✈ Autokar z Cork do Lotnisko Shannon (SNN)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Cork do Lotnisko Shannon

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Cork do Lotnisko Shannon Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Cork Lotnisko Shannon. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Cork – Lotnisko Shannon (SNN) informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie86,53 zł
Najszybsze połączenie2h 29m
Najwcześniejszy przejazd07:25
Najpóźniejszy pojazd13:25
Codzienne połączenia7 Ø
Dystans93,9 km
Firmy autobusoweBus Éireann, Scottish Citylink
Czy chcesz pojechać autobusem z Cork do Lotnisko Shannon?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Cork do Lotnisko Shannon, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź czy autokar ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Cork do Lotnisko Shannon dla najbliższych dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Cork i Lotnisko Shannon, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalsza podróż Cork, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Lotnisko Shannon.

Najtańsze połączenie z Cork do Lotnisko Shannon

Dzisiaj
od 86,53 zł
Jutro
od 86,53 zł
12.05
od 86,53 zł
13.05
od 86,53 zł
14.05
od 86,53 zł
15.05
od 86,53 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Bus Éireann
    07:25
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    Czas jazdy 2h 29m
    09:54
    Lotnisko Shannon
    od86,53 zł
  • Bus Éireann
    08:25
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    Czas jazdy 2h 29m
    10:54
    Lotnisko Shannon
    od86,53 zł
  • Bus Éireann
    09:25
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    Czas jazdy 2h 29m
    11:54
    Lotnisko Shannon
    od86,53 zł
  • Bus Éireann
    10:25
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    Czas jazdy 2h 29m
    12:54
    Lotnisko Shannon
    od86,53 zł
  • Bus Éireann
    11:25
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    Czas jazdy 2h 29m
    13:54
    Lotnisko Shannon
    od86,53 zł
  • Bus Éireann
    12:25
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    Czas jazdy 2h 29m
    14:54
    Lotnisko Shannon
    od86,53 zł
  • Bus Éireann
    13:25
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    Czas jazdy 2h 29m
    15:54
    Lotnisko Shannon
    od86,53 zł

Jakie są najtańsze autobusy na trasie z Cork do Lotnisko Shannon, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Cork do Lotnisko Shannon, ale obecnie nie kursują.
  • Scottish Citylink
    11:15
    Cork
    Czas jazdy 1h 20m
    12:35
    Lotnisko Shannon
    od68,27 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-05-01

Autobus z Cork do Lotnisko Shannon: dalsze informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Cork, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Lotnisko Shannon, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd z Lotnisko Shannon do Cork powinien być odwrotny, naciśnij strzałki, a miejsca zamienią się ze sobą.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Shannon do Cork? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Cork do Lotnisko Shannon staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak pociągi, loty czy samochody.

Przystanki autobusowe w Cork i Lotnisko Shannon

Stacje
Lotnisko Shannon (Irlandia)
Lotnisko Shannon (Irlandia)

Połączenia autobusowe z Cork oraz z Lotnisko Shannon

Połączenia autobusowe z Cork
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.