Bus Ciudad Juárez Santiago de Queretaro: Rozkład jazdy PKS

Autobus Ciudad Juárez ↔ Santiago de Queretaro: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 653 204 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Ciudad Juárez do Santiago de Queretaro

Najtańsze połączenie364,44 zł
Najszybsze połączenie21h 20m
Najwcześniejszy przejazd08:00
Najpóźniejszy pojazd23:00
Codzienne połączenia6 Ø
Dystans1 375,9 km
Firmy autobusoweTransportes Chihuahuenses, Omnibus de México

Najtańsze połączenie z Ciudad Juárez do Santiago de Queretaro

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych w inne dni.

  • Transportes Chihuahuenses
    10:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 26m
    10:26
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    od364,44 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    12:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 23h 1m
    11:01
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    od364,44 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    15:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 22h 41m
    13:41
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    od364,44 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    20:30
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 25m
    21:55
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    od364,44 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    23:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 15m
    23:15
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    od364,44 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    10:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 56m
    10:56
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    od364,53 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    15:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 21h 36m
    12:36
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    od364,53 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    12:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 21h 20m
    09:20
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    od364,53 zł
  • Omnibus de México
    08:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 21h 30m
    05:30
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    od372,29 zł
  • Omnibus de México
    10:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 0m
    11:00
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    od372,29 zł
  • Omnibus de México
    16:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 22h 0m
    14:00
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    od372,29 zł
  • Omnibus de México
    18:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 22h 0m
    16:00
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    od372,29 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Ciudad Juárez do Santiago de Queretaro

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling w inne dni.

  • BlaBlaCar
    07:00
    Ciudad Juárez
    Czas jazdy 20h 30m
    03:30
    Santiago de Queretaro
    od222,96 zł

Najtańsze połączenie z Santiago de Queretaro do Ciudad Juárez

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych w inne dni.

  • Transportes Chihuahuenses
    23:05
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 19h 45m
    18:50
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od364,44 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    09:00
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 22h 45m
    07:45
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od364,44 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    13:25
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 23h 50m
    13:15
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od364,44 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    17:00
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 20h 50m
    13:50
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od364,44 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    19:15
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 20h 20m
    15:35
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od364,44 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    21:05
    Santiago de Querétaro, QO - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 21h 17m
    18:22
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od364,44 zł
  • Omnibus de México
    20:00
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    Czas jazdy 20h 45m
    16:45
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od372,29 zł
  • Omnibus de México
    22:00
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    Czas jazdy 20h 15m
    18:15
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od372,29 zł
  • Omnibus de México
    11:00
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    Czas jazdy 22h 0m
    09:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od372,29 zł
  • Omnibus de México
    14:30
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    Czas jazdy 21h 15m
    11:45
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od372,29 zł
  • Omnibus de México
    17:00
    Santiago de Queretaro, QO - Terminal Norte
    Czas jazdy 22h 45m
    15:45
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od372,29 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Santiago de Queretaro do Ciudad Juárez

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling w inne dni.

  • BlaBlaCar
    21:00
    Santiago de Queretaro
    Czas jazdy 21h 0m
    18:00
    Ciudad Juárez
    od221,04 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Ceny na połączenia autokarowe na trasie: Ciudad Juárez - Santiago de Queretaro zaczynają się od 372,29 zł. W okresach zwiększonego popytu jednak, mogą być nieco droższe - dlatego warto porównywać ceny! Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę internetową aby znaleźć dogodne kursy oferowane przez Omnibus de México, ClickBus MX i Busbud. Najszybszy autobus pokonuje trasę Ciudad Juárez - Santiago de Queretaro w zaledwie 21h 30m. Wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" by zarezerwować podróż!
Jeżdżenie autokarem jest jednym z najbardziej budżetowych sposobów na dostanie się z punktu A do punktu B – nawet jeśli dotyczy to przejazdów na lotnisko. Najtańsze bilety na przejazd z Ciudad Juárez do Santiago de Queretaro kosztują obecnie 372,29 zł. Jeśli zarezerwujesz bilet last minute, możesz otrzymać zwrot pieniędzy o wysokości nawet 372,29 zł. Mamy dla Ciebie poradę: sprawdź autobusy z różnymi czasami odjazdu. Jeśli masz szczęście, uda Ci się oszczędzić kilka złotych wybierając wcześniejszy przejazd.
Chcesz tanio podróżować? W takim razie autokar będzie dla Ciebie najlepszą opcją! Pamiętaj jednak, że ceny biletów mogą się różnić. Na trasie Ciudad Juárez - Santiago de Queretaro wahają się one w przedziale od 372,29 zł do 372,29 zł. Jeśli jesteś elastyczny w kwestii godziny podróży, sprawdź różny czasy wyjazdu. Czasami można zaoszczędzić kilka złotych wybierając wcześniejsze połączenie. Warto zwrócić również uwagę na długość podróży: podczas gdy Omnibus de México dowiezie Cię na miejsce w 21h 30m, innym przewoźnikom moża to zająć 24h 15m.

Przystanki autobusowe w Ciudad Juárez i Santiago de Queretaro

Stacje
Santiago de Queretaro (Meksyk)
Acceso a La Central 800L , 76063 Santiago de Queretaro (Meksyk)
Santiago de Queretaro (Meksyk)
Santiago de Queretaro (Meksyk)
Av. 5 de Febrero 1400, 76150 Santiago de Queretaro (Meksyk)

Porównaj Ciudad Juárez i Santiago de Queretaro

10,12 zł
6,14 zł
Ciudad Juárez
Santiago de Queretaro
Przejazd taksówką w lokalizacji: Ciudad Juárez jest 40% droższy niż w lokalizacji: Santiago de Queretaro.
1,22 zł
1,48 zł
Ciudad Juárez
Santiago de Queretaro
Przejazd autobusem w lokalizacji: Ciudad Juárez jest 18% tańszy niż w lokalizacji: Santiago de Queretaro.
4,36 zł
4,36 zł
Ciudad Juárez
Santiago de Queretaro
Duży kufel piwa w lokalizacji: Ciudad Juárez jest 0% droższy niż w lokalizacji: Santiago de Queretaro.
2,51 zł
2,47 zł
Ciudad Juárez
Santiago de Queretaro
1 litr wody w lokalizacji: Ciudad Juárez jest 2% droższy niż w lokalizacji: Santiago de Queretaro.
20,95 zł
16,70 zł
Ciudad Juárez
Santiago de Queretaro
Pełny posiłek w lokalizacji: Ciudad Juárez jest 21% droższy niż w lokalizacji: Santiago de Queretaro.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.