Bus Caruaru Salvador: Rozkład jazdy PKS

Autobus Caruaru ↔ Salvador: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 653 204 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Caruaru do Salvador

Najtańsze połączenie77,95 zł
Najszybsze połączenie15h 0m
Najwcześniejszy przejazd13:50
Najpóźniejszy pojazd15:20
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans590,5 km
Firmy autobusoweExpresso Guanabara, Viação Kaissara

Najtańsze połączenie z Caruaru do Salvador

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych w inne dni.

  • Expresso Guanabara
    13:50
    Caruaru, PE - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 16h 59m
    06:49
    Salvador, BA - Rodoviária
    od77,95 zł
  • Expresso Guanabara
    13:50
    Caruaru, PE - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 16h 50m
    06:40
    Salvador, BA - Rodoviária
    od78,78 zł
  • Viação Kaissara
    14:40
    Caruaru, PE - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 17h 0m
    07:40
    Salvador, BA - Rodoviária
    od84,50 zł
  • Viação Kaissara
    15:20
    Caruaru, PE - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 15h 0m
    06:20
    Salvador, BA - Rodoviária
    od100,37 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Caruaru do Salvador

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling w inne dni.

  • BlaBlaCar
    10:00
    Caruaru
    Czas jazdy 11h 10m
    21:10
    Salvador
    od73,89 zł

Najtańsze połączenie z Salvador do Caruaru

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych w inne dni.

  • Expresso Guanabara
    12:00
    Salvador, BA - Rodoviária
    Czas jazdy 17h 21m
    05:21
    Caruaru, PE - Dworzec Autobusowy
    od67,10 zł
  • Viação Kaissara
    13:00
    Salvador, BA - Rodoviária
    Czas jazdy 15h 0m
    04:00
    Caruaru, PE - Dworzec Autobusowy
    od116,95 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Salvador do Caruaru

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling w inne dni.

  • BlaBlaCar
    15:10
    Salvador
    Czas jazdy 12h 40m
    03:50
    Caruaru
    od88,07 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Czy szukasz taniego biletu na trasie: Caruaru - Salvador? Znalazłeś się we właściwym miejscu! Wykorzystując naszą stronę www zawsze znajdziesz dogodny autobus. Przyjrzyjmy się jednak bliżej: ceny biletów mogą różnić się nawet z dnia na dzień. Na przykład, ceny na bilety autokarowe mogą być nieco droższe w okresach natężonego ruchu - takimi jak ferie szkolne lub święta państwowe. Pamiętaj: porównanie ofert się opłaca!
The 'ext_content' start tag on line 1 position 2 does not match the end tag of 'br'. Line 2, position 339.

Przystanki autobusowe w Caruaru i Salvador

Stacje
40415-475 Salvador (Brazylia)
Av. Oceânica 1, 40140-130 Salvador (Brazylia)
Av. Lafayete Coutinho , 40015-160 Salvador (Brazylia)
Praça da Sé - Pelourinho , 40020-210 Salvador (Brazylia)
Avenida Antônio Carlos Magalhães 1656, 41800-700 Salvador (Brazylia)
Salvador (Brazylia)

Porównaj Caruaru i Salvador

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.