Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Hamburg - Klagenfurt i z powrotem od 300 zł

Porównaj 1 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 447 zł
jutro
od 484 zł
piątek
od 533 zł
sobota
od 398 zł
niedziela
od 439 zł
poniedziałek
od 372 zł
wtorek
od 300 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    21h 55m
    07:20
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    447 zł
  • FlixBus
    18h 15m
    11:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    531 zł
  • FlixBus
    28h 35m
    21:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    02:20
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    608 zł
  • FlixBus
    33h 45m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    02:20
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    629 zł
  • FlixBus
    17h 27m
    11:48
    Hamburg
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    633 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    18h 15m
    11:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    484 zł
  • FlixBus
    21h 55m
    07:20
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    492 zł
  • FlixBus
    17h 27m
    11:48
    Hamburg
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    522 zł
  • FlixBus
    28h 35m
    21:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    02:20
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    621 zł
  • FlixBus
    35h 19m
    15:01
    Hamburg
    02:20
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    625 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    21h 55m
    07:20
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    533 zł
  • FlixBus
    18h 15m
    11:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    573 zł
  • FlixBus
    24h 15m
    03:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    04:00
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    646 zł
  • FlixBus
    17h 27m
    11:48
    Hamburg
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    685 zł
  • FlixBus
    33h 45m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    02:20
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    775 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    18h 15m
    11:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    398 zł
  • FlixBus
    17h 27m
    11:48
    Hamburg
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    402 zł
  • FlixBus
    22h 5m
    07:10
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    406 zł
  • FlixBus
    24h 15m
    03:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    04:00
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    651 zł
  • FlixBus
    28h 35m
    21:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    02:20
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    655 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    22h 5m
    07:10
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    439 zł
  • FlixBus
    18h 15m
    11:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    441 zł
  • FlixBus
    17h 27m
    11:48
    Hamburg
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    548 zł
  • FlixBus
    28h 35m
    21:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    02:20
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    612 zł
  • FlixBus
    33h 45m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    02:20
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    616 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    17h 27m
    11:48
    Hamburg
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    372 zł
  • FlixBus
    21h 55m
    07:20
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    377 zł
  • FlixBus
    18h 15m
    11:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    377 zł
  • FlixBus
    33h 45m
    16:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    02:20
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    481 zł
  • FlixBus
    28h 35m
    21:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    02:20
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    484 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    17h 27m
    11:48
    Hamburg
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    300 zł
  • FlixBus
    18h 15m
    11:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    302 zł
  • FlixBus
    21h 55m
    07:20
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    05:15
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    304 zł
  • FlixBus
    24h 15m
    03:45
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    04:00
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    342 zł
  • FlixBus
    35h 32m
    14:48
    Hamburg
    02:20
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    387 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Hamburg i Klagenfurt.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Hamburg i Klagenfurt w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 8 autobusami dziennie z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 8 autobusów dziennie między miastami Hamburg i Klagenfurt.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 21 autobusami z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Hamburg i Klagenfurt, z ofertami 7.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 8 razy każdego dnia autobusem z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt już od 300 zł!

Najtańsze połączenie 300 zł
Najszybsze połączenie 17h 27m
Najwcześniejszy odjazd 03:45
Najpóźniejszy odjazd 21:45
Codzienne połączenia 8 Ø
Dystans 828,7 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt

Każdego dnia, 8 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
447 zł
czwartek 25.07
484 zł
piątek 26.07
533 zł
sobota 27.07
398 zł
niedziela 28.07
439 zł
poniedziałek 29.07
372 zł
wtorek 30.07
300 zł
środa 31.07
449 zł
czwartek 01.08
310 zł
piątek 02.08
404 zł
sobota 03.08
411 zł
niedziela 04.08
377 zł
poniedziałek 05.08
306 zł
wtorek 06.08
295 zł
środa 07.08
261 zł
czwartek 08.08
306 zł
piątek 09.08
385 zł
sobota 10.08
372 zł
niedziela 11.08
323 zł
poniedziałek 12.08
306 zł
wtorek 13.08
317 zł
środa 14.08
265 zł
czwartek 15.08
308 zł
piątek 16.08
374 zł
sobota 17.08
349 zł
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 300 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 533 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt jest rano, z 300 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 419 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Hamburg i Klagenfurt.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Hamburg i Klagenfurt.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Hamburg do miasta Klagenfurt? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 300 zł i trwa 17h 27m do osiagnięcia celu w mieście Klagenfurt. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 300 zł do 847 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Klagenfurt.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt wynosi: 8. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt oferuje FlixBus a podróż trwa 17h 27m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 633 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt?

Najwcześniejszy autobus do miasta Klagenfurt odjeżdża z miasta Hamburg o 03:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt?

Ostatni autobus z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt wyrusza o 21:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt?

Podróżując autobusem z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Hamburg i Klagenfurt?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Hamburg i Klagenfurt używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Hamburg do miasta Klagenfurt w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Hamburg - Klagenfurt

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Hamburg i miasta Klagenfurt.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Hamburg oraz z miasta Klagenfurt. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.