Bus Columbus, OH Pittsburgh: Rozkład jazdy PKS

Autobus Columbus, OH ↔ Pittsburgh: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 662 876 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Columbus, OH do Pittsburgh

Najtańsze połączenie38,08 zł
Najszybsze połączenie3h 10m
Najwcześniejszy przejazd01:35
Najpóźniejszy pojazd21:20
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans260,4 km
Firmy autobusoweFlixBus, Greyhound US

Najtańsze połączenie z Columbus, OH do Pittsburgh

Today
Tomorrow
11.07
od 201,47 zł
12.07
od 209,37 zł
13.07
14.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    07:05
    Columbus, OH - Spring St Terminal
    Czas jazdy 3h 10m
    10:15
    Pittsburgh, PA - David L. Lawrence Convention Center
    od38,08 zł
  • FlixBus
    07:30
    Columbus, OH - Spring St Terminal
    Czas jazdy 3h 25m
    10:55
    Pittsburgh, PA - David L. Lawrence Convention Center
    od38,08 zł
  • Greyhound US
    21:20
    Columbus, OH - Greyhound Bus Station
    Czas jazdy 3h 25m
    00:45
    Pittsburgh, PA - David L. Lawrence Convention Center
    od201,47 zł
  • Greyhound US
    01:35
    Columbus, OH - Greyhound Bus Station
    Czas jazdy 3h 25m
    05:00
    Pittsburgh, PA - David L. Lawrence Convention Center
    od209,37 zł
  • Greyhound US
    11:00
    Columbus, OH - Greyhound Bus Station
    Czas jazdy 3h 45m
    14:45
    Pittsburgh, PA - David L. Lawrence Convention Center
    od209,37 zł

Najtańsze połączenie z Pittsburgh do Columbus, OH

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    14:35
    Pittsburgh, PA - David L. Lawrence Convention Center
    Czas jazdy 3h 10m
    17:45
    Columbus, OH - Spring St Terminal
    od38,08 zł
  • FlixBus
    14:10
    Pittsburgh, PA - David L. Lawrence Convention Center
    Czas jazdy 3h 25m
    17:35
    Columbus, OH - Spring St Terminal
    od38,08 zł
  • Greyhound US
    03:40
    Pittsburgh, PA - David L. Lawrence Convention Center
    Czas jazdy 3h 20m
    07:00
    Columbus, OH - Greyhound Bus Station
    od201,47 zł
  • Greyhound US
    09:40
    Pittsburgh, PA - David L. Lawrence Convention Center
    Czas jazdy 4h 10m
    13:50
    Columbus, OH - Greyhound Bus Station
    od201,47 zł
  • Greyhound US
    19:15
    Pittsburgh, PA - David L. Lawrence Convention Center
    Czas jazdy 3h 35m
    22:50
    Columbus, OH - Greyhound Bus Station
    od201,47 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Przejazd Columbus, OH - Pittsburgh i spowrotem jest obsługiwany przez 3 operatorów autokarowych. FlixBus jest obecnie najtańszym z nich i oferuje bilety za zaledwie 38,08 zł! W typowy dzień rzeczywiście można nabyć bilety tak tanio, jednak kwoty mogą być wyższe podczas ferii i innych napiętych terminów. Najszybszy autobus dowiezie Cię do Twojego celu w zaledwie 3h 25m. Zwyczajnie kliknij przycisk "Znajdź połączenie" i ciesz się swoją wyprawą!
Wybór autobusu, jako środka transportu wakacyjnej podróży staje się coraz bardziej popularny. Autokary są nie tylko niedrogie , ale też przyjazne dla środowiska. Podróżowania autobusem stało się również tak wygodne, jak w przypadku samolotu lub pociągu. W ostatnich latach przewoźnicy zaczęli zwracać większą wagę na bonusy dla podróżnych, takie jak Internet bezprzewodowy i gniazdka elektryczne. Sprawdzając wyniki wyszukiwania na naszej stronie można od razu zobaczyć, jakie bonusy oferuje przewoźnik. Dla przykładu, kontakty znajdują się na pokładach autokarów firm: FlixBus. Liberalne podejście do przewożonego bagażu to również domena nowoczesnych przewoźników. Twoja podróż z Pittsburgh do Columbus, OH może okazać się zdecydowanie łatwiejsza, jeśli sprawdzisz wszystkie szczegóły przed wyjazdem. Zwróć uwagę, gdzie znajdują się przystanki autokarowe w obu miastach, zanotuj czas odjazdu i zarezerwuj najlepszą opcję. Możesz skorzystać ze strony CheckMyBus aby zapoznać się ze zniżkami na przejazdy Columbus, OH – Pittsburgh.
Chcesz tanio podróżować? W takim razie autobus będzie dla Ciebie najlepszą opcją! Pamiętaj jednak, że ceny biletów mogą się różnić. Na trasie Columbus, OH - Pittsburgh wahają się one w przedziale od 38,08 zł do 209,37 zł. Jeśli jesteś elastyczny w kwestii godziny podróży, sprawdź różny czasy wyjazdu. Czasami można zaoszczędzić kilka złotych wybierając wcześniejsze połączenie. Warto zwrócić również uwagę na długość przejazdu: podczas gdy Greyhound US dowiezie Cię na miejsce w 3h 25m, innym firmom moża to zająć 3h 45m.

Przystanki autobusowe w Columbus, OH i Pittsburgh

Stacje
Forbes Ave , 15213 Pittsburgh (USA)
Forbes Ave 3501, 15213 Pittsburgh (USA)
10th St Pittsburgh 131-199 , 15222 Pittsburgh (USA)
11th St 55, 15222 Pittsburgh (USA)

Porównaj Columbus, OH i Pittsburgh

17,99 zł
26,59 zł
Columbus, OH
Pittsburgh
Przejazd taksówką w lokalizacji: Columbus, OH jest 33% tańszy niż w lokalizacji: Pittsburgh.
7,90 zł
9,88 zł
Columbus, OH
Pittsburgh
Przejazd autobusem w lokalizacji: Columbus, OH jest 21% tańszy niż w lokalizacji: Pittsburgh.
12,84 zł
13,83 zł
Columbus, OH
Pittsburgh
Duży kufel piwa w lokalizacji: Columbus, OH jest 8% tańszy niż w lokalizacji: Pittsburgh.
8,12 zł
6,89 zł
Columbus, OH
Pittsburgh
1 litr wody w lokalizacji: Columbus, OH jest 16% droższy niż w lokalizacji: Pittsburgh.
35,25 zł
46,15 zł
Columbus, OH
Pittsburgh
Pełny posiłek w lokalizacji: Columbus, OH jest 24% tańszy niż w lokalizacji: Pittsburgh.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.