Bus Caborca Ciudad Juárez: Rozkład jazdy PKS

Autobus Caborca ↔ Ciudad Juárez: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 4 291 084 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Caborca do Ciudad Juárez

Najtańsze połączenie171,91 zł
Najszybsze połączenie10h 55m
Najwcześniejszy przejazd00:50
Najpóźniejszy pojazd18:45
Codzienne połączenia5 Ø
Dystans554,7 km
Firmy autobusoweTransportes Chihuahuenses

Najtańsze połączenie z Caborca do Ciudad Juárez

Today
Tomorrow
18.07
19.07
20.07
21.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Transportes Chihuahuenses
    00:50
    Caborca
    Czas jazdy 11h 25m
    12:15
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od171,91 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    18:45
    Caborca
    Czas jazdy 10h 55m
    05:40
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od171,91 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    00:50
    Caborca, SR - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 11h 24m
    12:14
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od171,91 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    01:55
    Caborca
    Czas jazdy 11h 40m
    13:35
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od171,91 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    02:05
    Caborca, SR - Dworzec autobusowy
    Czas jazdy 11h 40m
    13:45
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od173,83 zł

Najtańsze połączenie z Ciudad Juárez do Caborca

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Elite
    15:30
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 10h 35m
    02:05
    Caborca
    od159,11 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    20:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 9h 50m
    05:50
    Caborca
    od159,11 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    14:05
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 9h 20m
    23:25
    Caborca, SR - Dworzec autobusowy
    od171,91 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    13:05
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 10h 25m
    23:30
    Caborca
    od171,91 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Znalezienie autokaru na podróż na trasie: Caborca - Ciudad Juárez które będzie dla nas idealne, jest naprawdę proste i przystępne. Dzięki CheckMyBus odnajdziesz oferty dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Rzeczy które warto sprawdzić to czas przejazdu oraz ceny biletów, gdyż mogą się one znacząco różnić. W przeciętnym dniu połączenie Ciudad Juárez - Caborca udaje się zarezerwować za kilkadziesiąt złotych. Jednak jeśli zarezerwujesz podróż w okresie zwiększonego popytu, niestety oferty mogą być trochę droższe. Wszystko w Twoich rękach: wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" by znaleźć odpowiednią ofertę!
The 'ext_content' start tag on line 1 position 2 does not match the end tag of 'br'. Line 2, position 349.

Przystanki autobusowe w Caborca i Ciudad Juárez

Stacje
Blvd. Oscar Flores 4010, 52659 Ciudad Juárez (Meksyk)

Porównaj Caborca i Ciudad Juárez

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.