
    Czas jazdy 1h 0m
    10:30
    Ingolstadt Village
    od89,23 zł
  • Ingolstadt Village Shopping Express
    13:45
    Monachium - Sofitel Bayerpost Dworzec
    Czas jazdy 1h 0m
    14:45
    Ingolstadt Village
    od89,23 zł
  • Ingolstadt Village Shopping Express
    13:30
    Monachium - Sofitel Bayerpost Dworzec
    Czas jazdy 1h 0m
    14:30
    Ingolstadt Village
    od89,23 zł
  • Ingolstadt Village Shopping Express
    09:45
    Monachium - Sofitel Bayerpost Dworzec
    Czas jazdy 1h 0m
    10:45
    Ingolstadt Village
    od89,23 zł
  • FlixBus
    12:10
    Monachium - Fröttmaning P+R
    Czas jazdy 5h 40m
    17:50
    Ingolstadt Dworzec Główny
    od93,61 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Monachium do Ingolstadt

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    04:13
    Monachium
    Czas jazdy 0h 36m
    04:49
    Ingolstadt
    od78,08 zł
  • Deutsche Bahn
    05:47
    Monachium
    Czas jazdy 0h 36m
    06:23
    Ingolstadt
    od78,08 zł
  • Deutsche Bahn
    05:15
    Monachium
    Czas jazdy 0h 39m
    05:54
    Ingolstadt
    od78,08 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Monachium do Ingolstadt

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    17:40
    Monachium
    Czas jazdy 1h 0m
    18:40
    Ingolstadt
    od17,85 zł
  • BlaBlaCar
    00:50
    Monachium
    Czas jazdy 0h 50m
    01:40
    Ingolstadt
    od17,85 zł
  • Movacar
    16:00
    Monachium
    Czas jazdy 0h 54m
    16:54
    Ingolstadt
    od253,61 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Ceny na połączenia autokarowe na trasie: Ingolstadt - Monachium zaczynają się od 22,26 zł. W okresach dużego ruchu jednak, mogą być umiarkowanie droższe - dlatego warto zainwestować chwilę w porównanie cen! Wykorzystaj naszą stronę internetową aby znaleźć najbardziej dogodne kursy oferowane przez Ingolstadt Village Shopping Express, Eurolines Germany, FlixBus i Movelia. Najszybszy autobus pokonuje trasę Ingolstadt - Monachium w zaledwie . To proste: kliknij "Znajdź połączenie" i wybierz odpowiednią trasę!
Wybór autobusu, jako środka transportu wakacyjnej podróży staje się coraz bardziej popularny. Autokary są nie tylko niedrogie , ale też przyjazne środowisku naturalnemu. Podróżowania autobusem stało się również tak wygodne, jak w przypadku samolotu lub pociągu. W ostatnich latach przewoźnicy zaczęli zwracać większą wagę na benefity dla podróżnych, takie jak gniazdka i Wi-Fi. Sprawdzając wyniki wyszukiwania na naszej stronie można od razu zobaczyć, jakie benefity oferuje przewoźnik. Dla przykładu, kontakty znajdują się na pokładach autokarów firm: FlixBus. Liberalne podejście do przewożonego bagażu to również domena nowoczesnych przewoźników. Twoja podróż z Monachium do Ingolstadt może okazać się zdecydowanie łatwiejsza, jeśli sprawdzisz wszystkie szczegóły przed wyjazdem. Zwróć uwagę, gdzie znajdują się przystanki autokarów w obu miastach, zanotuj czas odjazdu i zarezerwuj najlepszą opcję. Możesz skorzystać ze strony CheckMyBus aby zapoznać się ze zniżkami na przejazdy Ingolstadt – Monachium.
Chcesz tanio podróżować? W takim razie wybierz autobus jako środek transportu dla Twojej podróży. Bilety na połączenie z Ingolstadt do Monachium są zazwyczaj niedrogie. Dokonując rezerwacji na ostatni moment zwróć jednak uwagę na to, że ceny mogą wzrosnąć. Nasza wskazówka: rzuć okiem na czas podróży. Aby uniknąć spędzania wielu godzin w autokarze wybierz najszybszy autobus.

Przystanki autobusowe w Ingolstadt i Monachium

Stacje
Hansastr. 19, 80686 Monachium (Niemcy)
Lerchenauer Straße 57, 80809 Monachium (Niemcy)
Arnulfstraße 21, 80335 Monachium (Niemcy)
Arnulfstr. 3, 80335 Monachium (Niemcy)
Werner-Heisenberg-Allee 21, 80939 Monachium (Niemcy)
Heimeranplatz , Monachium (Niemcy)
80639 Monachium (Niemcy)
Ungererstr 214, 80805 Monachium (Niemcy)
Monachium (Niemcy)
Ungererstraße 128, 80805 Monachium (Niemcy)
Bayerstraße 12, Monachium (Niemcy)
Willy-Brandt-Allee 11, 81829 Monachium (Niemcy)
81667 Monachium (Niemcy)

Porównaj Ingolstadt i Monachium

27,67 zł
24,54 zł
Ingolstadt
Monachium
Przejazd taksówką w lokalizacji: Ingolstadt jest 12% droższy niż w lokalizacji: Monachium.
9,82 zł
12,05 zł
Ingolstadt
Monachium
Przejazd autobusem w lokalizacji: Ingolstadt jest 19% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.
11,15 zł
16,06 zł
Ingolstadt
Monachium
Duży kufel piwa w lokalizacji: Ingolstadt jest 31% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.
3,72 zł
3,01 zł
Ingolstadt
Monachium
1 litr wody w lokalizacji: Ingolstadt jest 20% droższy niż w lokalizacji: Monachium.
35,69 zł
40,72 zł
Ingolstadt
Monachium
Pełny posiłek w lokalizacji: Ingolstadt jest 13% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.