Bus Ciudad Juárez Mazatlán: Rozkład jazdy PKS

Autobus Ciudad Juárez ↔ Mazatlán: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 4 291 084 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Ciudad Juárez do Mazatlán

Najtańsze połączenie300,53 zł
Najszybsze połączenie20h 13m
Najwcześniejszy przejazd06:00
Najpóźniejszy pojazd12:45
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans938,7 km
Firmy autobusoweTransportes Chihuahuenses

Najtańsze połączenie z Ciudad Juárez do Mazatlán

Today
od 300,53 zł
Tomorrow
od 300,53 zł
18.07
od 300,53 zł
19.07
od 300,53 zł
20.07
21.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Transportes Chihuahuenses
    12:45
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 20h 13m
    08:58
    Mazatlán, SL - Dworzec Autobusowy
    od300,53 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    07:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 2h 25m
    09:25
    Mazatlán, SL - Plaza San Ignacio
    od300,53 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    12:45
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 20h 45m
    09:30
    Mazatlán, SL - Plaza San Ignacio
    od300,53 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    06:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 20h 35m
    02:35
    Mazatlán, SL - Plaza San Ignacio
    od300,53 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    07:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 2h 18m
    09:18
    Mazatlán, SL - Plaza San Ignacio
    od300,53 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    06:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 20h 15m
    02:15
    Mazatlán, SL - Plaza San Ignacio
    od300,53 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    12:45
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 20h 15m
    09:00
    Mazatlán, SL - Plaza San Ignacio
    od300,53 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    06:00
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 21h 35m
    03:35
    Mazatlán, SL - Dworzec Autobusowy
    od304,04 zł

Najtańsze połączenie z Mazatlán do Ciudad Juárez

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Elite
    15:45
    Mazatlán, SL - Plaza San Ignacio
    Czas jazdy 3h 0m
    18:45
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od277,84 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    22:55
    Mazatlán, SL - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 17h 46m
    16:41
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od300,53 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    18:30
    Mazatlán, SL - Plaza San Ignacio
    Czas jazdy 18h 20m
    12:50
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od300,53 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    23:00
    Mazatlán, SL - Plaza San Ignacio
    Czas jazdy 19h 40m
    18:40
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od300,53 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    14:00
    Mazatlán, SL - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 19h 40m
    09:40
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od304,04 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    18:30
    Mazatlán, SL - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 20h 20m
    14:50
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od304,04 zł
  • Transportes Chihuahuenses
    23:00
    Mazatlán, SL - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 20h 20m
    19:20
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od304,04 zł
  • Elite
    15:45
    Mazatlán, SL - Plaza San Ignacio
    Czas jazdy 3h 5m
    18:50
    Ciudad Juárez, CH - Dworzec Autobusowy
    od308,77 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Czy szukasz autobusu na trasie: Ciudad Juárez - Mazatlán? Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę żeby znaleźć najbardziej odpowiednie opcje podróży. Jeśli chcesz sprawnie dotrzeć na miejsce wybierz najszybsze połączenie, czyli taki oferowany przez , docierający do celu w 20h 13m. Znajdziesz zapewne kursy pokonujące trasę w trochę dłuższym czasie, lecz mimo pozornego niedopasowania do Twoich potrzeb - to właśnie te kursy mogą okazać się najbardziej opłacalne. Dlatego porównanie cen się opłaca! Jeśli chcesz oszczędzić pieniądze podróżując na trasie: Ciudad Juárez - Mazatlán, zdecyduj się na najbardziej opłacalne w cenie od 300,53 zł. Uwaga: Jeśli będziesz zastanawiać się zbyt długo lub trafisz na okres zwiększonego ruchu, bilety mogą być trochę droższe. Zdecyduj: wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" by znaleźć odpowiednią trasę!
Przemieszczanie się autokarem jest jednym z najbardziej budżetowych sposobów na dostanie się z punktu A do punktu B – nawet jeśli dotyczy to przejazdów na lotnisko. Najtańsze bilety na przejazd z Ciudad Juárez do Mazatlán kosztują obecnie 300,53 zł. Jeśli zarezerwujesz bilet last minute, możesz otrzymać zwrot pieniędzy o wysokości nawet 300,53 zł. Dobra rada z naszej strony: sprawdź autobusy z różnymi czasami odjazdu. Jeśli sprzyja Ci szczęście, uda Ci się oszczędzić pieniądze wybierając wcześniejszy przejazd.
Bilety na przejazd z Ciudad Juárez do Mazatlán zaczynają się obecnie od 300,53 zł. Nie ociągaj się z zakupem, bo przed samym wyjazdem ich cena może wzrosnąć do 300,53 zł. Dlatego zachęcamy do porównania ze sobą wszystkich ofert z uwzględnieniem różnych czasów wyjazdu. Czasami wcześniejsza podróż wiąże się z niższymi kosztami. Miej również na uwadze czas podróży: zawiezie Cię do celu w 20h 13m. W przypadku innych operatorów autokarowych będzie on prawdopodobnie dłuższy.

Przystanki autobusowe w Ciudad Juárez i Mazatlán

Stacje
Av del Mar 1111, Palos Prietos, 82020 Mazatlán, Sin., Mexico , 82020 Mazatlán (Meksyk)
Mexico 15 3, 82137 Mazatlán (Meksyk)
Luis Donaldo Colosio 8, 82070 Mazatlán (Meksyk)
José Angel Espinoza Ferrusquilla , 82010 Mazatlán (Meksyk)
Av. Camarón Sábalo 1705, 82110 Mazatlán (Meksyk)
Internacional , 82128 Mazatlán (Meksyk)

Porównaj Ciudad Juárez i Mazatlán

10,16 zł
12,27 zł
Ciudad Juárez
Mazatlán
Przejazd taksówką w lokalizacji: Ciudad Juárez jest 18% tańszy niż w lokalizacji: Mazatlán.
1,23 zł
1,75 zł
Ciudad Juárez
Mazatlán
Przejazd autobusem w lokalizacji: Ciudad Juárez jest 30% tańszy niż w lokalizacji: Mazatlán.
4,38 zł
5,70 zł
Ciudad Juárez
Mazatlán
Duży kufel piwa w lokalizacji: Ciudad Juárez jest 24% tańszy niż w lokalizacji: Mazatlán.
2,52 zł
2,37 zł
Ciudad Juárez
Mazatlán
1 litr wody w lokalizacji: Ciudad Juárez jest 6% droższy niż w lokalizacji: Mazatlán.
21,04 zł
17,26 zł
Ciudad Juárez
Mazatlán
Pełny posiłek w lokalizacji: Ciudad Juárez jest 18% droższy niż w lokalizacji: Mazatlán.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.