Autokar z Dortmund do Hanower i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Dortmund do Hanower i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Dortmund do Hanower – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie45,50 zł
Najszybsze połączenie2h 30m
Najwcześniejszy przejazd21:10
Najpóźniejszy pojazd21:10
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans182,6 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Dortmund do Hanower albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Dortmund a Hanower i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Dortmund do Hanower dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Dortmund i Hanower, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Dortmund, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Hanower, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Dortmund i Hanower.

Najtańsze połączenie z Dortmund do Hanower

Dzisiaj
od 45,50 zł
Jutro
od 45,50 zł
19.04
od 54,62 zł
20.04
21.04
22.04

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    21:10
    Dortmund - Dworzec Główny
    Czas jazdy 2h 30m
    23:40
    Hanower - Dworzec Główny Autobusowy
    od45,50 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Dortmund do Hanower

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    00:38
    Dortmund
    Czas jazdy 1h 45m
    02:23
    Hanower
    od81,54 zł
  • Deutsche Bahn
    00:38
    Dortmund
    Czas jazdy 2h 27m
    03:05
    Hanower
    od81,54 zł
  • Deutsche Bahn
    05:46
    Dortmund
    Czas jazdy 1h 42m
    07:28
    Hanower
    od81,54 zł
  • Deutsche Bahn
    06:28
    Dortmund
    Czas jazdy 1h 50m
    08:18
    Hanower
    od81,54 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Dortmund do Hanower

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    15:30
    Dortmund
    Czas jazdy 2h 30m
    18:00
    Hanower
    od36,44 zł
  • BlaBlaCar
    04:10
    Dortmund
    Czas jazdy 3h 0m
    07:10
    Hanower
    od45,55 zł
  • Movacar
    08:00
    Dortmund
    Czas jazdy 2h 21m
    10:21
    Hanower
    od273,26 zł
  • Movacar
    09:00
    Dortmund
    Czas jazdy 2h 21m
    11:21
    Hanower
    od273,26 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Hanower do Dortmund

Autobus z Dortmund do Hanower: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Dortmund jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Hanower jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Hanower do Dortmund, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Hanower do Dortmund.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Dortmund - Hanower, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Dortmund do Hanower!

Przystanki w Dortmund i Hanower

Stacje
30880 Hanower (Niemcy)
Hanower (Niemcy)
Ernst-August-Platz 1, 30159 Hanower (Niemcy)
Rundestraße 12, 30161 Hanower (Niemcy)

Porównaj Dortmund i Hanower

24,14 zł
21,41 zł
Dortmund
Hanower
Przejazd taksówką w lokalizacji: Dortmund jest 12% droższy niż w lokalizacji: Hanower.
11,39 zł
11,84 zł
Dortmund
Hanower
Przejazd autobusem w lokalizacji: Dortmund jest 4% tańszy niż w lokalizacji: Hanower.
14,58 zł
15,94 zł
Dortmund
Hanower
Duży kufel piwa w lokalizacji: Dortmund jest 9% tańszy niż w lokalizacji: Hanower.
1,51 zł
1,09 zł
Dortmund
Hanower
1 litr wody w lokalizacji: Dortmund jest 28% droższy niż w lokalizacji: Hanower.
26,87 zł
32,64 zł
Dortmund
Hanower
Pełny posiłek w lokalizacji: Dortmund jest 18% tańszy niż w lokalizacji: Hanower.

Kontynuuj swoją podróż da Dortmund i Hanower

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.