Autokar z Cork do Dublin i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Cork do Dublin i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Cork do Dublin Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Cork Dublin. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Cork do Dublin – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie75,15 zł
Najszybsze połączenie3h 45m
Najwcześniejszy przejazd05:05
Najpóźniejszy pojazd19:05
Codzienne połączenia7 Ø
Dystans220,6 km
Firmy autobusoweBus Éireann, Dublin Coach
Czy chcesz pojechać autobusem z Cork do Dublin albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Cork a Dublin i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Cork do Dublin dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Cork i Dublin, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Cork, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Dublin, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Cork i Dublin.

Najtańsze połączenie z Cork do Dublin

Dzisiaj
od 75,15 zł
Jutro
od 75,15 zł
12.05
od 75,15 zł
13.05
od 75,15 zł
14.05
od 75,15 zł
15.05
od 75,15 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Bus Éireann
    08:00
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    Czas jazdy 3h 45m
    11:45
    Dublin Busáras
    od75,15 zł
  • Bus Éireann
    12:00
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    Czas jazdy 3h 45m
    15:45
    Dublin Busáras
    od75,15 zł
  • Bus Éireann
    14:00
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    Czas jazdy 3h 45m
    17:45
    Dublin Busáras
    od75,15 zł
  • Bus Éireann
    18:00
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    Czas jazdy 3h 45m
    21:45
    Dublin Busáras
    od75,15 zł
  • Dublin Coach
    15:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 4h 0m
    19:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    od91,03 zł
  • Dublin Coach
    17:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 4h 0m
    21:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    od91,03 zł
  • Dublin Coach
    19:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 4h 0m
    23:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    od91,03 zł
  • Dublin Coach
    05:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 4h 0m
    09:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    od91,03 zł
  • Dublin Coach
    07:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 4h 0m
    11:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    od91,03 zł
  • Dublin Coach
    09:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 4h 0m
    13:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    od91,03 zł
  • Dublin Coach
    11:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 4h 0m
    15:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    od91,03 zł
  • Dublin Coach
    13:05
    Cork - St Patrick's Quay
    Czas jazdy 4h 0m
    17:05
    Dublin - Red Cow LUAS
    od91,03 zł
  • Bus Éireann
    13:40
    Cork - Parnell Place (Dworzec Główny Autobusowy)
    Czas jazdy 5h 35m
    19:15
    Dublin Busáras
    od145,70 zł

Autobus z Cork do Dublin: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Cork jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Dublin jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Dublin do Cork, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Dublin do Cork.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Cork - Dublin, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Cork do Dublin!

Przystanki w Cork i Dublin

Stacje
Dublin (Irlandia)
Dublin (Irlandia)
Dublin (Irlandia)
Simmonscourt Rd 13-17, Dublin (Irlandia)
Bachelors Walk 26-32, Dublin (Irlandia)
Blackrock , Dublin (Irlandia)
L3020 , Dublin (Irlandia)
Rock Rd , Dublin (Irlandia)
Dublin (Irlandia)
Burton Hall Road , Dublin (Irlandia)
Broadstone , Dublin (Irlandia)
Cardiff Lane 246, Dublin (Irlandia)
Dublin (Irlandia)
Dublin (Irlandia)
Crampton Quay 1-4, Dublin (Irlandia)
Marine Rd 2-8, Dublin (Irlandia)
Dalkey , Dublin (Irlandia)
Dawson St , Dublin (Irlandia)
D'Olier St 25-26 , Dublin (Irlandia)
Donnybrook Rd , Dublin (Irlandia)
Dublin (Irlandia)
Drumcondra Road , Dublin (Irlandia)
Drumcondra Road Upper 58-70, Dublin (Irlandia)
Frascati Rd , Dublin (Irlandia)
Stillorgan Rd , Dublin (Irlandia)
Gilford Ave , Dublin (Irlandia)
Grafton St 113-114, Dublin (Irlandia)
Morehampton Rd , Dublin (Irlandia)
Dublin (Irlandia)
Sean Moore Rd , Dublin (Irlandia)
Dublin (Irlandia)
Kildare St, 31-32 , Dublin (Irlandia)
Ulverton Rd 3, Dublin (Irlandia)
Leeson St , Dublin (Irlandia)
Leeson Street Lower 85, Dublin (Irlandia)
Leeson Street Upper , Dublin (Irlandia)
Leopardstown Rd , Dublin (Irlandia)
Dublin (Irlandia)
Merrion Rd , Dublin (Irlandia)
Mespil Rd 79C, D04 F2V1 Dublin (Irlandia)
Dublin (Irlandia)
Suffolk St 2, D02 KX03 Dublin (Irlandia)
Longford Terrace 2-12, Dublin (Irlandia)
Morehampton Rd , Dublin (Irlandia)
South Hill Avenue , Dublin (Irlandia)
Stillorgan Rd , Dublin (Irlandia)
Nassau Street , Dublin (Irlandia)
Northumberland Rd 8-10, Dublin (Irlandia)
O'Connell Street Upper 45, Dublin (Irlandia)
Pearse S 45, Dublin (Irlandia)
Pembroke Rd 85, Dublin (Irlandia)
Dublin (Irlandia)
Merrion Rd , Dublin (Irlandia)
St Stephen's Green 53, Dublin (Irlandia)
Blackthorne Avenue , Dublin (Irlandia)
Sidney Parade Ave 75, Dublin (Irlandia)
Dublin Rd , Dublin (Irlandia)
Radisson Blu St. Helen's , Dublin (Irlandia)
Glasthule Rd 62-76, Dublin (Irlandia)
Merrion Rd , Dublin (Irlandia)
Stillorgan Road 409, Dublin (Irlandia)
Stillorgan Road , Dublin (Irlandia)
Old Dublin Rd 1, Dublin (Irlandia)
East Wall Road , Dublin (Irlandia)
Stillorgan Rd 4, Dublin (Irlandia)
College Street , Dublin (Irlandia)
Harcourt Ln , Dublin (Irlandia)
Amiens St , Dublin (Irlandia)
St John's Rd W 8, D08 E2CV Dublin (Irlandia)
Breakwater Rd S , Dublin (Irlandia)

Porównaj Cork i Dublin

25,27 zł
10,00 zł
Cork
Dublin
Przejazd taksówką w lokalizacji: Cork jest 61% droższy niż w lokalizacji: Dublin.
9,79 zł
2,80 zł
Cork
Dublin
Przejazd autobusem w lokalizacji: Cork jest 72% droższy niż w lokalizacji: Dublin.
22,08 zł
6,00 zł
Cork
Dublin
Duży kufel piwa w lokalizacji: Cork jest 73% droższy niż w lokalizacji: Dublin.
6,82 zł
1,40 zł
Cork
Dublin
1 litr wody w lokalizacji: Cork jest 80% droższy niż w lokalizacji: Dublin.
34,73 zł
19,00 zł
Cork
Dublin
Pełny posiłek w lokalizacji: Cork jest 46% droższy niż w lokalizacji: Dublin.

Kontynuuj swoją podróż da Cork i Dublin

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.