Bus Czeskie Budziejowice Wiedeń: Rozkład jazdy PKS

Autobus Czeskie Budziejowice ↔ Wiedeń: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 800 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Czeskie Budziejowice do Wiedeń

Najtańsze połączenie41,66 zł
Najszybsze połączenie3h 20m
Najwcześniejszy przejazd09:40
Najpóźniejszy pojazd20:40
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans163,3 km
Firmy autobusoweFlixBus, RegioJet

Najtańsze połączenie z Czeskie Budziejowice do Wiedeń

Today
Tomorrow
od 102,72 zł
09.07
10.07
od 53,50 zł
11.07
od 53,50 zł
12.07
od 115,43 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    10:00
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 20m
    13:20
    Wiedeń - Erdberg VIB
    od41,66 zł
  • FlixBus
    17:05
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 20m
    21:25
    Wiedeń - Westbahnhof (Europaplatz)
    od53,50 zł
  • FlixBus
    17:05
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 40m
    21:45
    Wiedeń - Westbahnhof (Europaplatz)
    od62,42 zł
  • RegioJet
    18:40
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 14h 35m
    09:15
    Wiedeń - Rennweg Dworzec
    od102,72 zł
  • RegioJet
    19:40
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 13h 35m
    09:15
    Wiedeń - Rennweg Dworzec
    od115,43 zł
  • RegioJet
    09:40
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 35m
    17:15
    Wiedeń - Rennweg Dworzec
    od115,43 zł
  • RegioJet
    11:40
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 35m
    20:15
    Wiedeń - Rennweg Dworzec
    od115,43 zł
  • RegioJet
    20:40
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 12h 35m
    09:15
    Wiedeń - Rennweg Dworzec
    od115,43 zł
  • FlixBus
    17:35
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 23m
    21:58
    Wiedeń - Westbahnhof (Europaplatz)
    od142,69 zł
  • FlixBus
    17:35
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 43m
    22:18
    Wiedeń - Westbahnhof (Europaplatz)
    od142,69 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Czeskie Budziejowice do Wiedeń

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Leo Express
    10:00
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 20m
    13:20
    Wiedeń - Erdberg VIB
    od41,66 zł
  • Deutsche Bahn
    14:04
    Czeskie Budziejowice
    Czas jazdy 9h 1m
    23:05
    Wiedeń
    od169,10 zł
  • ÖBB
    11:30
    Czeskie Budziejowice
    Czas jazdy 5h 10m
    16:40
    Wiedeń
    od278,41 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Czeskie Budziejowice do Wiedeń

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    09:00
    Czeskie Budziejowice
    Czas jazdy 3h 0m
    12:00
    Wiedeń
    od25,93 zł

Najtańsze połączenie z Wiedeń do Czeskie Budziejowice

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    08:20
    Wiedeń - Westbahnhof (Europaplatz)
    Czas jazdy 4h 40m
    13:00
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    od40,11 zł
  • FlixBus
    16:00
    Wiedeń - Erdberg VIB
    Czas jazdy 3h 25m
    19:25
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    od41,66 zł
  • FlixBus
    08:40
    Wiedeń - Westbahnhof (Europaplatz)
    Czas jazdy 4h 20m
    13:00
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    od53,50 zł
  • RegioJet
    23:55
    Wiedeń
    Czas jazdy 8h 20m
    08:15
    Czeskie Budziejowice
    od97,71 zł
  • RegioJet
    07:45
    Wiedeń
    Czas jazdy 8h 30m
    16:15
    Czeskie Budziejowice
    od106,64 zł
  • RegioJet
    06:45
    Wiedeń
    Czas jazdy 7h 30m
    14:15
    Czeskie Budziejowice
    od114,22 zł
  • RegioJet
    06:39
    Wiedeń
    Czas jazdy 7h 36m
    14:15
    Czeskie Budziejowice
    od114,22 zł
  • RegioJet
    10:45
    Wiedeń - Rennweg Dworzec
    Czas jazdy 8h 30m
    19:15
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    od115,43 zł
  • RegioJet
    10:45
    Wiedeń - Rennweg Dworzec
    Czas jazdy 7h 30m
    18:15
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    od115,43 zł
  • RegioJet
    14:45
    Wiedeń - Rennweg Dworzec
    Czas jazdy 7h 30m
    22:15
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    od115,43 zł
  • RegioJet
    18:45
    Wiedeń - Rennweg Dworzec
    Czas jazdy 14h 30m
    09:15
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    od115,43 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Wiedeń do Czeskie Budziejowice

