Bus Caserta Mediolan: Rozkład jazdy PKS

Autobus Caserta ↔ Mediolan: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 679 001 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Caserta do Mediolan

Najtańsze połączenie35,70 zł
Najszybsze połączenie8h 40m
Najwcześniejszy przejazd08:05
Najpóźniejszy pojazd20:30
Codzienne połączenia5 Ø
Dystans641,7 km
Firmy autobusoweMarino Autolinee, Buscenter.it, Viaggi Di Maio, FlixBus, Eurolines Suisse, Viaggi Gulli

Najtańsze połączenie z Caserta do Mediolan

Today
Tomorrow
14.07
15.07
16.07
17.07
od 250,17 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Marino Autolinee
    20:30
    Caserta - Dworzec Główny
    Czas jazdy 13h 0m
    09:30
    Mediolan - Lampugnano
    od35,70 zł
  • Buscenter.it
    20:00
    Caserta - Dworzec Główny
    Czas jazdy 10h 15m
    06:15
    Mediolan - Lampugnano
    od98,25 zł
  • Buscenter.it
    20:00
    Caserta - Dworzec Główny
    Czas jazdy 9h 40m
    05:40
    Mediolan - Lampugnano
    od98,25 zł
  • Viaggi Di Maio
    19:25
    Caserta - Dworzec Główny
    Czas jazdy 10h 0m
    05:25
    Mediolan - Lampugnano
    od187,66 zł
  • FlixBus
    08:05
    Caserta - Dworzec Główny
    Czas jazdy 10h 25m
    18:30
    Mediolan - Lampugnano
    od250,17 zł
  • Eurolines Suisse
    20:10
    Caserta - Dworzec Główny
    Czas jazdy 9h 25m
    05:35
    Mediolan - Lampugnano
    od268,09 zł
  • Viaggi Gulli
    20:00
    Caserta - Via Nazionale Appia
    Czas jazdy 8h 50m
    04:50
    Mediolan - Lampugnano
    od312,77 zł
  • Viaggi Gulli
    20:00
    Caserta - Via Nazionale Appia
    Czas jazdy 8h 40m
    04:40
    Mediolan - Lampugnano
    od312,77 zł
  • FlixBus
    17:20
    Caserta - Dworzec Główny
    Czas jazdy 12h 5m
    05:25
    Mediolan - Lampugnano
    od357,36 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Caserta do Mediolan

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Trenitalia
    06:32
    Caserta
    Czas jazdy 4h 27m
    10:59
    Mediolan
    od258,26 zł
  • Italotreno
    09:40
    Caserta - Dworzec Główny
    Czas jazdy 5h 28m
    15:08
    Mediolan - Dworzec Główny
    od258,70 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Caserta do Mediolan

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    09:00
    Caserta
    Czas jazdy 8h 2m
    17:02
    Mediolan
    od214,47 zł

Najtańsze połączenie z Mediolan do Caserta

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • BlaBlaBus
    20:00
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 11h 0m
    07:00
    Caserta - Dworzec Główny
    od35,70 zł
  • Buscenter.it
    23:30
    Mediolan
    Czas jazdy 9h 10m
    08:40
    Caserta - Dworzec Główny
    od89,32 zł
  • Buscenter.it
    23:00
    Mediolan
    Czas jazdy 9h 40m
    08:40
    Caserta - Dworzec Główny
    od89,32 zł
  • Marino Autolinee
    20:45
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 10h 15m
    07:00
    Caserta - Dworzec Główny
    od151,92 zł
  • Viaggi Di Maio
    19:00
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 10h 30m
    05:30
    Caserta - Dworzec Główny
    od187,66 zł
  • Eurolines Suisse
    18:30
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 9h 20m
    03:50
    Caserta - Dworzec Główny
    od268,09 zł
  • FlixBus
    08:45
    Mediolan - Lampugnano
    Czas jazdy 11h 30m
    20:15
    Caserta - Dworzec Główny
    od294,85 zł
  • Viaggi Gulli
    19:40
    Mediolan - Rho Dworzec PKP
    Czas jazdy 9h 0m
    04:40
    Caserta - Via Nazionale Appia
    od312,77 zł
  • Viaggi Gulli
    19:15
    Mediolan - Rho Dworzec PKP
    Czas jazdy 9h 25m
    04:40
    Caserta - Via Nazionale Appia
    od312,77 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Mediolan do Caserta

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Trenitalia
    13:30
    Mediolan
    Czas jazdy 4h 33m
    18:03
    Caserta
    od222,51 zł
  • Trenitalia
    20:20
    Mediolan
    Czas jazdy 6h 12m
    02:32
    Caserta
    od222,51 zł
  • Italotreno
    11:50
    Mediolan - Rogoredo
    Czas jazdy 5h 30m
    17:20
    Caserta - Dworzec Główny
    od267,64 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Mediolan do Caserta

