Bus Budapeszt Monachium: Rozkład jazdy PKS

Autobus Budapeszt ↔ Monachium: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 466 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Budapeszt do Monachium

Najtańsze połączenie69,21 zł
Najszybsze połączenie8h 35m
Najwcześniejszy przejazd04:00
Najpóźniejszy pojazd21:15
Codzienne połączenia5 Ø
Dystans561,2 km
Firmy autobusoweINFOBUS, Nomago, RegioJet, FlixBus, Eurolines Germany, Karat-S

Najtańsze połączenie z Budapeszt do Monachium

Today
od 147,31 zł
Tomorrow
od 147,31 zł
07.07
08.07
09.07
10.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • INFOBUS
    04:00
    Budapeszt
    Czas jazdy 9h 45m
    13:45
    Monachium
    od69,21 zł
  • Nomago
    19:15
    Budapeszt
    Czas jazdy 9h 45m
    05:00
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od69,21 zł
  • RegioJet
    14:10
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 14h 35m
    04:45
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od115,95 zł
  • FlixBus
    10:15
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 20m
    19:35
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od147,31 zł
  • FlixBus
    21:15
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 35m
    05:50
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od147,31 zł
  • FlixBus
    10:40
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 55m
    19:35
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od147,31 zł
  • FlixBus
    06:00
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 12h 15m
    18:15
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od209,78 zł
  • FlixBus
    19:05
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 11h 15m
    06:20
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od209,78 zł
  • Eurolines Germany
    19:15
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 10h 45m
    06:00
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    od267,92 zł
  • Karat-S
    19:15
    Budapeszt
    Czas jazdy 10h 45m
    06:00
    Monachium
    od321,50 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Budapeszt do Monachium

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • ÖBB
    20:40
    Budapeszt
    Czas jazdy 9h 30m
    06:10
    Monachium
    od133,51 zł
  • Deutsche Bahn
    06:40
    Budapeszt
    Czas jazdy 7h 9m
    13:49
    Monachium
    od169,24 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Budapeszt do Monachium

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    10:10
    Budapeszt
    Czas jazdy 7h 40m
    17:50
    Monachium
    od111,63 zł
  • BlaBlaCar
    09:00
    Budapeszt
    Czas jazdy 8h 0m
    17:00
    Monachium
    od116,10 zł
  • BlaBlaCar
    11:00
    Budapeszt
    Czas jazdy 7h 20m
    18:20
    Monachium
    od116,10 zł
  • BlaBlaCar
    11:10
    Budapeszt
    Czas jazdy 7h 30m
    18:40
    Monachium
    od129,49 zł

Najtańsze połączenie z Monachium do Budapeszt

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • INFOBUS
    14:30
    Monachium
    Czas jazdy 9h 45m
    00:15
    Budapeszt
    od69,21 zł
  • INFOBUS
    05:30
    Monachium
    Czas jazdy 9h 45m
    15:15
    Budapeszt
    od96,85 zł
  • Nomago
    14:30
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 9h 45m
    00:15
    Budapeszt
    od96,85 zł
  • FlixBus
    21:30
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 12h 15m
    09:45
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    od116,01 zł
  • FlixBus
    23:15
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 8h 30m
    07:45
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    od147,31 zł
  • FlixBus
    09:15
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 9h 25m
    18:40
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    od191,96 zł
  • FlixBus
    09:15
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 9h 5m
    18:20
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    od191,96 zł
  • RegioJet
    00:40
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 15h 25m
    16:05
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    od195,43 zł
  • Karat-S
    22:30
    Monachium
    Czas jazdy 9h 50m
    08:20
    Budapeszt
    od209,87 zł
  • Eurolines Germany
    22:30
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 9h 50m
    08:20
    Budapeszt - Népliget Dworzec Główny Autobusowy
    od317,04 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Monachium do Budapeszt

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • ÖBB
    23:20
    Monachium
    Czas jazdy 10h 19m
    09:39
    Budapeszt
    od133,51 zł
  • Deutsche Bahn
    16:17
    Monachium
    Czas jazdy 13h 22m
    05:39
    Budapeszt
    od222,82 zł
  • Deutsche Bahn
    07:24
    Monachium
    Czas jazdy 6h 55m
    14:19
    Budapeszt
    od222,82 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Monachium do Budapeszt