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Leo Express
    16:00
    Wiedeń - Erdberg VIB
    Czas jazdy 3h 25m
    19:25
    Czeskie Budziejowice - Dworzec Główny Autobusowy
    od41,66 zł
  • ÖBB
    23:33
    Wiedeń
    Czas jazdy 9h 58m
    09:31
    Czeskie Budziejowice
    od160,62 zł
  • Deutsche Bahn
    17:15
    Wiedeń
    Czas jazdy 16h 39m
    09:54
    Czeskie Budziejowice
    od222,64 zł
  • ÖBB
    13:20
    Wiedeń
    Czas jazdy 5h 8m
    18:28
    Czeskie Budziejowice
    od278,41 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Wiedeń do Czeskie Budziejowice

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    14:20
    Wiedeń
    Czas jazdy 3h 0m
    17:20
    Czeskie Budziejowice
    od55,21 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Ceny na połączenia autokarowe na trasie: Czeskie Budziejowice - Wiedeń zaczynają się przeciętnie od 41,66 zł. Jednak ze względu na dostępność droższych opcji, warto poświęcić chwilę na porównanie cen! Niewątpliwie warto wziąc pod uwagę wyposażenie pojazdu oraz czas podróży. Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę aby znaleźć połączenie idealnie dopasowane do Ciebie oraz zapoznaj się z ofertami firm FlixBus, Leo Express, RegioJet i . Najszybszy autobus pokonuje trasę Wiedeń - Czeskie Budziejowice w zaledwie 4h 40m. Kliknij "Znajdź połączenie" i zarezerwuj bilet!
Podróżowanie autobusem jest jednym z najbardziej budżetowych sposobów na dostanie się z punktu A do punktu B – nawet jeśli dotyczy to przejazdów na lotnisko. Najtańsze bilety na przejazd z Czeskie Budziejowice do Wiedeń kosztują obecnie 41,66 zł. Jeśli zarezerwujesz bilet last minute, możesz otrzymać zwrot pieniędzy o wysokości nawet 62,42 zł. Dobra rada z naszej strony: sprawdź autobusy z różnymi czasami odjazdu. Jeśli sprzyja Ci szczęście, uda Ci się zaoszczędzić kilka złotych wybierając wcześniejszy przejazd.
Chcesz wyrwać się z miasta na kilka dni, ale nie masz dużego budżetu na podróż? W takiej sytuacji nie ma lepszej opcji niż wybór autobusu. Miej jednak uwagę, że znalezienie najlepszego połączenia może nie być łatwe. Rozważyć trzeba bowiem dwie opcje. Przede wszystkim porównaj ceny na trasie Czeskie Budziejowice - Wiedeń. Zaczynają się one obecnie od 41,66 zł. Zwróć również uwagę na czas podróży. Jeśli nie chcesz spędzić wielu godzin w autokarze, to znajdź najszybsze połączenie. Do swojego miejsca docelowego możesz dojechać nawet w 4h 40m.

Przystanki autobusowe w Czeskie Budziejowice i Wiedeń

Stacje
Südtiroler Platz / Wiedner Gürtel , 1040 Wiedeń (Austria)
Wiedner Gürtel , 1040 Wiedeń (Austria)
Erdbergstraße  200A, 1030 Wiedeń (Austria)
Keißlergasse 18, 1130 Wiedeń (Austria)
Karlsplatz 1-3, 1010 Wiedeń (Austria)
Triester Straße 2, 1100 Wiedeń (Austria)
Eichenstraße 25, 1120 Wiedeń (Austria)
Landstraßer Hauptstraße 1B, 1030 Wiedeń (Austria)
Lassallestraße 1, 1020 Wiedeń (Austria)
Landstraßer Gürtel 5, 1100 Wiedeń (Austria)
Ungargasse 66, 1030 Wiedeń (Austria)
Simmeringer Hauptstr. , 1110 Wiedeń (Austria)
Olympiapl. 2, 1020 Wiedeń (Austria)
Europaplatz 2, 1070 Wiedeń (Austria)
Felberstraße 4, 1150 Wiedeń (Austria)

Porównaj Czeskie Budziejowice i Wiedeń

10,04 zł
23,29 zł
Czeskie Budziejowice
Wiedeń
Przejazd taksówką w lokalizacji: Czeskie Budziejowice jest 57% tańszy niż w lokalizacji: Wiedeń.
2,17 zł
9,82 zł
Czeskie Budziejowice
Wiedeń
Przejazd autobusem w lokalizacji: Czeskie Budziejowice jest 78% tańszy niż w lokalizacji: Wiedeń.
5,02 zł
16,95 zł
Czeskie Budziejowice
Wiedeń
Duży kufel piwa w lokalizacji: Czeskie Budziejowice jest 71% tańszy niż w lokalizacji: Wiedeń.
2,05 zł
2,04 zł
Czeskie Budziejowice
Wiedeń
1 litr wody w lokalizacji: Czeskie Budziejowice jest 1% droższy niż w lokalizacji: Wiedeń.
26,77 zł
44,49 zł
Czeskie Budziejowice
Wiedeń
Pełny posiłek w lokalizacji: Czeskie Budziejowice jest 40% tańszy niż w lokalizacji: Wiedeń.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.