Autobus Gdańsk - Łeba i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Gdańsk do miasta Łeba i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Gdańsk do miasta Łeba

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus i Lider Bus, którzy podróżują 1 razy każdego dnia autobusem z miasta Gdańsk do miasta Łeba jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Łeba już od 17 zł!

Najtańsze połączenie 17 zł
Najszybsze połączenie 3h 0m
Najwcześniejszy odjazd 06:10
Najpóźniejszy odjazd 05:15
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 83,8 km
Firmy autobusowe FlixBus i Lider Bus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Łeba

Każdego dnia, 1 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Gdańsk do miasta Łeba: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
wtorek 27.02
środa 28.02
czwartek 29.02
piątek 01.03
sobota 02.03
niedziela 03.03
poniedziałek 04.03
wtorek 05.03
środa 06.03
czwartek 07.03
piątek 08.03
sobota 09.03
niedziela 10.03
poniedziałek 11.03
wtorek 12.03
środa 13.03
czwartek 14.03
piątek 15.03
sobota 16.03
niedziela 17.03
poniedziałek 18.03
wtorek 19.03
środa 20.03
czwartek 21.03
piątek 22.03
sobota 23.03
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Gdańsk do miasta Łeba.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Łeba, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 17 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Gdańsk do miasta Łeba. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 59 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Łeba jest popołudnie, z 17 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 60 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Gdańsk do miasta Łeba?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Gdańsk do miasta Łeba z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Łeba, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Gdańsk do miasta Łeba są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Gdańsk do miasta Łeba.

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Gdańsk - Łeba

Rozkłady jazdy autobusów ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów z miasta Gdańsk do miasta Łeba, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

 • FlixBus
  3h 5m
  15:20
  Gdańsk
  PKS Dworzec Autobusowy
  18:25
  Łeba
  Dworzec Glówny Autobusowy
  FlixBus
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-06-26
  Ekonomiczna
  od 17 zł
 • Lider Bus
  3h 0m
  05:15
  Gdańsk
  PKS Dworzec Autobusowy
  08:15
  Łeba
  Dworzec Glówny Autobusowy
  Lider Bus
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-09-08
  Ekonomiczna
  od 60 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Gdańsk i Łeba.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Gdańsk i Łeba w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 3 autobusami dziennie z miasta Gdańsk do miasta Łeba. Natomiast ma piątek najmniej połączeń, z zaledwie 1 autobusów dziennie między miastami Gdańsk i Łeba.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 3 autobusami z miasta Gdańsk do miasta Łeba, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastami Gdańsk i Łeba, z ofertami 1.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Gdańsk i Łeba.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Gdańsk i Łeba.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Łeba

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Gdańsk do miasta Łeba? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Gdańsk do miasta Łeba? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Gdańsk do miasta Łeba

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Gdańsk do miasta Łeba?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 17 zł i trwa 3h 5m do osiagnięcia celu w mieście Łeba. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Gdańsk do miasta Łeba?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 17 zł do 66 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Łeba.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Gdańsk do miasta Łeba?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Gdańsk do miasta Łeba wynosi: 1. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Gdańsk do miasta Łeba?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Łeba oferuje Lider Bus a podróż trwa 3h 0m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 64 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Gdańsk do miasta Łeba?

Najwcześniejszy autobus do miasta Łeba odjeżdża z miasta Gdańsk o 06:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Łeba?

Ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Łeba wyrusza o 05:15. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Gdańsk do miasta Łeba?

Podróżując autobusem z miasta Gdańsk do miasta Łeba, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i Lider Bus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Gdańsk i Łeba?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Gdańsk i Łeba używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus i Lider Bus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Łeba?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Gdańsk do miasta Łeba możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Gdańsk do miasta Łeba?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Łeba w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Więcej tras autobusowych z miasta Gdańsk i miasta Łeba.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Gdańsk oraz z miasta Łeba. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.