✈ Autobus Port lotniczy Gdańsk (GDN) - Chojnice

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice

Każdego dnia, autobusy wahadłowe z firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
wtorek 27.02
środa 28.02
czwartek 29.02
piątek 01.03
sobota 02.03
niedziela 03.03
poniedziałek 04.03
wtorek 05.03
środa 06.03
czwartek 07.03
piątek 08.03
sobota 09.03
niedziela 10.03
poniedziałek 11.03
wtorek 12.03
środa 13.03
czwartek 14.03
piątek 15.03
sobota 16.03
niedziela 17.03
poniedziałek 18.03
wtorek 19.03
środa 20.03
czwartek 21.03
piątek 22.03
sobota 23.03
niedziela 24.03

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Gdańsk i w mieście Chojnice.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Gdańsk i w mieściena Chojnice.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od i trwa do osiagnięcia celu do miasta Chojnice. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: . Ceny biletów zawierają się w przedziale od  do . Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Chojnice.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice wynosi: . Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice oferuje a podróż trwa . Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują . Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Chojnice odjeżdża z lotniska Port lotniczy Gdańsk o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice wyrusza o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice, pasażerowie mogą wybrać . Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Chojnice?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Chojnice używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: .

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Alternatywne typy transportu z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice na następne dni.
 • PolRegio
  3h 6m
  14:53
  Port lotniczy Gdańsk
  17:59
  Chojnice
  Dworzec Główny
  PolRegio
  Ekonomiczna
  od 34 zł

Tani carpooling z miasta Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Port lotniczy Gdańsk do miasta Chojnice na najbliższe dni.
 • BlaBlaCar
  2h 20m
  21:10
  Port lotniczy Gdańsk
  23:30
  Chojnice
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 17 zł
 • BlaBlaCar
  2h 20m
  21:10
  Port lotniczy Gdańsk
  23:30
  Chojnice
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 17 zł

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk i miasta Chojnice.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk oraz z miasta Chojnice. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.