Autokar z Brno do Lotnisko Praga (PRG)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Brno do Lotnisko Praga

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Brno do Lotnisko Praga. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy z Brno do Lotnisko Praga. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Brno – Lotnisko Praga (PRG) informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie 51,10 zł
Najszybsze połączenie 4h 0m
Najwcześniejszy odjazd 03:30
Najpóźniejszy odjazd 15:00
Codzienne połączenia 2 Ø
Dystans 196,5 km
Firmy autobusowe RegioJet, INFOBUS
Czy chcesz pojechać autobusem z Brno do Lotnisko Praga?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Brno do Lotnisko Praga, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak RegioJet albo INFOBUS. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Brno do Lotnisko Praga na najbliższe dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Brno i Lotnisko Praga, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalszej podróży z Brno, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Lotnisko Praga.

Najtańsze połączenie z Brno do Lotnisko Praga

Dzisiaj
od 51,56 zł
Jutro
od 51,56 zł
05.12
od 51,56 zł
06.12
od 51,56 zł
07.12
od 51,56 zł
08.12
od 51,56 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

 • RegioJet
  03:30
  Brno Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 4h 30m
  08:00
  Lotnisko Praga - T1/2
  od 51,10 zł
 • RegioJet
  05:30
  Brno Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 4h 30m
  10:00
  Lotnisko Praga - T1/2
  od 51,10 zł
 • RegioJet
  11:00
  Brno Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 4h 0m
  15:00
  Lotnisko Praga - T1/2
  od 51,10 zł
 • RegioJet
  15:00
  Brno Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 4h 0m
  19:00
  Lotnisko Praga - T1/2
  od 51,10 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Brno do Lotnisko Praga

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

 • RegioJet
  20:09
  Brünn - Dworzec Główny
  Czas jazdy 9h 52m
  06:01
  Lotnisko Praga - T1/2
  od 36,83 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Brno do Lotnisko Praga

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

 • BlaBlaCar
  17:20
  Brno
  Czas jazdy 2h 30m
  19:50
  Lotnisko Praga
  od 27,62 zł
 • BlaBlaCar
  00:20
  Brno
  Czas jazdy 2h 30m
  02:50
  Lotnisko Praga
  od 32,23 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Brno do Lotnisko Praga, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Brno do Lotnisko Praga, ale obecnie nie kursują.
 • INFOBUS
  02:20
  Brno
  Czas jazdy 2h 30m
  04:50
  Lotnisko Praga
  od 44,75 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-19

Autobus z Brno do Lotnisko Praga: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Brno, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Lotnisko Praga, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd do Lotnisko Praga z Brno ma odbyć się w odwrotnym kierunku, naciśnij strzałki przy miejscu wyjazdu.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Praga do Brno? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Po otrzymaniu wyników wyszukiwania możesz porównać wszystkie autobusy na trasie z Brno do Lotnisko Praga i rozważyć wiele czynników zanim zarezewujesz swoją podróż. Najtańsze bilety autobusowe oferuje za 40,93 zł, natomiast najszybsze połączenie zajmuje 4h 0m. Ty zdecydujesz czy wybierzesz najtańszy bilet, najszybszą podróż czy autobus z największą liczbą udogodnień. Niezależnie czego szukasz możemy pomóc Ci w znalezieniu oferty najlepiej spełniającej Twoje potrzeby!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Brno do Lotnisko Praga staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.

Przystanki autobusowe w Brno i Lotnisko Praga

Stacje
Lotnisko Praga - T1/2
Aviatická , 161 00 Lotnisko Praga (Czechy)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) na temat trasy z Brno do Lotnisko Praga

Ile kosztuje podróż autobusowa z Brnodo Lotnisko Praga?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy bilet kosztuje 51,10 zł a przejazd do Lotnisko Praga trwa 2h 25m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów z Brno do Lotnisko Praga?

Liczba firm autokarowych obsługujących tę trasę wynosi: 2. Ceny zawierają się w przedziale od 40,93 zł do 81,02 zł. Radzimy Ci rezerwować bilet, najwcześniej jak to tylko możliwe, co zapewni Ci najtańszą cenę na trasie do Lotnisko Praga.

Ile średnio dziennie dotepnych jest połączeń z Brno do Lotnisko Praga?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługiwanych z Brno do Lotnisko Praga wynosi: 2. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać rozkłady autobusowe i znaleźć podróż idealną dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż autobusowa z Brno do Lotnisko Praga?

Najszybsze połączenie z Brno do Lotnisko Praga oferuje a czas jego trwania wynosi 4h 0m. Najtańszy bilet autobusowy na tej trasie kosztuje 40,93 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z uwagi na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Brno do Lotnisko Praga?

Pierwszy autobus do Lotnisko Praga z Brno odjeżdża o 03:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładny rozkłąd w dniu Twojej podróży korzystając z naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Brno do Lotnisko Praga?

Ostatni autobus z Brno do Lotnisko Praga odjeżdża o 15:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Użyj naszej wyszukiwarki do znalezienie dokładnego rozkładu odpowiadającemu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Która firma autokarowa obsługuje trasę z Brno do Lotnisko Praga?

Podróżując z Brno do Lotnisko Praga, pasażerowie mogą wybrać RegioJet i INFOBUS. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować ten, który pasuje Ci najbardziej.

Czy jest bezpośredni autobus z Brno do Lotnisko Praga?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia z Brno do Lotnisko Praga, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 0 .

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasę z Brno do Lotnisko Praga?

To co możesz ze sobą zabrać zależy od firmy autokarowej. Zazwyczaj, bezpłatnie możesz wziąć walizkę i bagaż podręczny w podróż z Brno do Lotnisko Praga. Najprościej jest skorzytstać z nasej wyszukiwarki, która umożliwi Ci wybranie najlepszej opcji podróży dopasowanej do Twoich potrzeb.

Jakie wyposażenie jest dostepne w autobusach na trasie z Brnodo Lotnisko Praga?

Wyposażenie autobusów różni się w zależniości od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów jest wyposażonych w Wi-Fi, więc możesz stale przekazywać przyjaciołom swoje położenie w trakcie pdoróży. Z kolei klimatyzacja zapewnia wyższy komfort podróżowania. Najlepiej zrobisz używając naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnej informacji o wyposażeniu autobusów na trasie z Brno do Lotnisko Praga w dniu Twojej podróży.

Połączenia autobusowe z Brno oraz z Lotnisko Praga

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.