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Mediolan
    Czas jazdy 8h 20m
    22:20
    Caserta
    od138,51 zł
  • BlaBlaCar
    13:30
    Mediolan
    Czas jazdy 9h 0m
    22:30
    Caserta
    od187,66 zł
  • BlaBlaCar
    15:40
    Mediolan
    Czas jazdy 8h 10m
    23:50
    Caserta
    od201,07 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Jeśli chcesz skorzystać z połączenia autobusowego na trasie: Caserta - Mediolan, możesz wybrać różne opcje wyszukiwania online. Jeśli zależy Ci na czasie zarezerwuj kurs firmy , który pokonuje trasę Mediolan - Caserta w zaledwie 10h 25m. W kwestii wysokości opłat, zwykle bilety na trasę: Mediolan - Caserta są w systemie rezerwacji dostępne od 250,17 zł. W czasie zwiększonego ruchu i popytu na bilety jednak, możesz zapłacić więcej. Pamiętaj, że warto poświęcić chwilę na porównanie ofert! Dlatego wpisz szukane miejscowości i po prostu kiknij przycisk "Znajdź połączenie"!
Linie autobusowe to idealna opcja dla osób, które chcą podróżować oszczędnie, ale też komfortowo. Większość operatorów autokarowych unowocześniła swoja floty, przez co korzystanie z ich usług jest wyjątkowo przyjemne. Pośród wielu udogodnień warto wymienić darmowe Wi-Fi albo możliwość wzięcia ze sobą bagażu podręcznego na pokład. Firmy takie jak FlixBus oferują zaś możliwość kupienia przekąsek. Podróżując z Caserta do Mediolan upewnij się, że porównasz ze sobą wszystkie opcje przejazdu, aby wybrać rozwiązanie, które będzie najlepsze. Za pośrednictwem CheckMyBus znajdziesz informacje dotyczące czasu wyjazdu oraz lokalizacji przystanków na trasie Mediolan - Caserta. Staramy się również informować Was na bieżąco aktualizować listę najnowszych przecen oferowanych przez naszych partnerów. Obserwuj nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami!
Linie autokarowe to jedne z najtańszych środków transportu dla wszystkich podróżnych, którzy chcą odwiedzić rodzinę lub znajomych albo wyjechać poza miasto w celach turystycznych. Ceny biletów na przejazd z Caserta do Mediolan zaczynają się od 250,17 zł. Te najtańsze oferuje obecnie . Wskazówka dla Ciebie: zwlekając z zakupem musisz liczyć się z tym, ceny wzrosną do 357,36 zł.

Przystanki autobusowe w Caserta i Mediolan

Stacje
Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Piazzale Luigi Cadorna, 20123 Milano MI, Italy , Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
20095 Cusano Milanino, Metropolitan City of Milan, Italy , Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Piazza del Duomo , 20123 Mediolan (Włochy)
Piazza Duca D'Aosta 16, 20124 Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
20024 Garbagnate Milanese, Metropolitan City of Milan, Italy , Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Via Giulio Natta 226, 20151 Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Via Fratelli Rizzardi , 20151 Mediolan (Włochy)
20037 Paderno Dugnano, Metropolitan City of Milan, Italy , Mediolan (Włochy)
Via Giovanni Boccaccio 37, 20123 Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Piazza della Libertà , 20017 Mediolan (Włochy)
Largo Metropolitana 5, Mediolan (Włochy)
Via Cassinis Giovanni Battista 76, 20139 Mediolan (Włochy)
Largo Ascari , 20143 Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Via Giuseppe Impastato 27, 20138 Mediolan (Włochy)
20098 San Giuliano Milanese, Metropolitan City of Milan, Italy , Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Viale Renato Serra , 20149 Mediolan (Włochy)
Viale Teodorico 10, 20149 Mediolan (Włochy)
Mediolan (Włochy)
Via Legnano 24, 20027 Mediolan (Włochy)

Porównaj Caserta i Mediolan

19,39 zł
27,21 zł
Caserta
Mediolan
Przejazd taksówką w lokalizacji: Caserta jest 29% tańszy niż w lokalizacji: Mediolan.
4,47 zł
6,70 zł
Caserta
Mediolan
Przejazd autobusem w lokalizacji: Caserta jest 34% tańszy niż w lokalizacji: Mediolan.
17,87 zł
22,34 zł
Caserta
Mediolan
Duży kufel piwa w lokalizacji: Caserta jest 21% tańszy niż w lokalizacji: Mediolan.
1,70 zł
1,77 zł
Caserta
Mediolan
1 litr wody w lokalizacji: Caserta jest 4% tańszy niż w lokalizacji: Mediolan.
48,40 zł
60,64 zł
Caserta
Mediolan
Pełny posiłek w lokalizacji: Caserta jest 21% tańszy niż w lokalizacji: Mediolan.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.