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    21:10
    Monachium
    Czas jazdy 7h 40m
    04:50
    Budapeszt
    od93,77 zł
  • BlaBlaCar
    18:40
    Monachium
    Czas jazdy 8h 0m
    02:40
    Budapeszt
    od125,03 zł
  • BlaBlaCar
    15:00
    Monachium
    Czas jazdy 9h 10m
    00:10
    Budapeszt
    od129,49 zł
  • BlaBlaCar
    10:20
    Monachium
    Czas jazdy 7h 50m
    18:10
    Budapeszt
    od156,29 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Znalezienie dobrego autobusu na trasie: Budapeszt - Monachium to nie nauka ścisła - jest to proste i przystępne. Uruchom naszą witrynę internetową aby znaleźć najbardziej dogodne oferty, jako że połączenia oferowane są przez kilku różnych operatorów autobusowych, w tym Eurolines Germany, FlixBus, SemiTimeS, Nomago, RegioJet, Busbud i . Jeśli masz niewiele czasu zarezerwuj najszybszy autobus, który pokonuje trasę Monachium - Budapeszt w zaledwie 8h 35m. Jeśli natomiast chcesz zaoszczędzić kilka złotych, wybierz najbardziej korzystne połączenie, w cenie 69,21 zł. Opcje niedrogie są zazwyczaj dostępne, jednak ceny mogą być wyższe jeśli rezerwujez podróż na ostatnią chwilę lub w czasie zwiększonego popytu. Nic prostrzego: Kliknij "Znajdź połączenie" i wybierz kurs!
Wybór autobusu, jako środka transportu wakacyjnej podróży staje się coraz bardziej popularny. Autokary są nie tylko niedrogie , ale też przyjazne dla środowiska i klimatu. Podróżowania autobusem stało się również tak wygodne, jak w przypadku samolotu lub pociągu. W ostatnich latach przewoźnicy autobusowi zaczęli zwracać większą wagę na dodatkowe udogodnienia dla podróżnych, takie jak Wi-Fi i gniazdka. Sprawdzając wyniki wyszukiwania na naszej stronie można od razu zobaczyć, jakie dodatkowe udogodnienia oferuje przewoźnik. Dla przykładu, kontakty znajdują się na pokładach autokarów firm: FlixBus. Liberalne podejście do przewożonego bagażu to również domena nowoczesnych przewoźników. Twoja podróż z Monachium do Budapeszt może okazać się zdecydowanie łatwiejsza, jeśli sprawdzisz wszystkie szczegóły przed wyjazdem. Zwróć uwagę, gdzie znajdują się przystanki autokarów w obu miastach, zanotuj czas odjazdu i zarezerwuj najlepszą opcję. Możesz skorzystać ze strony CheckMyBus aby zapoznać się ze zniżkami na przejazdy Budapeszt – Monachium.
Od dawna nie udało Ci się odwiedzić rodziny albo po prostu masz ochotę na spontaniczny wyjazd, bez wydawania wielu pieniędzy? Autokar jest idealną opcją! Za bilety z Budapeszt do Monachium zapłacisz nawet 69,21 zł. Możesz je kupić w ostatniej chwili, ale niewykluczone, że ich cena wzrośnie. Jeśli autobus to dla Ciebie ciekawa opcja, ale martwisz się czasem podróży, to nie musisz się przejmować. Transport zajmie Ci jedynie 8h 35m.

Przystanki autobusowe w Budapeszt i Monachium

Stacje
Hansastr. 19, 80686 Monachium (Niemcy)
Lerchenauer Straße 57, 80809 Monachium (Niemcy)
Arnulfstraße 21, 80335 Monachium (Niemcy)
Arnulfstr. 3, 80335 Monachium (Niemcy)
Werner-Heisenberg-Allee 21, 80939 Monachium (Niemcy)
Heimeranplatz , Monachium (Niemcy)
80639 Monachium (Niemcy)
Ungererstr 214, 80805 Monachium (Niemcy)
Monachium (Niemcy)
Ungererstraße 128, 80805 Monachium (Niemcy)
Bayerstraße 12, Monachium (Niemcy)
Willy-Brandt-Allee 11, 81829 Monachium (Niemcy)
81667 Monachium (Niemcy)

Porównaj Budapeszt i Monachium

9,23 zł
24,56 zł
Budapeszt
Monachium
Przejazd taksówką w lokalizacji: Budapeszt jest 63% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.
4,42 zł
12,06 zł
Budapeszt
Monachium
Przejazd autobusem w lokalizacji: Budapeszt jest 64% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.
5,05 zł
16,08 zł
Budapeszt
Monachium
Duży kufel piwa w lokalizacji: Budapeszt jest 69% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.
1,35 zł
3,01 zł
Budapeszt
Monachium
1 litr wody w lokalizacji: Budapeszt jest 56% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.
21,15 zł
40,75 zł
Budapeszt
Monachium
Pełny posiłek w lokalizacji: Budapeszt jest 49% tańszy niż w lokalizacji: Monachium.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.